Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

wersja ps3 ma przewage nad wersja na zabawna konsole: sterowanie sixaxisem.

no dobra, ale przeładowanie jest ok, tylko ciagle zapominam :(

 

Szczerze? IMO wersja na PS3 jest ciut gorsza. Misja, kiedy zawsze jest burza z Trevorem wygląda gorzej. Na PS3 są tylko błyski, na X360 takie ładne poświaty (które na screenach złapałem w temacie o wycieku). Na X360 roślinność wygląda lepiej, miałem mniejszy pop-up i chyba trochę płynniejszą grę. Nic wielkiego, ale tak to wygląda z perspektywy xbota, który ma już wielogodzinną styczność z obiema wersjami ;).

Odnośnik do komentarza

 

wersja ps3 ma przewage nad wersja na zabawna konsole: sterowanie sixaxisem.

no dobra, ale przeładowanie jest ok, tylko ciagle zapominam :(

 

Szczerze? IMO wersja na PS3 jest ciut gorsza. Misja, kiedy zawsze jest burza z Trevorem wygląda gorzej. Na PS3 są tylko błyski, na X360 takie ładne poświaty (które na screenach złapałem w temacie o wycieku). Na X360 roślinność wygląda lepiej, miałem mniejszy pop-up i chyba trochę płynniejszą grę. Nic wielkiego, ale tak to wygląda z perspektywy xbota, który ma już wielogodzinną styczność z obiema wersjami ;).

 

I wszystkie te zalety są przyćmione przez gorszą rozdzielczość textur podłoża...

Odnośnik do komentarza

 

 

wersja ps3 ma przewage nad wersja na zabawna konsole: sterowanie sixaxisem.

no dobra, ale przeładowanie jest ok, tylko ciagle zapominam :(

 

Szczerze? IMO wersja na PS3 jest ciut gorsza. Misja, kiedy zawsze jest burza z Trevorem wygląda gorzej. Na PS3 są tylko błyski, na X360 takie ładne poświaty (które na screenach złapałem w temacie o wycieku). Na X360 roślinność wygląda lepiej, miałem mniejszy pop-up i chyba trochę płynniejszą grę. Nic wielkiego, ale tak to wygląda z perspektywy xbota, który ma już wielogodzinną styczność z obiema wersjami ;).

 

I wszystkie te zalety są przyćmione przez gorszą rozdzielczość textur podłoża...

 

Pokaż mi gdzie, bo na razie te lepsze tekstury istnieją chyba tylko w umysłach betonów. Na wsi na ziemii jest dokładnie taka sama paćka jak na X360.

 

Nie żeby coś, bo na obu konsolach gra wygląda fenomenalnie, ale nie do końca kumam te wszystkie rzekome teksty o wyższości wersji na PS3, bo na razie mam inne wrażenie. Oczywiście może to być wina napędu, dysku, układu gwiazd, cokolwiek. Jednym ta sama wersja pop-upuje, drugim wcale. Może na inne rzeczy zwracam uwagę, wszak mam jakieś 50h gry za sobą. Po prostu jak zauważyłem kolejną rzecz, tj. burzę, która wygląda tutaj ciut gorzej, to postanowiłem, że się podzielę. A grałem w obie wersje własnoręcznie, nie na youtube ;). Wypisuję moje wrażenia, po prostu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

w ogóle kur.wa obczajam właśnie sobie soundtrack i powiedzcie mi jak bardzo zaje.biste jest to że zrobiono specjalny soundtrack tylko do misji? który brzmi tak jakby za konsoletą usiadł sam jezus chrystus ze świętym mikołajem. co druga strzelanina miałem ciary na plecach - np. misja kiedy

lamar i franklin masakrowali ballasów

 

Z tego kawałka aż wylewał sie klimat San Andreas! :banana: Hail to Groove Street Niggas! Ja tam już sobie nie wyobrażam GTA bez muzyki podczas misji.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Niech juz udostepnia ta plikacje dla Androida bo chcialbym potrenowac Chopa zanim skoncze gre. Ajfonowcy juz dostali, a inni ile maja czekac ?, przeciez nie kazdy posiadacz GTA V ma smartfona EPL.

 

Troche kicha, ze Rockstar tym razem nie wrzucilo do pudelka z gra porzadnej instrukcji obslugi bo pomoglaby wyjasnic kilka kwestii. W aplikacji na smartfona (prawdziwego) od Rockstar podobno jest instrukcja, wiec tym bardziej na nia czekam, ale mimo wszystko mogli dac normalna papierowa instrukcje, a nie kilka stron z wyjasnieniem sterowania. Ich instrukcje zawsze byly fajnie bo bylo tam zwykle cos ekstra, wiec tym razem sie nie popisali.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Niech juz udostepnia ta plikacje dla Androida bo chcialbym potrenowac Chopa zanim skoncze gre. Ajfonowcy juz dostali, a inni ile maja czekac ?, przeciez nie kazdy posiadacz GTA V ma smartfona EPL.

e tam nie masz na co czekac. Dla mnie ten pies jest wrzucony na sile i zupelnie niepotrzebny. Aplikacja tez jest biedna, chyba ze ktos lubi dostawac 10 powiadomien ze jgo rysunkowy piesek jest glodny, chce mu sie pic, chce na spacerek i sprzatac kupki. Na dodatek wytrenowalem chlopa w godzine, a w grze i tak tego nie robil. Ja tam od razu odinstalowalem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Znaki zapytania się nie powtarzają, a niebieskie kropki owszem. W sensie, że jak nie uda ci się zrobić misji oznaczonej niebieską kropką, bo postać zginie, albo coś, to za jakiś czas kropka znowu się pojawi.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...