Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

No w TLoU to trzeba było tyle wyobraźni w to zakończenie użyć, że mi się kur.wa obwody przegotowały.

Jeszcze nie zajarzyłeś. Tutaj chodziło o coś zupełnie innego.

Świadoma i obiektywnie rzecz biorąc idiotyczna rezygnacja z uratowania całego świata  na rzecz tylko jednej, jedynej osoby, która i tak nie będzie miała normalnego życia erotycznego, dzieci, a  marne życie zakończy prawdopodobnie zgwałcona i zamordowana lub rozerwana na strzępy. Czy mimo to, ty sam postawiony w takiej sytuacji zgodziłbyś się na de facto zabicie kogoś z kim związała by cie niemalże ojcowska więź? Ja wiem że ja się tu produkuję, a ty i tak rozmieniasz to sobie wszystko po "ziomalsku", ale chyba nie jesteś aż takim tępym przed samym sobą?

 

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W końcu przeszedłem. Wiem, że późno ale zajęło mi to 30h a nie chciało mi się grać codziennie. To co napiszę to nie żaden trolling bo gra mi się bardzo ale to naprawdę bardzo podobała. Ale...Już wiem czemu ta gra jest taka popularna! Bo KAŻDY bez problemów może ją przejsć. To tylko kwestia czasu. Ja ktos tu użył kiedys ładnego okreslenia "taki samograj". Zrobię jeszcze 100%, może golda i zapomnę. A szkoda...

Odnośnik do komentarza

Serio jeśli ktoś stawia na równi zakończenie TLOU, które było powiedzmy sobie szczerze słabe i rozczarowujące(zwłaszcza, że domyśliłem się go znacznie wcześniej) do takiego RDR to ja nie mam słów. Serio, jeśli gra dałaby nam wybór co chcemy zrobić na końcu to wtedy ok, ale bez wyboru i co, ta gra miała mieć jakiś przekaz na końcu? 

Spilery z TLOU

 

 

Niby dać mi do przemyślenia, że poświęciłem ludzkość dla jednej osoby? A kto normalny się w sytuacji Joela nad tym zastanawia? Chłop zżył się z dzieciakiem i każdy normalny człowiek postąpiłby tak samo. Co innego jakby Joel był zarażony i miałby wybierać: zabić Ellie i uratować siebie, czy uratować Ellie i poświęcić siebie. A tak to pociągamy za spust i udajemy, że wszystko jest ok. Joel ma wyje.bane na innych co można wiele razy zobaczyć podczas wędrówki w grze więc myślisz, że będzie się zastanawiał czy dobrze wybrał? Wybrał tak, bo to jedyne co mógł zrobić, skoro Ellie przypominała mu jego córkę. I każdy by tak postąpił. Ale ND zwyczajnie bali się uśmiercić bohatera bo przecież MUSI być sequel, który już pewnie będzie kotletem. Obym był w błędzie.

 

Odnośnik do komentarza

W końcu przeszedłem. Wiem, że późno ale zajęło mi to 30h a nie chciało mi się grać codziennie. To co napiszę to nie żaden trolling bo gra mi się bardzo ale to naprawdę bardzo podobała. Ale...Już wiem czemu ta gra jest taka popularna! Bo KAŻDY bez problemów może ją przejsć. To tylko kwestia czasu. Ja ktos tu użył kiedys ładnego okreslenia "taki samograj". Zrobię jeszcze 100%, może golda i zapomnę. A szkoda...

Mam nadzieję, że grałeś na swobodnym celowaniu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wpadło 100% w grze. Na liczniku 57,5h. Ani minuty nie żałuję. Zostały mi jeszcze skoki z trofików i Goldy. Skoki nie wiem czy zrobię, bo niektóre skoki są tak debilne, że nawet w poradniku nie jest napisane gdzie konkretnie trzeba wylądować aby skok był zaliczony przez co nie wiadomo ile się rozpędzić. Ale może dam radę powoli. 

Odnośnik do komentarza

Do Goldów na razie w ogóle nie podchodzę, we wtorek Online wchodzi więc skupię się na multi, aby wbić wszystkie trofiki. Dopiero potem na spokojnie zabiorę się do Goldów, aczkolwiek z 40 goldów łącznie(mam 23) powinno wpaść bez problemu, bo niektóre to strasznie łatwe wymagania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś odczuwa niedosyt gangsterki po przejściu GTA, szczerze polecam film "The Iceman" (2012). Oparty na biografii Richarda Kuklińskiego (ojciec Polak), "cyngla" pracującego w połowie lat 70. na zlecenie mafii (klimacik lat 70/80 zachowany). Dobra obsada, trzymający w napięciu przez całe 100 min., bardzo fajnie przedstawiony rys psychologiczny bohatera.

A po GTA taka tematyka wchodzi jak w ciepłe masło.

Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra w jaką w życiu grałem !!! rockstar dokonało cudu genialne dialogi i historia , epickie misje i humor , cokolwiek bd się działo w watch dogs to nie przebije to gta 5. No i trevor absolutnie bd to kultowa postać , oby wydali jakiś dodatek z nim w roli głównej

Edytowane przez fredybizkit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...