Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

PL Sub na 100%.

Dubbing`u nie będzie.

 

 

Chyba tak bo co za problem skopiować plik z tekstami :)

Nie no tylko o napisy PL mi chodzi. Skąd ta 100 % pewność, że będą?

 

A co to za problem skopiować napisy? Nie wiem zapytaj się twórców Dragon Age 3 czy NFS Rivals, na Ps3 będzie/ jest wersja z napisami PL na PS4 już nie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, mnie też dopadło uczucie hajpowania. Chyba wezmę grę na PS4 jak tylko sprawie sobie konsolę. Jak widać, to nie jest zwykła konwersja.

 

 

Przyznajemy, że w pierwszej chwili sami nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać, ale im dłużej oglądaliśmy trailer, tym bardziej oczywiste stawało się, że Rockstar szykuje coś więcej, niż zwykłą konwersję z podbitą rozdzielczością. Zestawiwszy zaprezentowany materiał z nagraniami z PS3, doszliśmy do wniosku, że studio dokonało znaczących zmian w swojej produkcji. Rockstar utrzymuje, że materiał pochodzi z PS4. Skoro tak, to postanowiliśmy zestawić go z trailerem opublikowanym na YouTube, na kanale GTA Series Videos, którego twórcy oszczędzili nam, nawiasem mówiąc, mnóstwo pracy (ich trailer - zrekonstruowany na PS3 - zamieściliśmy w dalszej części artykułu).

 
Pierwsze, co rzuca się w oczy, to jak bardzo twórcy ożywili świat gry. Widzimy wzmożony ruch samochodowy i znacznie więcej przechodniów w porównaniu do wersji na sprzęty poprzedniej generacji - już to wystarczy, by całkowicie odmienić miejską scenerię. Również inne elementy otoczenia podciągnięto pod nowe sprzęty - woda wygląda znacznie bardziej realistycznie, drzewa opracowano niemalże od podstaw, nadając im dużo okazalszy wygląd, a niegdyś gołe połacie ziemi porosły bujną trawą. Jeszcze bardziej imponuje fakt, że cała ta roślinność reaguje w realistyczny sposób na zachowanie osób i pojazdów. Wisienką na torcie są nowe gatunki dzikich zwierząt nadające obszarom wiejskim więcej dynamizmu.
 
Patrząc od strony technicznej, uwagę zwracają dużo lepszej jakości tekstury, którymi obłożono wszelkie znaki drogowe, fasady budynków, drogi, górskie szczyty, pojazdy czy drzewa. Co ważniejsze, szczegóły obiektów są widoczne z większej odległości, co podkreślają bardziej panoramiczne ujęcia.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-19-digital-foundry-analiza-techniczna-trailera-gta-5-na-ps4

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Misje beda te same, fabula i bohaterowie rowniez - jak ktos chce gre, ktora lepiej wyglada to niech kupuje, ale to nadal bedzie ta sama gra. 
Tak ta sama bo ulepszenia graficzne i wiekszy ruch na ulicach w miescie nie sprawi, ze gra nagle bedzie inna - na Playstation 3 gra sie naprawde dobrze, gra nie ma zadnych brakow i jest taka jaka powinna byc, moze i wersja na PS4 bedzie troche lepsza ze wzglegu na grafike i wiekszy ruch uliczny, ale to nadal bedzie ta sama gra.

Edytowane przez saptis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak bedzie. Najlepsze jednak jest to, że będzie można staty z multi przenieść z PS3 do PS4. 

W singlu mam to gdzieś bo chętnie ją przejdę raz jeszcze, ale w multi to wazne :)

 

Andrew House stated that the game will come with a host of enhancements and new details for players to discover, and said that you can transfer save data from PS3 and Xbox 360 versions of the game to the PlayStation 4.

 

http://www.gamespot.com/articles/e3-2014-grand-theft-auto-v-coming-to-playstation-4-xbox-one-pc/1100-6420294/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jednak jest to, że będzie można staty z multi przenieść z PS3 do PS4.

 

Mnie bardzo ucieszyła wiadomość, że postać będę mógł przenieść z X360 na PS4. :)

 

Saptis - oczywiście, że wersji na past-genach niczego nie brakuje. To gra kompletna.

 

Na PS4 będzie się chyba warto przesiąść ze względu na online, ale z drugiej jednak strony, to na PS3/X360 zawsze będzie największa ilość graczy. Co mnie również martwi, to prawdopodobne zwiększenie liczby graczy. Niby fajnie, ale większość aren w trybach deathmatch nadaje się max dla 16 graczy. Całe GTA V zostało zaprojektowane tak, że 16 graczy z PS3 i X360 to najlepsza i optymalna liczba. Deathmatche toczą się w takich lokacjach, które idealnie mieszczą 16 graczy (np. deptak przy Del Pierro, więzienie, pole golfowe, teren ze złożami ropy, elektrownia czy studio filmowe) - więcej oznacza zwykłą masakrę. Owszem, można wypuścić 64 graczy na całe Downtown lub Vinewood, ale będzie to zwykła bieganina i wyrzynka na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy.

 

Najlepiej mi się grało 4 vs. 4, bo wtedy trzeba dogłębnie poznać teren, obserwować każdy ruch z dachu budynku, zajmować strategiczne punkty i współdziałać z naszymi sprzymierzeńcami z drużyny. Wtedy właśnie widać, z jaką dbałością jest przygotowane otoczenie, bo zwracamy na nie dużą uwagę - palety z towarem, wraki samochodów, betonowe mury, drabinki na dach budynków, przystanki autobusowe, kontenery ze śmieciami - wszystko tu pełni swoją określoną funkcję. Gdy puścimy całą chmarę ludzi na ulice, ten czar pryśnie.

 

32 lub 64 graczy pasowałoby do free-roamingu, ale z tym też trzeba uważać, bo większość ludzi lubi siedzieć w Los Santos, a nie chciałbym, aby co chwilę ktoś do mnie strzelał. Nawet po włączeniu trybu pasywnego nie ma gwarancji naszego bezpieczeństwa, bo w dalszym ciągu ktoś może zniszczyć nasz pojazd.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja gdzieś czytałem, że chyba będą jakieś nowe misje, na pewno nie w fabule, ale przypadkowi przechodnie czy misje poboczne to fajna sprawa. Aczkolwiek nie było napisane czy to są misje właśnie do singla czy jednak do multi, ale wiadomo od razu, że nowa wersja będzie posiadać content z darmowych patchy więc może jednak coś tam do singla fajnego wejdzie. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...