Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 No i trevor absolutnie bd to kultowa postać , oby wydali jakiś dodatek z nim w roli głównej

 

Myślę że to nieuniknione. Trevor wtargną z wielkim kopniakiem w panteon postaci growych i nie zdziwię się ze to on zostanie na dłużej twarzą serii GTA.

Mam nadzieję że R'gwiastki uraczą nas na pewno jakimś zarąbistym dodatkiem z tym psycholem :)

Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra w jaką w życiu grałem !!! rockstar dokonało cudu genialne dialogi i historia , epickie misje i humor , cokolwiek bd się działo w watch dogs to nie przebije to gta 5. No i trevor absolutnie bd to kultowa postać , oby wydali jakiś dodatek z nim w roli głównej

 

co to za wsiurski slang? albo jesteś z gimbazy, albo wprowadzili jakieś nowe słowo do języka polskiego którego jeszcze nie znałem do tej pory

 

z franklina mogli zrobić większego czarnucha, koks, dragi, więcej napadów z ziomkami na jakieś sklepy itd a tak to zgrywa świętoszka, gdyby nie to że ma chopa bym zapomniał o jego istnieniu po przejściu fabuły

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Ale wy(pipi)ista giera, przedwczoraj skończyłem.

 

Mieliście random encounter

(ja miałem Franklinem), w którym spotykamy gościa z Lost zaraz po tym jak zabił policjanta i prosi żeby go zawieźć do miasta (rzecz dzieje się na wiosce). Wiadomo - gadka szmatka, ale gościu opowiada historię The Lost i mówi o tym jak to 5 lat temu uciekł z Liberty City po tym jak wewnętrzna wojna zniszczyła tamtejszy odłam The Lost. Także już wiadomo - historia w GTA V dzieje się 5 lat po wydarzeniach z The Lost and Damned.

 

Apropo tego co wyżej napisane - Epsilonu nie robiłem, ale kiedyś dostałem maila do Franklina od jakiejś ściemy z netu gdzie chcieli poprawić mój charakter, jakieś tam pierdoły za jedyne grosze. Wpłaciłem, a co! Naiwny jestem. Potem był test przez internet i znowu bulenie, skończyło się na tym, że zapłaciłem w sumie jakieś 50.000$ ale warto było - dostałem koszulkę Children of the Mountain;)

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

(pipi)entes, bo się rozpędziłem i nie w tym temacie, ale niech już będzie. PRZEPRASZAĆ!

 

Suteq, nie wiem czy to jest logiczne - skąd niby wiadomo, że są one opowiedziane chronologicznie? No niby wiadomo, bo

pierwsza misja Trevora

, ale do końca nie wiadomo było jak to stało czasowo.

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

No ja grubo przed premierą wiedziałem, że akcja GTA V rozgrywa się w 2013 roku, było to nawet gdzieś podawane do szerszej informacji. ;)

Nawet w grze jest dialog, który potwierdza tę tezę i nie mówię tu akurat o tym co Ty napisałeś, bo tego z tego co pamiętam nie miałem jeszcze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...