Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

fajnie jakby dali więcej czasu niż 2 minutowa połowa !!

 

to jest jakiś żart...czasem jedna akcja mi zajmowała 30 minut (tych w grze)

 

mogli by dać 4 minuty połowa...i tak nie jest to dużo...mniej niż normalny mecz rankingowy (6 minut)

 

kiedy demo ?

 

PS dziekuje za kasowanie moich postów co do okłądki Fify...postarajcie sie następnym razem kasować posty poniżej poziomu intelektualnego typu Lons

Odnośnik do komentarza

Ano wlasnie-niedlugo demo,a jakiegos normalnego filmu z gameplayu,trailera brak. Wiem,ze byla konferencja, ale zaden z portali nie wstawil ani jednego filmu z pojedynkow... :verymad:

Mogli by dac te dema w sierpniu,czlowiek przynajmniej w 70% wiedzialby,co w tym roku wybierze :blush:

Odnośnik do komentarza

juz dyskutowalismy o tym 2 strony temu, wiec Ty na kolejny filmik w ogole nie masz co czekac...

Zreszta co Ty chcesz z nich wywnioskowac ? - czy fajniej sie biega Rooneyem niz w poprzedniej edycji ?

 

Ja chcialbym zobaczyc ta walke o pilke, pare stalych fragmentow gry i przynajmniej cala polowe, zeby zobaczyc tempo meczu i wiecej zagran z pierwszej...

Odnośnik do komentarza

chcialbym zobaczyc ze nie zapierdala sie juz non stop z wcisnietym r1 z jednego konca boiska na drugi, ze tempo jest faktycznie duzo wolniejsze, ze nie ma ping ponga, ze loby sa slabsze, ze nie wpadaja farfocle z 20 metra, ze ciezej strzelic z metrow 40, ze nie mozna zwodami objechac polowy boiska, i ze ta gra zacznie w koncu przypominac pilke nozna a nie fife street.

 

a i jaka roznice konkretnie w 2 slowach chcialbym zobaczyc? DUŻĄ. Taką chociażby jak między fifą 09 a 10, tylko że tym razem na + a nie na -

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Zwodami polowe boiska, szkoda ze tez nie masz konsoli, bys mnie paru nauczyl. LOL. Przybij piatke Lonsowi, jest film z Czech, gdzie koles naciska 3*A, a pilka kozluje, odbija sie i nie zawsze pomimo prostego podania laduje pod nogami, ale nie Matinx wchodzi i pisze, ze to jest to samo co w 10tce - PING PONG, wiec watpie, zeby kolejny film cokolwiek u Ciebie zmienil.

 

FIFA 11 nie ma byc rewolucja jak miedzy 09>10, ma wyeliminowac te rzeczy o ktorych piszesz, wiecej symulacji, trudniejszy futbol, mniej radosny, ale dajacy duzo sadysfakcji, brak ping ponga i bardzo zroznicowani pilkarze. Wszyscy pisza, ze to naprawde zostalo poprawione, jedyny szczegol, ze nigdzie nie ma zadnego filmu, zeby sie samemu przekonac, ale dzieki bogu coraz blizej DEMO !

Odnośnik do komentarza

W 10 i w WC wpadaja cholernie często. Wystarczy włączyc pierwszą lepszą kompilację na youtubie i masz przykłąd ile tego wlatuje.

Film z czech mnei (pipi) obchodzi, bo przewaznie na tego typu filmach grają jakieś łosie. To czy mozna sie bawic w ping pong czy nie bedzie wiadomo juz w demie, jak sami pogramy. NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE JEST TO SAMO, tylko czego oczekuje a to dosc spora roznica. A to, że MA BYĆ tez mnie niewiele obchodzi. Interesuje mnie jak będzie jak sam pogram, a nie jak rutter mowi ze MA BYC.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...