Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie bedzie można bo polska leży po za EU !!1

 

Głupie pytanie jeszcze głupsza odpowiedz :rolleyes:

 

Przecież co do ABONAMENTU I PUNKTÓW nie ma podziału na kraje Kody na EU działają w całej Europie na USA w całych stanach.

 

Po Polskim oddziale mozna spodziewac sie wszystkiego. Cala ta inicjatywa hest nie trafiona w tej sytuacji z polskimi zdrapkami, po co je kupowac jak mozna o polowe taniej wziazc na allegro.

Odnośnik do komentarza
Po Polskim oddziale mozna spodziewac sie wszystkiego. Cala ta inicjatywa hest nie trafiona w tej sytuacji z polskimi zdrapkami, po co je kupowac jak mozna o polowe taniej wziazc na allegro.

Wiesz MS wychodzi z założenia ze jak daje Live to mampy płacić tyle co pozostali ok zgoda ale niech da LIVE pełny z ZUNE ,ESPN ,Last .FM i nie ma sprawy płacę 250zl na rok jak będę mógł z tego korzystać .

A nie jak teraz dali okrojony Live a wołają tyle co za pełny odpowiednik w UK .... trochę myślenia panowie z MS .

W dodatku na samą premierę LIVe mogli by się pokusić o jakieś bonusy na LIVE czy MSP ( rabaty itp sprawy ) aby zachęcić ludzi .. no ale po co prawda ?

Odnośnik do komentarza

Swiat sklada sie tylko z USA i UK ?? Bo nic innego nie robicie tylko porownujecie Live do USA i UK. To sa WIELKIE rynki gdzie zarabia sie WIELKIE pieniadze.

Przyjzyjcie sie jak wyglada LIVE w innych krajach - o wiele bardziej rozwinietych niz Polska - Portugalia, Wlochy, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Austria....

Tam tez nie maja ESPN, ZUNE, LAST FM i co? I bidule bulą 60Euro czyli 240zl.

 

Nie bronie MS - zapowiada sie ze polski LIVE bedzie naprawde w podstawowej wersji - ale te krzyki jak to nas krzywdza bo nie daja nam ESPN sa conajmniej smieszne.

Edytowane przez david80
Odnośnik do komentarza

Swiat sklada sie tylko z USA i UK ?? Bo nic innego nie robicie tylko porownujecie Live do USA i UK. To sa WIELKIE rynki gdzie zarabia sie WIELKIE pieniadze.

Przyjzyjcie sie jak wyglada LIVE w innych krajach - o wiele bardziej rozwinietych niz Polska - Portugalia, Wlochy, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Austria....

Tam tez nie maja ESPN, ZUNE, LAST FM i co? I bidule bulą 60Euro czyli 240zl.

 

Nie bronie MS - zapowiada sie ze polski LIVE bedzie naprawde w podstawowej wersji - ale te krzyki jak to nas krzywdza bo nie daja nam ESPN sa conajmniej smieszne.

To tak samo jak bys kupił pół bochenka chleba a musiał zapłacić za cały . Zgodził byś się na taki interes ?

Odnośnik do komentarza

Twoje porownanie jest niestety zbyt uproszczone. To nie tak dziala - globalne marki/uslugi maja rozna funkcjonalnosc/dostepnosc dla roznych regionow/krajow swiata.

Globalny operator komorkowy swiadczy uslugi w roznych krajach - bardzo czesto tam gdzie sa one drozsze sa bardziej ubogie i okrojone. Producenci aut czesto na bardziej rozwinietych rynkach za nizsza cene sprzedaja fury na wiekszym wypasie niz na innych rynkach - przykladkow mozna by mnozyc mnostwo i wsrod nich znajduje sie rowniez LIVE - w roznych krajach o roznej funkcjonalnosci a za ta sama/podobna cene.

 

Tak dziala globalny biznes - i jedynie mozna z tym walczyc: PORTFELEM. Nie odpowiada CI to - sprzedaj X'a - wypnij sie na MS i pokaz ze nie bedziesz placil tyle co reszta Europy a dostawal mniej.

Tylko ze Ciebie nikt nie oszukuje, MS nie wciska Ci kitu ze dostajesz pelna funkcjonalnosc - jasno masz powiedziane co dostajesz i ile musisz zaplacic. Pasuje - OK, nie - idziesz do konkurencji.

Nie krzyczmy ze ktos nas okrada lub krzywdzi - bo mam wrazenie ze niektorzy w tym kraju mysla ze tylko dlatego ze jestesmy biednymi Polakami cos nam sie nalezy najlepiej za darmo - uwierz mi w Redmond maja w (pipi)e to ze w Polsce sie malo zarabia :)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Mam pytanie - aby móc zostać członkiem LIVE Clubu, trzeba będzie kupić "polską" zdrapkę na Golda w sklepie, i pokazać im dowód zakupu tak?

 

tak

 

 

brak zune bo polskie prawo jest zaporowe na takie bajery, ktoś mógłby powtórzyć o co chodziło z tym, tak samo jest na psn czy innych usługach którym brakuje trochę do US/UK.

Odnośnik do komentarza
http://www.gamezilla.pl/content/konfrontacja-polskiego-i-brytyjskiego-xbox-live-na-5-minut-przed-premiera - kibicowałem PL LIVE, ale jak na razie jest cienko... małą ilość wszystkiego pominę jeśli znajdzie się to co najwazniejsze czyli content, który dotychczas miał blokadę i map packi. Jednak brak polonizacji mnie przeraża. Wszystko wygląda jakby zaczęli przygotowywać tydzień temu. 10 min. temu byłem pewien migracji, ale teraz poważnie nad tym myślę
Odnośnik do komentarza

cóż, na ten moment lepiej zostać na obczyźnie, nie widzę żadnych plusów na korzyść Polskiego Live tym bardziej ze migracja jest zrypana i wszystko co zakupiliscie pójdzie sie (pipi)  przy wymianie dysku albo jakiejkolwiek awarii, ogólnie to wszystko jest zrobione na odwal się co jest kpiną bo czasu mieli wiele - aha, i nie zdziwcie sie jak  bedzie trzeba kupować Polskie zdrapki po 230zł bo inne nie będą działać :teehee:  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...