Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mam wrażenie że duże i konkretne dodatki na miarę z tych z IV dostaniemy na next geny.

 

raczej to nie przejdzie, ja mam ps3 i będę na niej jeszcze dobry rok, także poczułbym się dyskryminowany(nie licząc grafy czy bardziej bogatego życia w mieście) nie dostając tego samego albo okrojonego dodatku względem ps4

Odnośnik do komentarza

Dla mnie niezbyt. Jakoś mi nie pasowały zombiaki do westernowego klimatu, jakoś po świetnej fabularnie podstawce oczekiwałem czegoś podobnego w dodatku, a dodatek był zrobiony typowo for fun. :P

Poza tym niezbyt przepadam za zombiakami w grach.

Odnośnik do komentarza

Oby nie. GTA V to obraz, nieco przerysowany oczywiście, ale jednak realnego świata i zombie nie pasują mi tutaj w ogóle. Wszystko jedno czy miałby być na poważnie czy na wesoło. To była ciekawa historia we współczesnej Ameryce i chciałbym, żeby tak zostało.

 

A DLC do RDR, choć jeśli chodzi o ilość zawartości i wykonanie porządny, też kompletnie nie pasował mi do stylu samej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

caradelevingne 8 godz. temu

Back with @rockstargames to update my GTAV radio station Non Stop Pop FM for new versions coming this Fall!

 

http://instagram.com/p/sTFD8MjKB6/

 

10540472_560203690751815_1483136018_n.jp

 

 

Cara Delevingne, prowadząca Non-Stop-Pop FM, napisała na Instagramie, że była w siedzibie R* i pracowała nad zaktualizowaniem swojej stacji radiowej, którą usłyszymy w nowych wersjach (XO, PS4, PC) jeszcze w tym roku :thumbsup:.

 

Ciekawe czy to tylko niedoinformowanie, czy też faktycznie V na konsole poprzedniej generacji nie dostanie nowych stacji radiowych?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2 rzeczy:

 

- "dyskryminacja" skostnialych uzytkownikow przeszlej generacji to chyba jakis glupi zart. Tak idiotywczne myslenie sprawia ze zastanawiam sie - po co wam nowe konsole? Siedzisz na przestarzalym sprzecie to korzystaj z tego co on oferuje i tyle. powiedzialbym ze to przejaw polactwa ale na gtaforums tez sie znajduja tacy agenci ktorzy czuja sie "dyskryminowani" bo kupili "demo" i graja w nie w sumie tylko prawie rok codziennie, za cene gier ktorych wartosc nie dorasta do piet pozycji rockstar. 

Rockstar samo ostrzegalo ze niedlugo uzytkownicy ps3 super slim nie beda mogli grac w online, poniewaz aktualizacje stana sie coraz bardziej obszerne dla tamtych dyskow. Przejscie na lepsze sprzety ma przeciez zapuntkowac graczom, gra ma sie stac jeszcze lepsza, dzieki dorzucaniu roznorodnego kontentu, zaspokajaja wszelkie gusta, przez co gra staje sie perfekcyjna w swojej lidze. ale nie. kupilem ps3 za 400 zl i wymagam zeby gta v bylo do konca takie, jakie uciagnie moje spier.dolone pudelko.

 

- druga: zombie, temat tez przewalkowany niezle w spoleczenstwie fanow gta. z reguly love it or hate it, bez rozsadnego uzasadnienia, tylko : "nie lubie zombie" lub "za duzo ich w grach". (za duzo tzn ile gier? ktos potrafi wymienic gry z zombie ktore trzymaja poziom gta?). Zombiaki mimo ze sa bardzo przewalkowane, to na ich niekorzysc najczesciej nie sa to gry wybitne. brakuje po prostu tej jednej gry, tkora zamknie caly rozdzial o nieumarlych na jakis czas. zamiast tego potykamy sie o jakies bzdury typu Operation Raccoon City czy dodatek do CODow.

Dzieki UN maja wlasciwie gotowa recepture na fajne zombiaki, ktore wystapic moga w bardzo "realistyczny" sposob - jako halucynacja/sen. Nie zniszczy to tego ponuro-realistycznego klimatu gry, nawet ja w pewien sposob urozmaici i poglebi. Ludzie ktorzy maja obawy ze temat ma sie nijak do gry, do osi fabuly itd beda mieli wytlumaczenie adekwatne do rzeczy ktore sie dzialy w misji Grassroots. Wilk syty i owca cala.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

jak to "jak piesc do nosa"? przeciez zombie- western to jeden z bardziej popularnych motywow w sferze weird-fiction. Rockstar nie zrobilo nic oryginalnego poza siegnieciem po nisze literacka.

 

Mam nadzieje ze beda stale tworzyc zwariowane easter eggy i tajemnicze historie. Jestem nawet na 90% pewny ze jesli dostaniemy North Yankton, to bedziemy Trevorem tropic wilkolaka. Ten moi mili MIAL sie pojawic w RDR, ale zostal z niego usuniety. byc mze gra byla przesiaknieta urban legendami i ponadnaturalnymi rzeczami, natomiast do North Yankton bedzie sie wpasowywal idealnie. nie na zasadzie jakiejs apokalipsy i durnej wyzynki, ale takie easter eggowego szukania poszlak, laczenia faktow, jakichs dzwiekow, niewytlumaczalnych morderstw itd. Ide sobie o to lape uciac. 

 

W mojej ocenie wlasnie takie jest gta i rdr - niedopowiedziane, dziwne. modle sie tylko by w RDR 2 spotkac jednego goscia, ktory z niepokojem wpatruje sie w niebo i w morze, mowiac ze "oni pochodza z gwiazd". Z drugiej strony fajnie by bylo byc potomkiem Jacka Marstona, ktory bylby spoiwem laczacym miedzy RDR i GTA V. Zauwazyc trzeba przeciez ze osoba ojca Trevora jest calkowicie niesprecyzowana i jest niejako wlasnie takak furtka. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...