Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj w Ultimie na Chłodnej nocna premiera. Można od 00:01 wpadać po odbiory preorderów.

No ja się chyba wybiorę, choć nie wiem czy wygoda wersji z PSNa nie wygra, bo pogoda fatalna i nie chce mi sie stac w kolejce.

 

 

 

A ja to pindole. Od piątku delektuję się FarCry 4, a po GTAV skocze jutro po pracy. Hype umiarkowany na odgrzewanego kotleta ;)

Odnośnik do komentarza

To je EMPIK tego nie ogarniesz. Stawiam 100zł że jutro normalnie będzie GTAV do kupienia w sklepie a preordery wyślą 20 listopada :P

 

być będzie tylko kwestia za ile. ceny na stronie często były zupełnie odmienne od tych sklepowych. na stronie było niby 299 230. nie zdziwię się jeśli na półce będzie jutro te 300 zł :teehee:

ja tam mogę poczekać te 2-3 dni. do empiku mam 15 minut więc niemal w każdej chwili mogę podejść a w tym czasie podobijam sobie inne gry by później w pełni przeprowadzić się do los santos.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zamówiłem w empiku z płatnością z góry i mam : planowana wysyłka 18 listopada...

Kiepsko :/

Kiedy zamawiałeś? Ja złożyłem zamowienie pod koniec zeszłego tygodnia, przedpłata + dostawa pocztexem i mam termin wysyłki 21 listopada... Jaja sobie robią normalnie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To je EMPIK tego nie ogarniesz. Stawiam 100zł że jutro normalnie będzie GTAV do kupienia w sklepie a preordery wyślą 20 listopada :P

Heh

Zamawiałem tez preorder halo. Oczywiscie w piątek nie doszło, w sobotę zmienili datę wysyłki na 18.11. Masakra! Maja najtaniej ale generalnie to lekko przeginają...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

W przypadku GTA V na ps3 miałem info na mailu że wysłano po 17.00. Ostatnie gry które zamawiałem w empiku zawsze docierały dzień po informacji o wysyłce czyli na drugi dzień (chyba że był to dzień wolny od pracy). Jeśli więc dziś pojawi mi się info, że zostało wysłane to jestem przekonany, ze jutro zostanę zaproszony po odbiór :good2:   


Jak dostaniecie maila "gotowe do wysyłki" to od tego czasu 1-2 dni później jest przesyłka. Nie zdarzyło mi się, żeby wysłali grę przed premierą - zawsze wysyłają w dniu premiery. Chyba że kurierem jest inaczej, mam na myśli wysyłkę do salonu. 

Może miałeś pecha - ja na 5-6 gier w ciągu ostatniego roku które zamawiałem w empiku tylko 1 otrzymałem dzień po premierze. Reszta przychodziła na czas, a niekiedy nawet 1-2 dni przed premierą (FIFA 15, AC: Unity) Ja również mówię oczywiście o wysyłce do salonu.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele ale to wolno leci z PSS.

Mam neta 25MB i nic mi z tego ;) to pewno pójdzie jutro do 12:00 w południe ;/

Najdziwniejsze jest jednak to, że kiedy stawiam w konsole w tryb uśpienia to kapie prawie wcale, na włączonej dużo szybciej. 

Nie mam z tym dużego doświadczenia ale z BF4 było odwrotnie :) 

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie chyba jednak wybiorę opcję z Ultima i ich nocną premierą, niby zimno, niby pada ale jednak ;) po za tym to tradycja, bo V na PS3 też odbierałem na nocnej premierze.

A podgrzewając jeszcze atmosferę przed premierą, proponuję obejrzeć materiał zrobiony przez IGN: Review in progres, video nie ma fatalnej YT kompresji i można na prawdę podziwiać jakość nowej wersji, polecam zwłaszcza dla fantastycznego widoku pod koniec.

Odnośnik do komentarza

ja właśnie dostałem maila od empiku:

"Twoje zamówienie xxxxxxxxx (kliknij aby sprawdzić szczegóły) jest gotowe do wysyłki.

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymasz zaproszenie do salonu oraz kod odbioru przesyłki zawierającej:"

 

Na stronie: Status wysyłki: Wysłane

 

Wybrałem wysyłkę do salonu. Jest szansa, że jutro będzie do odbioru?

Odnośnik do komentarza

ja właśnie dostałem maila od empiku:

"Twoje zamówienie xxxxxxxxx (kliknij aby sprawdzić szczegóły) jest gotowe do wysyłki.

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymasz zaproszenie do salonu oraz kod odbioru przesyłki zawierającej:"

 

Na stronie: Status wysyłki: Wysłane

 

Wybrałem wysyłkę do salonu. Jest szansa, że jutro będzie do odbioru?

Ja jak zamawiałem z odbiorem w salonie to zazwyczaj drugiego dnia o 11-13g dostawałem maila z zaproszeniem i kodem. Edytowane przez gamerTHC
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja właśnie dostałem maila od empiku:

"Twoje zamówienie xxxxxxxxx (kliknij aby sprawdzić szczegóły) jest gotowe do wysyłki.

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych otrzymasz zaproszenie do salonu oraz kod odbioru przesyłki zawierającej:"

 

Na stronie: Status wysyłki: Wysłane

 

Wybrałem wysyłkę do salonu. Jest szansa, że jutro będzie do odbioru?

W moim przypadku zawsze tak jest że od wysyłki na drugi dzień jest do odbioru więc na 99,9% będziesz jutro miał :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...