Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero 10. Wtedy oficjalnie rusza XBOX LIVE w Polsce.

 

Przeniósłbym się na polskiego live'a, ale nie mam pewności, czy tańsze zdrapki z allegro będą działały. Zatem muszę czekać do czasu, gdy ta kwestia będzie wyjaśniona. W FAQ jest napisane, że najlepiej kupić zdrapkę przeznaczoną dla PL, a wiemy jakie MS wprowadził ceny. Nie jest mi po drodze zapłacić 240 zł za rocznego Golda, gdy na aukcjach mogę nabyć go za 140 zł.

 

Najlepszym rozwiązaniem dla mnie i innych byłoby zniesienie blokady regionalnej, ale jak widać na to się nie zapowiada.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

CO zmieniłem ?

TEraz na konie które było na UK mam dane prawdzie te co podawałem przy zakłądaniu konat na PL. Wcześniej były dane z UK "zmyślone"

Więc co zamieniłem . Piszę to co widzę i co mam obecnie na konsoli .

W opcjach jest tez zmiana GTaga tylko ze przy próbie zmiany wywala ze dokonałem już jednej darmowej zmiany Gtaga .

Poczekamy do 10 to się wyjaśni

Odnośnik do komentarza

Wiadomo cos czy bedzie mozna korzystac ze zdrapek na Live'a i Pointsy EU?

Nie nie bedzie można bo polska leży po za EU !!1

 

Głupie pytanie jeszcze głupsza odpowiedz :rolleyes:

 

Przecież co do ABONAMENTU I PUNKTÓW nie ma podziału na kraje Kody na EU działają w całej Europie na USA w całych stanach .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to dobry temat ale potrzebuje pomocy:

:

Wiec tak kupiłem slima, przeniosłem konto i wszystko działało gold itp. I teraz o problemie xbox leżał nie używany od sierpnia aż do dziś, między czasie wygasł mi gold, dziś włączyłem konsole przeprowadziłem aktualizacje, chce się połączyć z livem i zaczyna się problem, mianowicie wyskakuje informacja że zmieniły się warunki korzystania z live i musze je zaakceptować, klikam ok, a tu info "wystąpiła błąd (jakieś cyferki) - spróbuj później"

 

I tak od godziny....

 

Czy ktoś miał podobny problem? Jak to ominąć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...