Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

W wywiadzie mistrz FIFA mowil, ze to po prostu zupelnie inna gra i ze trzeba sie wielu rzeczy nauczyc od podstaw, bo przeprowadzenie ladnej akcji jest teraz o wiele trudniejsze niz w FIFA 10. Tez mnie to bardzo cieszy.

 

EDIT: o nowej FIFIE w wersji PS3 w koncu pisze czolowka w Polsce.

VanShooter mial problemy zeby w ogole wstrzelic sie w bramke. Obrona gra o wiele bardziej agresywnie, a AI bramkarzy zostal znacznie poprawiony. Podobno mozna zapomniec o 2cyfrowych wynikach.

 

Z fajnych nowosci:

Personality+ i bramkarze. Golkiperzy, tak jak gracze z pola, również różnią się stylem gry. Parady, gra na linii, gra na przedpolu, sytuacje sam na sam ? w jaki sposób pokonasz Pepe Reinę lub Julio Cesara? - dla mnie kozak

 

Personality+ i modele zawodników. Każdy z piłkarzy posiada inny zestaw cech fizycznych. W połączeniu z dokładnie odwzorowanym stylem poruszania się i dryblingu sprawia to, że mecze charakteryzują się niespotykanym wcześniej poziomem realizmu!

 

Czytanie gry przez bramkarzy Bramkarze mają lepszy przegląd pola i inteligentniej reagują na rozwój sytuacji, wychodząc do bezpańskich piłek, starając się jak najszybciej wstać po interwencji i nie dając się łatwo lobować.

(heh - w WC loby juz byly trudne, mam nadzieje, ze nie bedzie teraz zupelnie na odwrot, ze sie ladnego loba nie da strzelic prawie w ogole. :thumbsup: )

 

Graficznie jest jeszcze lepiej ! myslalem, ze WC to juz najwyzszy poziom, jaki da sie zrobic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak mowisz o komentarzu "(pipi)", to pamietam. Zreszta ja nie siadam do FIFA 10 odkad sie WC ukazalo i nadal twierdze, ze momentum i random zostal tam naprawde mega ograniczony. A jak sam widzisz, to nie ja sie podniecam, tylko cytuje innych i jak widze ligowcow z eFIFA, ktorzy twierdza, że TO BĘDZIE NOWA ERA eFOOTBALLU !, wszytskie pozytywne komentarze osob, ktore pocinaja w pilke latami, to jest to dla mnie o wiele wazniejsze niz nie jedna recka stron zagranicznych. Poza tym, nastawienie mam bardzo pozytywnie, bo WC nadal mi sie MEGA PODOBA (wiec nawet tylu zmian nie oczekiwalem:)

 

Tak czy siak Mati, ciesze sie, ze znowu zagramy, szkoda, ze tym razem nie bede gral wybrana druzyna przez Pancera, no ale moze dzieki temu dasz upust przegranym marzeniom :potter:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Izi skoncz to podniecanie sie, bo i tak będziesz bity ;))))

Chyba ze bedziesz chcial popatrzec, jak tracisz REALISTYCZNE bramki, po REALISTYCZNYCH akcjach :)

Pamiętam taki mecz: do 75 minuty 5;0 dla Ciebie, skonczylo sie 6;5 dla mnie w 90 :D:D:D:D Wiem, ze Cie to bolalo i tez pamietasz!

oj, easye ja takich meczy miałem wiele, dlatego tak psioczyłem

tylko nie czaje jak mozesz negować istnienie momentum - mecz o którym pisze twój kolega jest tego dowodem (oby z tym skonczono dk kur.wy nedzy)

Odnośnik do komentarza

Izi skoncz to podniecanie sie, bo i tak będziesz bity ;))))

Chyba ze bedziesz chcial popatrzec, jak tracisz REALISTYCZNE bramki, po REALISTYCZNYCH akcjach :)

Pamiętam taki mecz: do 75 minuty 5;0 dla Ciebie, skonczylo sie 6;5 dla mnie w 90 :D:D:D:D Wiem, ze Cie to bolalo i tez pamietasz!

oj, easye ja takich meczy miałem wiele, dlatego tak psioczyłem

tylko nie czaje jak mozesz negować istnienie momentum - mecz o którym pisze twój kolega jest tego dowodem (oby z tym skonczono dk kur.wy nedzy)

Prosze Cie Orson - zrozum, ze on pisze o FIFA 10, gdzie w 100% sie zgadzam, ze jest z(pipi)ane momentum, ze jest mega random, gdzie sam Matinxowi Jaquintą robilem 5 akcji i z 2 metrow nie trafial w bramke, gdzie on po tych 5 akcjach strzelal 3 bramki i bylo po meczu, gdzie odczuwalem czasami, ze gram na wyjezdzie itp.

Ty zas psioczyles na Word Cup, gdzie napisalem, ze Random jest niemalze wyeliminowany w 90% ! Gdzie nie czuc przewagi hosta, gdzie przy wyniku 2:0 spokojnie mozna wygrac mecz i nie wazne czy grasz Poslka przeciwko Hiszpani, gdzie gra zostala zbalansowana znakomicie, gdzie pilkarze robia co chcesz, wiec prosze Cie, jezeli w lidze na 10 meczow przegrywam 1 podobnie jak moi inni koledzy nie wazne, czy jestem hostem, czy przegrywam, czy gram na wyjezdzie, to tak - zaneguje to po raz kolejny. I Tobie tez to udowodnilem, ze wystarczy prezentowac jakikolwiek poziom, by nawet slabszym zespolem wygrywac z najlepszymi, bez znaczenia na czyim hoscie.

 

Fakt, odczuwam czasami (raz na 7 spotkan) ze cos jest nie tak z moja druzyna, ze podania nie dochodza jak w 6 pozostalych, ale wtedy mozna wycofac pilke, poklepac, nabrac wyczucia i strzelic kolejna bramke. :thumbsup:

 

Podobnie jak Matinx - jezeli FIFA 11 nie wroci do zachowan z 10tki, to wasze momentum z WC mozecie sobie wsadzic w dupe.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

podobnie jak zachowanie bramkarza, jak poslesz prostopadla wzdluz lini bramkowej... Przewaznie biegnie patrzac sie na futbolowke, a nasz napastnik umieszcza pile w siatce z 2 metrow. Mam nadziej, ze w 11tce zobacze bramkarza, ktory sie na nia rzuci, badz wypiastkuje !

 

Ale przyznaj sam Matinx - w porownaniu z 10tka, WC jest naprawde bardzo dobrze zbalansowana. Trudno, zeby calkowicie wyeliminowali strzaly w slupek, czy balony ponad poprzeczka, jak sie nasz zawodnik podjara.

Dlatego od czasu, gdy kupilem WC do 10tki nie wrocilem ani razu. Tak czy siak, jestem coraz bardziej ciekawy nowej FIFY i coraz bardziej spokojny, no ale tak jak pisalem wczesniej, mi Word Cup wciaz sie mega podoba.

 

EDIT: dlatego tez zastanawia mnie porownanie recenzentow FIFA 11 do FIFA 10. Dlaczego nie porownuja jej do Word Cup ? Zeby sie zaraz nie okazalo, ze miedzy FIFA 10 sa ogromne roznice, ale miedzy WC juz nie bardzo... <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do balansu - nie wiem. Gralem glownie Cupy Online, slabymi druzynami, przez co losowało mi jakiś lowskilli pykajacych brazyliami itp. Jakbym gral z ludzmi w lidze to moglbym sie wypowiedziec a tak to kij wie, bo mialem chyba jakieś 80-85% zwyciestw.

Ale czysto hipotetycznie - pewnie lepsi gracze by abusowali strzaly finezyjne, przez co wpadaloby duzo baboli z dupy i zaraz bym zaczal narzekac.

Odnośnik do komentarza

No to ja gram od jakiegos czasu na eFIFA i eLidze i musze Ci powiedziec, ze w cale tak nie jest. W Word Cup rzeczywiscie poziom nie jest mega wysoki, nie wiem dlaczego, no ale rozumiem, ze w pozostalych 15% przegranych nie oszukala Cie konsola i Twoj przeciwnik nie gral pol bogami strzelajac 1-2 bramki, prawda ?

Odnośnik do komentarza

w tych 15% mniej wiecej 3/4 nie powinno mieć miejsca. Nawet Ci kiedyś na gg napisalem, jak turkami dostałem z niemcami. W 85 minucie bylo 3;1 dla mnie i skonczylo sie 4;3 dla niego, wlasnie po samych babolach. A koles nie potrafil pol akcji zrobic w calym meczu

I tego typu meczów mialem znacznie wiecej. Cisne typa, mam mega przewage, on robi 1 akcje i strzela 3 gole, dziekuje, pozamiatane.

ps. ale tez zdaję sobie sprawę, że pilka nozna w wersji na konsole nie moze byc perfekcyjnie zbalansowana, bo nawet na zywo czesto mamy mecze, gdzie wygrywa druzyna gorsza. Jednak w Fifie dla mnie za czesto to ma miejsce.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

15% to raczej nie czesto. U mnie na 150 pojedynkow w WC takie rzeczy przydarzyly sie moze w 20 meczach. Tak czy siak, jezeli przegrywasz 1/8 pojedynkow bo akurat ktos strzelil babola, to dla mnie nie jest to mega powod do narzekan.Rzeczywiscie mogliby jakis nowy trailer, badz film z rozgrywki wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a ja bede narzekal, bo te przegrane mi sie zdarzyly z totalnymi lamusami. Przy podobnej ilosci spotkan z lepszymi graczami, pewnie ten % bylby o wiele wiekszy.

Otóż to. Ja bym powiedział, ze miałem z 30 % przegranych z dupy, gdzie niewiele mogłem poradzić (ale to subiektywne odczucie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...