Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Matinx, jakich Ty zmian się spodziewasz ? bez kitu. Ta gra jest dobra, ma za(pipi)isty wygląd, za(pipi)iste animacje, więc co Ty chcesz tutaj dostrzec mega nowego ? Przecież wiadome, że nie zobaczysz zmian w silniku gry, bo mieli dopieścić tylko szczególy, ala większe zróżnicowanie graczy.

 

Na pierwszy rzut oka widać, że graficznie jest o wiele lepiej niż w 10tce, nawet ciut lepiej niż w WC ? szczególnie trybuny wyglądają fajnie ! Fizyka piłki przy pierwszym rzucie wolnym, jakby lepsza ? wolniej po prostu leci niż w 10tce.

 

Tempo meczu ? wolniejsze ? dla mnie to też duży plus (zwłaszcza że na filmie jest zawsze szybciej niż w rzeczywistości) i co najważniejsze (38 sec) właśnie dzięki P+ chcą wyeliminować ping ponga ? w 10tce te 3 podania poszły by z prędkością światła ? tutaj piłka zagrana z pierwszej nie jest aż tak dokładna, nie leci po murawie jak halówka, tylko kozłuje i spowalnia akcje ? dla mnie duży PLUS

 

Odbieranie piłki wydaje się trudniejsze, bo nie przylepia się piła do nogi, tylko musimy po nia jeszcze pobiec.

 

2.44 ? w 10tce zawodnik skleiłby to na klate bez problemu, tutaj z trudniejsza piłką ma problem i już tak łatwo jej nie opanuje ? co za tym idzie ? koniec bezmózgich LB+Y na wybieg.

 

O tego typu zmianach mowilo EA i widac poki co dopieli swego, wiec nie wiem czego Ty oczekujesz.

Chciałbym zobaczyc te rozne, o ktorych tak wszyscy trabia. :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

akurat co do ping ponga, to po zadnym filmiku tego nie wywnioskujesz, czy jest mozliwy.

Czego oczekuje? tego, ze w koncu poczuje, ze nie gram zawodnikami z papieru i balonem. Tego, ze jak bede lecial rooneyem, to bedzie sie czulo, tak jak w pesie, ze to biegnie tur cieżki do uwalenia, ktory twardo sie wbija w murawe kopytami i ma (pipi)nięcie. A w fifie to co drugi taki jest

Odnośnik do komentarza

No to wreszcie mozesz byc zadowolony, w koncu kazdy z wielkich bedzie unikalny. Masz screen wczesniej - zapauzuj gre i zobacz, ze tym razem rzeczywiscie sylwetki zawodnikow sa naprawde odmienne. Zreszta - sam doskonale wiesz, ze trzeba zagrac, by sie przekonac, ze tak bedzie, wiec nie wiem czego ty oczekujesz od tak krotkiego urywku gameplayu -choc walki bark w bark tam jest akurat duzo).

Co do ping ponga - nie wiem ile opini to potwierdza (bo niemal wszystkie jakie czytalem,slyszalem) i po tym filmie widac to takze dobrze - koles nacisnal 4*A - w 10tce bylby juz pod brama.

Ja czekam na demo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten filmik nic wielkiego nie pokazuje. Tempo rozgrywki jak w FIFA 10 :teehee: Matinx dokładnie wiem o co tobie chodzi z czuciem danego piłkarza. Personality + tak jak mówisz zmienia tylko sylwetki piłkarzy, ale i tak będą biegać jak atleci. Grafika na plus.... :teehee:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

(nie umiem nawet dobrze zacytować :/)

 

LONS napisał :

Trochę więcj z twojej strony obiektywizmu, mniej szyderstwa, szacunku przez te 11 lat grania oraz więcej optymizmu i będziesz dla mnie normalnym gościem bez żadnych uprzedzeń.

 

ja osobiscie też grywałem tylko w PESa od 1998 roku aż do 2009...o jakim szacunku ty mówisz?? skoro panowie producenci nie szanują nas wydając taki chłam co rok ??

 

 

CRIS napisał:

"Skoro nie ma po co zmieniać tego co jest dobre , to po co wydawać "nową" grę (no ale odpowiedz jest oczywista dlaczego)."

 

to ja sie zapytam po co Konami wydaje gry które są jak kolec w serce graczy ? mi grając w poprzednie częsci robiło sie przykro...wole "minimalne" zmiany w fifie które wg mnie wcale nie są kosmetyczne...rzeczywiscie moze panowie z EA nabijają kase wydając np World Cup ale...KONAMI wydaje coś takiego jak WINNING ELEVEN i to dwa razy w roku...mi osobiscie to pasuje bo rzywotność takich gier czesto nie wytrzymuje do corocznej odsłony....jedyne co martwi to cena jaką musimy płacić za gry.

 

co do Konami to nie wiem jak można w 21 wieku dawać bramkarzom rękawice pożyczone od ludzika z Michelina

 

Nie wiem Lons czy Cie podziwiać za optymizm czy współczuć klapek na oczach...ja od trzech lat czuje sie opluwany przez konami a ty mówisz ze deszcz pada.

 

 

co do nowej fify

 

słyszałem że (w końcu!) komputer będzie robił zwody zawodnikami !!

nie wiem jak u Was...ja grając na Legendarnym np z Barceloną to miałem wrażenie że komp ma do dyspozycji jedynie X , O i kwadrat

tu apropo...zawodnicy online także chyba nie wiedzą do czego służy prawa gałka w analogu...dobrze jednak wiedzą do czego służy sprint :) mam dość przegrywania z lamusami bez pojęcia o grze w piłke nożną...może w końcu ukrócą lamerską grę w fifa 11 :)

 

w be a pro można bedzie grać bramkarzem :| ciekaw jestem jak to opracowali :) (z PS move mogło by być ciekawe)

 

bardzo podoba mi sie to co easye dałeś o creation center...może być przydatne w ligach które szykuje :)

 

mogli by dać wiecej narzędzi graczom...np możliwość ustawienia DWUMECZU z rywalem online

 

mam nadzieje ze wróci możliwość wyboru dogrywki lub karnych po remisie...w WC w meczu online nierankingowym remis kończył mecz...KURIOZUM jakieś...co za problem dać ludziom wybór ?! poważnie utrudniło to gre w turniejach gdzie w fazie pucharowej musiałem organizować dwumecze :/

 

mogli by dać także możliwość stworzenia własnego turnieju...mozna było tworzyć ligę to czemu nie mini turniej ?

 

słyszałem że zostają karne z WC ... osobiscie cieszy mnie to bo jest skillowe

mam nadzieje że tak jak w WC karnego dostaneimy nie tylko za faul ze wslizgu tylko także podcięcie ze wcisniętym X ... w fifie 10 niezliczoną ilość razy byłem ewidentnie faulowany jednak bez wslizgu co gra odbierała jako czyste zagranie. Takie same zagranie było jednak faulem poza obrębem pola karnego. ABSURD

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

 

PS Wszystkich poważnych graczy lubiących dobrą zabawe oraz ceniących grę fair play prosze o kontakt na gg 2992354...organizuje ciekawą innowacyjną ligę z myślą o fifie 11 i potrzebuje poważnych ludzi do zabawy :) wiecej szczegółów zdradzę na priv

 

POLECAM i gwarantuje że warto

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

MacGyver kiedyś potrafił zbudowac helikopter ze sznurówki dzis nie potrafi zacytować he he (zart ofkoz, nie napinamy się;-)

 

mecze rankingowe powinny kończyć się remisem własnie- tak jest sprawiedliwie.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ale...powinni dać wybór

 

tak jak ide do sklepu...to mam wybór czy chce płatki nestle czy inne

 

jesli ktoś chce grać dogrywke i karne to niech gra...jak ktoś nie chce to niech nie gra

 

jeden lubi kwaśne śliwki inny rybe w galarecie

 

 

 

oprócz tego ciężko sie robi turnieje bez dogrywek i karnych :):/

 

orson odezwij sie na gg chętnie pogadam

Odnośnik do komentarza

nie mam gg, serio....

jak coś wal na priv

 

nie powinni dać wyboru- bo to ranking. Ktoś konczy mecz remisem i jego przeciwnik zagłosuje na dogrywkę- i tam rozstrzyga mecz, kasując "ileś tam punktów". Drugi gracz też remisuje ale przeciwnik konczy mecz- dostaje punkty tylko za remis. Unfair, kwestia losowości (jesli komuś zależy na rankingu ofkoz). W towarzyskich -wiadomo, powinien być wybór

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

napisałem na priva orson

 

 

co do wyboru...to bardzo podoba mi się forma rankingu w Fifie WC ... fajne te ligi które kończy puchar...fajny klimat

 

mogło by być jeszcze wg mnie nagradzanie za dobrą grę...np używanie zwodów...ilość strzałów...rożnych itp

 

bo np czasem jest tak że ktoś ciśnie cały mecz...a przeciwnik nawet z połowy nie wyjdzie...jednak już jak wyjdzie to jakaś kontra i gol z niczego

 

takie porażki przypadkowe powinny mniej punktów zabierać...

 

poz tym kwestia tych wszystkich quiterów...słyszałem że w WC jeszcze nie zdążyli tego zaimplementować i że ma być gotowe na fife 11

 

Oby...bo to jakaś plaga...nie wiem czemu...ludzie bez honoru czy co ?

ludzie mi się skarżą że nie mogą osiągnąć trofea za 100 wygranych meczów online...bo szkopuł w tym że te 100 meczów musi być zagranych do końca...

Odnośnik do komentarza

ja mam nadzieje że nie ma żadnego Polskiego kandydata na okładke :)

bo jak kupię to się pożygam :P

 

PS pozdrawiam kibiców Polskich klubów

 

PS2 trzymam kciuki za Polskie kluby w starciach w Lidze Europejskiej...przydadzą się szczególnie Wiśle Kraków w starciu z gwiazdami z Azerbejdżanu :)

 

Chętniej widziałbym na okładce piłkarza a nie "kopacza" czy "piłkarzynę"

amen

Odnośnik do komentarza

Błaszczykowski nie byłby złym kandydatem by trafić na polską okładkę gry

 

Albo Jeleń...jedyni polscy piłkarze którzy trzymają jakiś poziom za granicą ;)

 

Mam wrazenie ze w Hiszpanii to jest przynajmniej 23 innych kandydatow znacznie lepszych na okladke i bardziej budzacych tam sympatie po MŚ.

 

Kaka ma kontrakt z Sony,a Sony ostatnio dobrze żyje z EA Sports...wszystkie pokazy(choć na stadionie Legii ludzie z NEO + grali na Xboxie :P) czy reklamy FIFY są pokazane na maszynce Sony ;P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Odpalając demo FIFA 10 (a mam Xboxa od kilku dni) pojawia sie napis że serwery EA zostały ostatecznie wyłączone i nie ma mozliwości gdy online. Czyli przy premierze dema FIFA 10 można było testować przez jakiś czas (jaki?) rozgrywke online? Dostepne dla ogółu czy dla wybranych (jakieś kody dla tych co zamówili pre-order albo coś w tym stylu)?

 

To stała praktyka EA? Przy demie Fifa 11 też się można spodziewać że przez jakiś czas będzie można na nim za darmo (oczywiście posiadając Gold LIVE) grać sobie przez jakiś czas online?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...