Jump to content

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 members have voted

 1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

  • Pozostane przy swoim obecnym GT
  • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
  • Nie posiadam jeszcze GT
  • Jeszcze nie wiem


Recommended Posts

Za pare dni E3. Jest prawdopodobne, ze Microsoft oglosi na konferencji rozszerzenie Xbox Live. Wiekszosc polskich graczy liczy z pewnoscia na to, ze rozszerzenie tym razem obejmie Polske. Mielismy juz tego male sygnaly w postaci zdjecia Polski z krajow o duzym poziomie piractwa, czy wypowiedzi pana Murawskiego.

 

Powszechnie znanym faktem jest natomiast to, ze pomimo iz istnieje mozliwosc zmianu adresu zamieszkania, tak nie istnieje mozliwosc zmiany kraju zamieszkania pod swoim Gamertagiem. Oznacza, to ze w przypadku wprowadzenia Xbox Live do Polski gracze beda pozostawieni przed faktem uzywania starych Gamertagow zarejestrowanych na kraje w ktorych Xbox Live sie znajduje obecnie, albo porzucenia ich i stworzenia nowych zarejestrowanych na Polske. Kto z was pozostanie przy swoim obecnym GT a kto z was bedzie supportowal Microsoft Polska wyrzekajac sie swoich Osiagniec i rejestrujac nowy GT (w wypadku gdy rozszerzenie Live na Polske rzeczywiscie nastapi)?

Link to comment
Guest bigdaddy

Nie sądzę żeby ktokolwiek porzucił po tylu latach porzucił swojego gt z friendlista i gs tylko po co by być zarejestrowanym na polskę - ja na pewno nie zamierzam.

 

jak ktoś ma w gdzieś GS to przeniesie, kumpli od nowa doda. Bardziej szkoda saveów.

 

no i lepiej podchodzić z dystansem do zapowiedzi XBL PL, ktoś może być rozczarowany.

Edited by bigdaddy
Link to comment

Ostatnio wpadłem na dziwny pomysł. A gdyby tak zrobić kopię profilu na pendrka, wykasować konto i zarejestrować się jeszcze raz na live tym profilem? Przyznam, ze to teoria oparta na domysłach, bo nie wiem jak wygląda kasowanie konta...

Link to comment

Przede wszystkim będę nasłuchiwał, czy aby na pewno nie będzie możliwości przerejestrowania konta - moje źródła mówią co innego niż domysły większości. Potem sprawdzę content polskiego XBL! i ceny. O ile nie będę nazbyt zbójnickie to nie zawaham się przenieść z manatkami.

 

No moje źródła też mówią coś takiego :) (pewnie te same ;P)

 

Ważne, żeby nowy cotent wpadał do nas na równi z zachodem (nie mówię o filmach, bo to sprawy licencyjne itd.) i żebym sobie za złotóweczki kupował. (jak w PSNie).

Link to comment
No moje źródła też mówią coś takiego :) (pewnie te same ;P)

 

Ważne, żeby nowy cotent wpadał do nas na równi z zachodem (nie mówię o filmach, bo to sprawy licencyjne itd.) i żebym sobie za złotóweczki kupował. (jak w PSNie).

No pod względem wygody możliwość synchronizacji polskiej karty z kontem XBL by była cudna. Gorzej z moim portfelem :P "Ech, sprawdzę jeszcze to i to, i może jeszcze to..." i 100zł poszło :D

Link to comment

Kolesiowi tydzień temu ukradli konto, jak załatwiał procedury odzyskania to powiedzieli mu, że konto już nie istnieje, wiec może jednak się da usunąć z serwera.

 

zniknęło na dobre czy tylko ślad po nim? jak miał msp na stanie to problem od razu po kradzieży zmienić GT na inny. sprawdzali tylko po nazwie czy jakoś też? jak sam nick to nic dziwnego że już "nie istnieje"

Link to comment

Nie zmienię GT, bo nie widzę takiej potrzeby. Mam prawie 30k gamerscore'a i Live wykupiony do 2012 roku.

 

Z polskim Live wiąże się wydawanie DLC, zdjęcie blokady regionalnej i bardziej poważne traktowanie przez MS Polska. Tylko tyle i aż tyle.

 

Przecież niektórzy nawet z krajów które mają swój Live np. Francji rejestrują się na UK i USA bo mają tam lepszy content.

Link to comment

generalnie wydaje mi sie, ze dodatki/dama, filmy sa blokowane przez nasze, polskie, IP.

moim zdaniem - jesli bedzie oficjalnie live w polsce to nie bedzie problemu ze sciaganiem.

i nie mam zamiasu sie przerejestrowywac, bo mam idealny GT.

w najgorszym wypadku zaloze dodatkowe konto.

Link to comment

Ja ci zdradze jakie są podstawy- takie , że MS jest przyciśnięty do muru , w najgorszym wypadku grozi im to sądem , i o wiele większymi kosztami (karami) niż koszty wprowadenia Live'a do PL , więc dali sobie czas do E3 na kalkulakcje , przemyślenia i wszelkie konsultacje, na co korzystniej wydać MS , bo to ,że będą musieli wydać jest pewne.

 

Odnośnie ankiety jestem tego samego zdania co jiloo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.