Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dzisiaj znowu i myślałem, że się przemogę.. ale ni (pipi)a.. odechciewa mi się w to grać przez ten s(pipi)ony model jazdy :/

Jeździ się kartonem jak w jakimś poldek driver... Nadal nie mogę pojąć tego, jak R* mógł owalić taką manianę... <_<

Tez mam z tym problem ale staram sie grac po gimbosuwemy czyli zbytnio nie zwracac na nic uwagi tylk gnac do przodu i rozjezdzac ludzi i rozpieprzac samochody.

Odnośnik do komentarza

a ja mam pewne przemyślenia, podczas nocnej premiery w ultimie było ponad 100 osób i niezły sajgon,, ale w oczy rzuciła mi sie jedna rzecz- wśród różnej masci ziomków i nerdów stała też matka z dzieckiem, i to młodym dzieckiem - 10 lat, max 12-13, ale raczej z 11. w kazdym grazie gnojek jakiś. no i stoi z mamusią na nocnej premirze GTA5...

dziwło mnie to bardzo a nawet mierziło...

 

a tu wczoraj sobie gram i pojawia sie misja trevora z...

 

torturami

 

 

i przez całą tą misje miałem przed oczami tego 11 latka, i żalowałem strasznie że 2 dni wcześniej tej nocy nie trzasnąłem tej mamusi po pysku i nie wygarnąłem jej że kupowanie takich gier dla małego dzieciaka to skrajna nieodpowiedzialność i debilizm. mysle że każdy kto już robił tą misje wie o co chodzi

 

mam brata w tym wieku i wole sobie nie wyobrażać co sie dzieje w psychice dziecka gdy gra w takie gry

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie po tej misji miałem podobne przemyślenia ilu dzieciakom ta gra zryje psychę. Pamiętam film Rezerwowe Psy w wieku bodaj 14 lat, jakie na mnie wrażenie wywarła scena z benzyną. Ban na to w sklepach powinien być jak na alko czy faje.

 

Kiedyś gry od 18 lat to jak filmy sensacyjne na Polsacie o 20, teraz jednak już to coś naprawdę oznacza.

Odnośnik do komentarza

W ogóle ta część GTA jest bardziej brutalna niż wszystkie poprzednie razem wzięte. Rockstar pokazuje, że ma jaja ze stali i nie boi się pokazywania trudnych i dorosłych tematów. Ale faktycznie rodzicom, którzy kupują dzieciom takie gry należy się mocny bitchslap. 

Odnośnik do komentarza
Rockstar pokazuje, że ma jaja ze stali i nie boi się pokazywania trudnych i dorosłych tematów.

 

skoro mowa o jajach ze stali to rocstar pokazuje je też dosłownie w jednej scence z trevorem ;)

 

 

ogolnie to serio ta sytuacja z matką mnie zmierziła mocno, od czasu do czasu widuje w empiku czy w markecie jak jakiś gnojek z rodzicami ogląda gry i własnie z GTA w ręku piszczy "kup mi kup mi kup mi!!" od tej pory zawsze będe reagował i dosadnie opowiadał co sie dzieje w tej grze i czy serio rodzice chcą ją kupić 11 latkowi

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Im dalej w las tym lepiej, dopiero skończyłem misję gdzie Trevor poznaje Franklina a na zegarze mam już 25h od soboty. Zero znudzenia, chce więcej :D Z tych obecnych czasów tylko Skyrim mnie tak opętał ale co robi GTA to szok. (pipi)a myślałem, że już za stary jestem na taką podjarkę grą a tu proszę. Uczycie jakbym miał 15 lat i dostał od kogoś nową konsolę. Bez wątpienia to moja gra wszech czasów.

Odnośnik do komentarza

 

Mój brat właśnie skończył tę misję z planowanym skokiem (pierwszą - nie wiem, czy jest ich potem więcej). No i dobrze mu doradziłem.

Kazałem mu wybrać najdroższą ekipę i wszyscy dojechali cało na miejsce, Michael zgarnął ponad 350 tys. zielonych "na czysto". Ja wcześniej spieprzyłem, sępiąc kasę na typa od broni, który to kretyn rozwalił się na motorku, przez co towar, który porwał, przepadł. Michael miał ok. 150 tys. po spłaceniu tej chaty. A zatem rada: warto przepłacać. ;)

 

Aha, w obu przypadkach misja była wykonana "po cichu".

 

Jesteś pewny?

 

Ja wybrałem właśnie dobrego kierowce i hakera, a goscia od broni tego najslabszego, ktory wlasnie zginal na motorze, ale na koncu jak dojechalismy to pytali o niego gdzie jest, a Michael powiedzial, ze nie dojechal, ale lup zostal zgarniety i jest wiecej do podzialu. No chyba, ze zle zrozumialem :)

 

 

 

haha, no dokladnie, nie warto szczędzić na hakera, ale na typa od broni już owszem. Ja Majkelem zgarnalem ponad 700 tys. ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

Mój brat właśnie skończył tę misję z planowanym skokiem (pierwszą - nie wiem, czy jest ich potem więcej). No i dobrze mu doradziłem.

Kazałem mu wybrać najdroższą ekipę i wszyscy dojechali cało na miejsce, Michael zgarnął ponad 350 tys. zielonych "na czysto". Ja wcześniej spieprzyłem, sępiąc kasę na typa od broni, który to kretyn rozwalił się na motorku, przez co towar, który porwał, przepadł. Michael miał ok. 150 tys. po spłaceniu tej chaty. A zatem rada: warto przepłacać. ;)

 

Aha, w obu przypadkach misja była wykonana "po cichu".

 

Jesteś pewny?

 

 

Ja wybrałem właśnie dobrego kierowce i hakera, a goscia od broni tego najslabszego, ktory wlasnie zginal na motorze, ale na koncu jak dojechalismy to pytali o niego gdzie jest, a Michael powiedzial, ze nie dojechal, ale lup zostal zgarniety i jest wiecej do podzialu. No chyba, ze zle zrozumialem :)

 

 

 

Na 100%. Czyli wychodzi na to, że są przynajmniej trzy ścieżki ukończenia misji.

 

Podczas pościgu wszyscy gadali przez radio, że typ od broni się rozwalił i jego torba z łupem przepadła, narzekając przy tym, że trzeba było wziąć profesjonalistę.

 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie dlatego biorę samych pro do ekipy, lubię jak wszystko idzie po mojej myśli. Ale przynajmniej jest tak jak zapowiadali, że wybranie amatorów po taniości może nam się nie opłacić. :)

Tak w ogóle to kumpela grała u mnie i spotkała typa przebranego za zombiaka. XD

Odgłosy jakie wydawał to istna porcja beki. :D

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Pytanko, czy wg was nie ginie sie ciut za szybko na nogach ? Potracenie ok, ale od 2 ciosow nozem, czy 4-5 kul w klate? Troche R* przesadzil z wytrzymaloscia naszych protagonistow moim zdaniem.

 

Brakuje mi tez wysiadania z auta bez wylaczania silnika, ten patent by sie przydal podczas napadow na sklepy :(

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

 

Mój brat właśnie skończył tę misję z planowanym skokiem (pierwszą - nie wiem, czy jest ich potem więcej). No i dobrze mu doradziłem.

Kazałem mu wybrać najdroższą ekipę i wszyscy dojechali cało na miejsce, Michael zgarnął ponad 350 tys. zielonych "na czysto". Ja wcześniej spieprzyłem, sępiąc kasę na typa od broni, który to kretyn rozwalił się na motorku, przez co towar, który porwał, przepadł. Michael miał ok. 150 tys. po spłaceniu tej chaty. A zatem rada: warto przepłacać. ;)

 

Aha, w obu przypadkach misja była wykonana "po cichu".

 

Jesteś pewny?

 

 

Ja wybrałem właśnie dobrego kierowce i hakera, a goscia od broni tego najslabszego, ktory wlasnie zginal na motorze, ale na koncu jak dojechalismy to pytali o niego gdzie jest, a Michael powiedzial, ze nie dojechal, ale lup zostal zgarniety i jest wiecej do podzialu. No chyba, ze zle zrozumialem :)

 

 

 

Na 100%. Czyli wychodzi na to, że są przynajmniej trzy ścieżki ukończenia misji.

 

Podczas pościgu wszyscy gadali przez radio, że typ od broni się rozwalił i jego torba z łupem przepadła, narzekając przy tym, że trzeba było wziąć profesjonalistę.

 

 

 

no ale właśnie to nieprawda że branie wszystkich najlepszych musi dać najlepszy wynik, bo jak mowisz zarobiliście 350k a ja zarobiłem 850.000 mając

 

słabego strzelca i słabego kierowce, tylko informatyka dobrego. jeden sie wywalił i złapałem jego torbe, drugi chyba też gdzieś przepadł ale kasy na koncu było od cholery w sumie chyba ponad 4 miliony

 

Odnośnik do komentarza

a ja mam pewne przemyślenia, podczas nocnej premiery w ultimie było ponad 100 osób i niezły sajgon,, ale w oczy rzuciła mi sie jedna rzecz- wśród różnej masci ziomków i nerdów stała też matka z dzieckiem, i to młodym dzieckiem - 10 lat, max 12-13, ale raczej z 11. w kazdym grazie gnojek jakiś. no i stoi z mamusią na nocnej premirze GTA5...

dziwło mnie to bardzo a nawet mierziło...

 

a tu wczoraj sobie gram i pojawia sie misja trevora z...

 

torturami

 

 

i przez całą tą misje miałem przed oczami tego 11 latka, i żalowałem strasznie że 2 dni wcześniej tej nocy nie trzasnąłem tej mamusi po pysku i nie wygarnąłem jej że kupowanie takich gier dla małego dzieciaka to skrajna nieodpowiedzialność i debilizm. mysle że każdy kto już robił tą misje wie o co chodzi

 

mam brata w tym wieku i wole sobie nie wyobrażać co sie dzieje w psychice dziecka gdy gra w takie gry

Problem jest taki ze ludzie wciaz mysla ze gry=klocki lego, ludzie wciaz nie wiedza ze gry dorosly ale ludzie tego nie wiedza, wciaz jest sie troche wstyd przyznac w wieku 30lat ze lubi sie gry.

 

Co do misji z napadem i lupem jaki dostal Michael to wyszlo mi

850tys

 

Odnośnik do komentarza

<ucinam piramidkę>

 

no ale właśnie to nieprawda że branie wszystkich najlepszych musi dać najlepszy wynik, bo jak mowisz zarobiliście 350k a ja zarobiłem 850.000 mając

 

słabego strzelca i słabego kierowce, tylko informatyka dobrego. jeden sie wywalił i złapałem jego torbe, drugi chyba też gdzieś przepadł ale kasy na koncu było od cholery w sumie chyba ponad 4 miliony

 

 

Czyli jak w życiu, nie zawsze najdroższe jest najlepsze. Fajnie, że gra zachęca do podejmowania ryzyka, co albo się opłaci (Twój przypadek), albo obróci przeciwko tobie (mój). Mojemu bratu zasugerowałem więc najbezpieczniejsze rozwiązanie, ale - jak widać - nie najkorzystniejsze.

Odnośnik do komentarza

Kwaśnie jeździ się tylko rowerami i motocyklami ale autem zdecydowanie lepiej niż w IV części. Łatwiej brykę wyprowadzić z opresji gdzie w poprzedniku byliśmy skazani na dzwon albo inne nieciekawe wypadki.

Przyznać trzeba, że otwarcie Trevora nawet jak na gry +18 i serię GTA jest mocne;) Zryty do granic ale najciekawszy z ekipy IMO.
Ogrom gry przytłacza. Na początku. Kto nie kupił musi wiedzieć, że to jedna z tych niewielu gier, która warta jest tych 200 zł.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...