Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Matko boska XD

Koleś mam sobie przeczy...:P

 

Plusy:

  • wreszcie historia bez nadęcia
  • dialogi, cut-sceny, animacje
  • zróżnicowane misje głównego wątku i kapitalne skoki
  • wiele drobnych detali
  • przebogate wizualnie Los Santos i okolice…

Minusy

  • …pełne aktywności potrzebnych jak diabłu święcona woda
  • wyraźnie ograniczone przełączanie między bohaterami – to raczej ciekawostka niż zapowiadany przełom
  • zadania rodem z końcówki XX wieku i inne detale, których nie udało się poprawić
  • mimo tytanicznej pracy twórców – widać, dlaczego PS3/X360 to mijająca generacja
Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CDA to jednak portal dla blachmenów jarających się Kryzysem w 1080p, więc narzekania na grafikę nie mogło zabraknąć. Znowu każdy chwali multum zróżnicowanych side questów i ciekaych misji ale nieeee, CDA musi być inne, bo przecież trzeba zrobić szum wokół tej, mam taką nadzieję, niedługo wymarłejgazetki. Już pomijam fakt, że ten pseudo redaktor sam sobie przeczy, jak wspomniał kudłaty.

Odnośnik do komentarza

Jest recka ale portalu cdaction a nie pisma. Recka z portalu a z pisma jest totalnie inna, pisana przez rozne osoby i ta z gazety ma znacznie wiecej czasu na ogranie gry. Aczkolwiek strzelam ze ocena nie bedzie sie znacznie roznic znajac to slabe obecnie pisemko.

Odnośnik do komentarza

Ale ta recenzja jest słaba. Właśnie przeczytałem całość i nie da się tego czytać - redaktor chciał wyraźnie zabłysnąć i jakoś się wyróżnić, jaki to on nie jest obiektywny. Problem w tym, że przez takie kwiatki:

 

 

Przy okazji wyciągnięto kilka dobrych wniosków w kwestii maleńkich detali, które razem dobrze wpłynęły na grywalność. Mnie do gustu przypadła możliwość pominięcia po trzeciej wpadce etapu misji i opcja przejścia do kolejnego checkpointa

 

Jego wiarygodność leci na pysk, skoro jest tak wielkim lamerem, że nie potrafi sobie w tych misjach dać rady i leci na skróty. Zresztą - recenzja po dwóch dniach?

 

No i pytam z czystej ciekawości. Jak można TO porównywać do GTAV? Nie wspomnę, że supermoce, praktycznie nieśmiertelność czy kilkudziesięcio metrowe skoki tworzą z tej gry zerową konkurencję, ale jak wygląda cała reszta? Ten drewniany model jazdy, liczba pojazdów na ulicach, proste, schematyczne miasto, powtarzające się budynki, pustki na ulicach, poczucie wyobcowania i klimat z budżetówki? To jest lepsze od GTAV?

 

http://www.youtube.com/watch?v=mFHolTdQO6s

 

Grałem w trzecią część i najbardziej mi nie leżał właśnie model jazdy, w ogóle nie chciało się tam jeździć. Drętwe, kartonowe pudła.

A tutaj spotkałem się z opinią, że SR4 miażdży GTA V. Pod jakim względem? Tragicznego, gimbusiarskiego humoru? Startu to nie ma.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Czemu nie ma rangi PSYCHOFANI GTA V? Byłbym chętny, ta gra mną zawładnęła oO

 

btw będziecie szukać osobiście 50 części listu czy olejecie temat ewentualnie skorzystacie poradników? Bo znalezienie wszytskich 50 znajdziek na taaaaaaaaaaaaaaaaaaakim terenie może być mega wyzwaniem i planuje się tego podjąc po wątku głównym z którym też mi się nie spieszy bo nie chcę żeby tak przygoda się skończyła:D

Edytowane przez VerB_
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupilem - dobra fail, ze tak pozno, ale w sklepach byly braki i dopiero nowa dostawa byla.

Gra jak gra..... dobra to GTA, wiec napisze inaczej - mozg jeszcze nie roz*%$"§ bo nie mialem zbyt duzo czasu zeby dluzej pograc - w tym samym dniu kupilem The Last Of Us.
Graficznie wyglada ladnie, ale w miescie miedzy wiekszymi budynkami widac spadek rozdzielczosci - nie jest to az takie zle, ale po prostu to widac.
Humor, teksty i gra aktorska to pierwsza liga, Franklin i Lamar to typowe nygasy z okolicy - lubie takie klimaty. Do tego w pierwszej misji z radia przygrywalo NWO - Apetite For Destruction co wywolalo u mnie sporego banana na twarzy, West Coast Classics to z miejsca moje ulubione radio, pozniej byl Dr. Dre & Snoop - Jin & Juice - jak dla mnie super !

 

Zrobilem tylko dwie pierwsze misje, pochodzilem chwile po miescie i tyle bo chcialem jeszcze na chwile odpalic The Last Of Us, ale mysle, ze w pierwszej kolejnosci i tak bede gral w GTA V bo w obydwie naraz nie ma sensu.

Jesli chodzi o kontrowersyjne w tym temacie prowadzenie fur to jezdzi mi sie dobrze bo w koncu nie bujaja sie jak lodki na falach i mozna normalnie jezdzic. W GTA VI kiwaly sie na wszystkie strony jakby jezdzily na zbyt miekkim zawieszeniu, w nowej czesci jest o 100x lepiej.

Celowanie bronia zmienilem na manualne bo auto-lock duzo ulatwial, zobacze jak bedzie, ale w misji ze strzelaniem dostalem przez to troche po du.pie, ale nie moze byc zbyt latwo.

 

To tyle po raczej krotkiej sesji z GTA V, nie hajpowalem sie na gre, wiec podchodze do wszystkiego raczej na chlodno - pogram dluzej to bede wiedzial wiecej.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...