Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci zdradze jakie są podstawy- takie , że MS jest przyciśnięty do muru , w najgorszym wypadku grozi im to sądem , i o wiele większymi kosztami (karami) niż koszty wprowadenia Live'a do PL , więc dali sobie czas do E3 na kalkulakcje , przemyślenia i wszelkie konsultacje, na co korzystniej wydać MS , bo to ,że będą musieli wydać jest pewne.

 

Odnośnie ankiety jestem tego samego zdania co jiloo.

OK ale powiedz mi teraz kto zaskarży MS ? każdy z osobna TY ,Ja i każdy z tego forum ? :E , jak już mowa o sądzie to sprawę powinien zgłosić rzecznik praw konsumenta ze produkty firmy MS sa niepełno wartościowe itp itd. To jest jedyna realna szansa jeśli już mówimy o sądzeniu się ,ale teraz powiedz szczerze którego urzędasa obchodzi jakiś ludzik który lubi sobie pograć po pracy na konsoli MS? . Także myślę ze trzeba liczyć na dobry gest MS i wolę i ze ten cholerny LIVE wprowadzą i zaczną nas traktować na równi z innymi .

Odnośnik do komentarza

Dokładnie , masz racje , dlatego napisałem , że w najgorszym wypadku , a takim najgorszym może być właśnie rzecznik o którym pisałeś. Pytasz kto zaskarży , myśle , że jak organizatorzy kontrakcji popuszczą MS taką zniewage to dup.a z nich a nie organizatorzy (choć już mają plan B, który w liście do MS oficjalnie zapowiedzieli) i właśnie dlatego MS ostro kalkuluje , także co im może grozić za ewentualne olanie PL. I właśnie po to dali sobie czas do E3 , natomiast o dobrej woli można zapomnieć , jak to powiedział Mazzeo "Im to się musi kalkulować..."

 

PS. @Mazzeo - gdzie ja mówie o MS Polska? Zmień dilera bo bajki opowiadasz...

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Robimy offtopa, który de facto mógłby wylądować w temacie We Want Live. Sprawa w kwestii jakiegokolwiek zaskarżania wygląda prosto. Urząd ochrony konsumenta wydał werdykt, że sprzedawcy powinni informować kupujących o braku dostępności usługi a i sam MS powinien usunąć informacje wprowadzające ludzi w błąd. Jeśli nie zdecydują się na wprowadzenie Live'a w Polsce a faktycznie będą się bali, że ktoś się do tego przyczepi i ludzie zaczną masowo oddawać konsole tytułem niezgodności towaru z umową, to zmienią polskie okładki gier. I tak je u nas drukują, jeśli są na nich polskie napisy, więc zamazanie napisu "Xbox Live" zajmie sekundkę ;)

 

Żeby nie odchodzić od tematu, jeśli ten magiczny dzień nastąpi, zostanę przy starym koncie. Po prostu powinny wtedy zniknąć ograniczenia regionalne. No chyba, że zaczęliby sprzedawać gry w cenach adekwatnych do naszych zarobków, ale wtedy pewnie masa Niemców zaczęłaby się rejestrować na nasze konta :P Z resztą to niemożliwe, wątpię byśmy dożyli takich fajnych czasów, że nowości by kosztowały w przeliczniku 60$=60 Euro = 60 PLN. Prędzej świnie zaczną latać :P

Odnośnik do komentarza

PS. @Mazzeo - gdzie ja mówie o MS Polska? Zmień dilera bo bajki opowiadasz...

 

hmmm

 

Gdyby im się opłacało już dawno by wprowadzili. Gdyby mogli tak łatwo ominąć prawo , nie dawali by sobi czasu do E3 , bo po co?

 

Przecież o polski Live walczymy z MS Polska, a nie z siedzibą w Redmond dla której, jak już wspomniałem - to musi się opłacać i nic więcej. I to nie Redmond, a właśnie polski oddział dawał sobie czas do E3, jak ty to napisałeś.

 

O to mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza

Serwis CHIP, ten który sprzedał informację o wprowadzeniu Live do Polski już w marcu twierdzi, że będzie możliwość migracji kont. Źródło z pierwszej ręki.

 

http://www.chip.pl/news/sprzet/konsole/2010/06/e3-2010-microsoft-oglasza-a-my-przypominamy-xbox-live-polska-rusza-juz-za-pare-miesiecy

Odnośnik do komentarza

Ludki rozbijające się po forach głośnio twierdzą, że za migrację będzie trzeba zapłacić.

Osobiście jestem sceptyczny do tego pomysłu jak każdy z nas.Wydaje mi się, że jest to mało prawdopodobny obrót spraw.

Jakieś sugestie? Znając politykę MS opłata za tego typu operację miałaby miejsce bytu.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

pewnie będzie kosztować do max 800msp co jak dla mnie jest dobrym rozwiązaniem. Tak samo jak zmiana nazwy Gamertaga za 800msp, ponieważ: gdyby nie drobne płatność to ludzie by kombinowali z kontami i codziennie inne nazwy GT.

No chyba że migracja dla konta jest jednorazowa.

 

Brawa dla MS nie spodziewałem się takiej akcji, ciekawe ile teraz ubędzie kont na UK/US :D

Odnośnik do komentarza

Nooo... A myślałem że przerzucał się całkowicie na konsole Sony. Dotrzymali słowa, przestali olewać Polaków, więc zostaje.

 

Jeśli nie wprowadzili by migracji kont, to bym został przy swoim. Żal jednak tych kilku gier i godzin zmarnowanych żeby wymaksować.

 

No ale jeżeli rzeczywiście będzie możliwość migracji, to za(pipi)iście. Poczekam i przedłużę se Live'a wtedy od razu, żeby kasa była już zarejestrowana na polskie konto :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...