Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

mersi: teoretycznie w zaden*- developer i tak ma wylozone na stare sprzety, chodzi tylko o bol d ludzi ktorzy uwazaja, ze dostarczanie nowych rzeczy ktore przeciazaja mozliwosci starego sprzetu jest nie fair. No bo jak? wyobrazasz sobie zeby te 8 letnie pudla dzwigaly gigabajty modeli i skryptow, tym bardziej dla wiecej niz 16 graczy? To powiedz mi jak?

 

* chcac niechcac kazdy developer musi myslec wprzod o mozliwosciach nowych konsol i pod nie tworzyc (wymyslac) coraz to nowy content. to jest kwestia ktora uderza tylko konsolowcow- na pc nie masz tego problemu i nikt sie nie pluje, ze jego ram/cpu nie dzwiga nowych dodatkow itd. sam spotkalem sie z opiniami, iz wymaganie nowego hardwareu od gracyz konsolowych to nieczysta zagrywka, a samo gta v/online wydane na ps3/x360 to demo. facepalm.

 

 

krupek- nikt ci nie kaze kupowac nowego sprzetu teraz (tymbardziej jesli jestes jednym z tych, ktorzy kupili sobie past-geny wczoraj (no ale nie jestes ;) ). problem masz jesli ogrywasz wszystko poki cieple i teraz cierpisz na posuche. rada ode mnie? ogrywaj co innego- jak juz ograles- inne hobby/zarobienie kasy na sprzet ktory i tak kiedys kupisz. a czy wydasz 1600 czy 1300 czy 1000 to nie ma znaczenia, bo i tak powinien ci ten sprzet  starczyc na pare dobrych lat. a skoro masz potrzebe grania, to poradzisz sobie z wydatkiem- takie zycie gracza.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że ucierpią i w koñcu skączą wspierać te trupy, łącznie z wydawaniem gier cross genowych. Te 80 % to chodziło mi o największych fanów i głównie o ten forumek.

Hmm ogólnie rozumiem Cię, ale zauważy, ze GTA wyszło najpierw na X360 i Ps3. Powinni dokończyć na tych platfirmach robotę a nie tu damy coś a skończymy na kolejnej generacji. Sztuczne napieranie na popyt.

Inna sprawa jak wydają grę na obie generacje na raz i powstają takie obojniaki

Odnośnik do komentarza

A mnie się podejscie R* podoba, bo z gry robionej pod past-geny, starają się zrobić coś więcej. GTA V na PS4 to nie tylko wyższa rozdziałka i lepszy AA. Gra wygląda o wiele lepiej, świat jeszcze bardziej bogaty w detale. Posiadacze PS4 powinni się cieszyć, że nie serwują im kolejnego "HD collection", a solidnie ulepszony produkt.

Odnośnik do komentarza

lol, dla mnie to raczej oczywiste ze te kosmetyczne zmiany, ktorymi promuja wersje next genowa, to tak naprawde czubek gory lodowej, w ktora sie wszyscy wbijemy podczas przesiadki na next geny (nie od razu oczywiscie). czy ktos jeszcze pamieta wywiad z lezlie benziesem ktory powstal jakies pol roku przed premiera? L wspominal ze swiat (ONLINE) ma sie caly czas powiekszac. Oczywistym jest ze najblizszym takim rozszerzeniem to Liberty City, ktore tylko musi zostac wypucowane by dorownac jakosci grafiki tej z V. i najlepsze jest to ze na tym moga skonczyc - dlaczego? bo maja content creator. gracze mogliby dostac w lapy pusta mape, i po tygodniu mialibysmy tysiace roznych deathmatchow, wyscigow, itd.

 

a swoja droga - nie wiem czy ktos sie ogarnial ten CC  ale sa tam funkcje jak chocby ustalanie napisow jakie maja sie pojawiac np "Dostarcz walizke Lesterowi". I stad wlasciwie niedaleko do typowych misji znanych z IV. Poza tym trzeba zauwazyc, ze CC ma spore ograniczenia, ktore wynikaja z ograniczonego hardwareu - w nalotach mozna postawic tylko 10 aktorow, 20 samochodow itd. wraz z wbiciem sie na wyzsza polke konsol, te parametry zostana podwyzszone, przez co ludzie beda mogli tworzyc bardziej skomplikowane joby.

 

Grzegorzo - to nie jest sztuczne napieranie - to najlepsze wyjscie, na ktore rockstar moze sobie pozwolic. gdyby skonczyli gta w takim stanie jak jest dzis to moim zdaniem bardzo by zmarnowali potencjal ktory nadal drzemie w tej grze ale nie moze sie wydostac ze wzgledu wlasnie na ograniczenia sprzetowe. Jak kogos to mierzi - trudno, trzeba to przebolec, pomysl o tym w ten sposob - rockstar jako jeden z niewielu producentow naprawde rozwija swoja gre, nie tloczy kotletow co rok, tylko tytul dopieszcza, co ciekawe i nietypowe dla dzisiejszej branzy - dajac graczom te male dodatki w postaci setek ubran czy sporej ilosci samochodow za darmo. Po to istnieja cloudy, by wspieraly ciagly rozwoj danej produkcji. 

 

i tak btw: nie liczcie ze GTA VI powstanie jakos niebawem - poki co nie maja planow by tworzyc VI i jest to oficjalnie potwierdzone przez Houserow.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
What happens now that GTA V is finished? “GTA Online.” 
 
The innovative new mode – debuting weeks after the main game – is being released as we go to press. If the game is an album, Online takes the music on tour.
 
Benzies says the studio will be reorganised to support it, with a core team operating Online. Some staff will take well-earned holidays. Others will carry on with other work.
 
And when will Benzies, the Housers and Garbut reform to talk GTA VI? Is there even a GTA VI yet?
 
“We’ve got about 45 years worth of ideas we want to do,” Benzies laughs. “We don’t know what GTA VI will be, but we’ve got some ideas. GTA Online is the focus right now. There ain’t no rest between finishing V and then Online. Plus we have some other things – stuff, DLC, I don’t know how to describe it exactly – that we’d like to do, and we’ll PICK the right ones.”

 

 

zrodlo: http://www.develop-online.net/studio-profile/inside-rockstar-north-part-1-the-vision/0183989/

 

coz, roznie to mozna rozpatrywac, moze im chodzic o to by online dzialalo stabilnie, lub po prostu przejelo rdzen rozgrywki z singla i to na nim (online) sie skupili dodajac nowe rzeczy. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

vc zapewne wroci ale to za sprawa rozszerzenia uniwersum ktorego czescia jest IV i V, czyli osadzone w terazniejszosci. mi styka, ale wiem ze duza czesc fanow wolalaby skok w przeszlosc. wydaje mi sie jednak, ze rockstar celuje w cos w rodzaju mmo, z rownolegle toczacymi sie wydarzeniami w roznych rejonach wirtualnego usa. strasznie mi sie podoba fakt, ze oprocz odswiezenia liberty city, czeka jeszcze wlasnie ukazane w nowej oprawie vice city, north yankton i carcer city. teoretycznie to koniecznosc by te miasta popowstawaly, z drugiej strony, to maaaasa pracy, pradopodobnie taki projekt, jesli rzeczywiscie jest brany pod uwage to nie zamknie sie przed 2020. fajnie by bylo wsiasc w luksusowy odrzutowiec i poleciec sobie do innego stanu (wyspy). przed oczami mam bezkresny ocean nad ktorym lecimy kierowani hudowymi drogowskazami. nic tylko ocean, slonce i muzyka, krotka chwila zapomnienia bedaca przykrywka dla kilkuminutowego loadingu. ew jakas automatyczna alternatywa z ekranem ladowania po kupienia biletu na lotnisku.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...