Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Kupował ktoś abonament 12+2 z POLSKIEJ dystrybucji?? Ew. nie z polskiej ale tam gdzie też gratis dostawało się grę arcade, bo mam pytanie.

 

Chcę kupić w Euro AGD RTV http://www.euro.com....-miesiace.bhtml i cytuje "Promocja. Połącz się z usługą Xbox LIVE aby otrzymać 1 z 5 egzemplarzy gry (klient nie ma wpływu na wybrany tytuł)"

 

 

To akurat nic nowego bo np. w ultimie jest to samo że przy kupnie abonamentu 12+2 można wybrać sobie którąś z gier arcade (m.in LIMBO i TrialsHD) więc to pewnie jakaś odgórna promocja MS.

 

W związku z tym mam pytanie jak to funkcjonuje w praktyce? Bo jakoś szczerze wątpie żeby ten tytuł xbox live wybierał losowo mimo takiego opisu na Euro AGD ;p

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

No ku..wa od godziny szukam jak się z tym darmowym gównem połączyć a Ty mi piszesz że nawet nie włączyli ? Miałem tylko darmowy miesiąc bo mnie live nie grzeje a teraz chciałem porobić kilka achievementów do fify 11 . Skąd będę wiedział że już jest aktywny ? Normalnie włączam grę i już będę miał live ?

Odnośnik do komentarza

Generalnie jedyne info jakie na ten temat znalazłem to: http://www.onlinecenter.pl/7666/Aktualnosci/Darmowy-weekend-Xbox-Live.html

 

Aktualizacja: Promocję przesunięto w większości krajów EMEA (Europa, Afryka, Bliski Wschód) na bliżej nieokreślony późniejszy termin. Nie dotyczy: Polski, Rosji, Czech, Węgier, RPA oraz Grecji.

 

Tyle ze w PL dalej nie ma a info w dashboardzie "Wypróbuj pakiet Gold teraz. Dostępny tylko w ten weekend" jak wisiało tak wisi dalej - co za bieda

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Wie ktoś co z opcją migracji konta? chciałbym przenieść swoje konto z PL do IE (żeby móc kupować na swoje konto GOD) ale na xbox.com po tych ostatnich zmianach nie mogę znaleźć opcji zmiany regionu.

Nie jestem pewien ale na 98% opcja zmiany regionu została wyłączona ... czytałem gdzieś o tym ale nie kojarzę gdzie . Był czas na migrację konta więc trzeba było korzystać .

Odnośnik do komentarza

I skorzystałem ale jakby ktokolwiek przeczytał mojego posta w całości a nie tylko dwa słowa "migracja konta" to by wiedział że potrzebuje tej migracji aby mieć możliwość kupowania gier na żądanie (GOD -Games on Demand) bo skoro chcę przenieść z PL do IE to zapewne nie mieszkam w PL i nie mogę kupować gier na żądanie, logiczne ale komu by się chciało tyle czytać i myśleć, no ale dzięki za chęci pomocy...

Daruj sobie osobo poniżej tego posta teksty typu "to sobie załóż konto na IE a nie tu marudzisz".

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Grzecznie odpowiadam na tą pseudo pomoc, jedna to pierwszy lepszy (dosłownie) wynik z Google (sam szukałem wcześniej w Google) a druga to niby pomoc nie znając tematu, nie obrażam, nie klnę, piszę z kulturą, gdzie tu jest wylatywanie z pyskiem ?

Ty jesteś 3cią osobą która wypowiada się na temat nie znając go, migracja jest dostępna (wg. informacji z xbox.com) raz na rok, można migrować gdzie się chcę po upływie roku, rok minął ale z nowym interfejsem xbox.com znikła opcja która jest widoczna w linku od Bartezoo (czego Bartezoo nie sprawdził bo się już nie chciało), a skoro nie znalazłem tej opcji to myślałem że ktoś wie o co chodzi z migracją.

Najwidoczniej już migrować nie można, tak przynajmniej piszą na forum xbox.com, napisałem maila do nich, może coś się dowiem, jakby ktoś był zainteresowany ich odpowiedzią to chętnie dam znać.

Pozdrawiam :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha człowieku,czy ty w ogóle czytasz to co wypisujesz ? prosisz ludzi o pomoc to pomagają jak umieją a Ty odpisujesz takiej osobie że nie zna tematu i dajesz do zrozumienia że jak nie jest pewna czegoś w 100% to żeby się nie wypowiadała,po twoich wypowiedziach wnioskuję że wiesz wszystko najlepiej a inni ludzie nie wiedzą nic więc po chooj się pytasz?

Odnośnik do komentarza

Przeczytaj tylko ostatni post, ale cały a nie tak jak reszta co drugie słowo ok? wszystko wytłumaczyłem jak dziecku i wyskakują mi tu z choojami i jeszcze że ja z pyskiem do ludzi, paranoja jakaś, w podpisie muszę chyba umieścić prośbę o odpowiedzi dorosłych forumowiczów bo poziom jaki tu widzę to gimnazjum.

A w ogóle po co się tłumaczę heh...

Odnośnik do komentarza

Człowieku, zadajesz pytanie, po czym sam sobie na nie odpowiadasz, strzelając focha na wszystkich. Próbujemy ci pomóc, a ty jedziesz ludzi, że jak nie wiedzą wszystkiego na temat, który podałeś to wara stąd. Implikacja mówi zatem, że jeżeli wiesz, że nie posiadamy pełnej wiedzy, to wiesz jaka jest ta pełna wiedza. Innymi słowy- wiedziałeś, że nie możesz zmigrować konta, po czym wchodzisz na forum, pytasz się o to i wytykasz ludziom, którzy normalnie mieliby cię w (pipi)e, ale ich o coś poprosiłeś. Nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale ja przynajmniej staram się doceniać KAŻDĄ pomoc. Wartościowanie takiej uważam za maksymalną niedojrzałość i brak wiedzy o tym jak wygląda życie w dzisiejszym społeczeństwie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czasami brak pomocy jest lepszym rozwiązaniem niż pomoc która nic nie daje, jak o czymś nie mam pojęcia to o tym nie pisze, to jest dojrzałe podejście IMO i wydaje mi się że trudno się z tym nie zgodzić.

Po drugie nie odpowiedziałem sobie, to że opcji migracji nie ma to mój domysł, może ją gdzieś ukryto? interface u MS nigdy do ideału się nie zbliżał.

Po trzecie nie strzelam focha i nie obrażam ale nie będę też dziękował i skakał z radości bo ktoś cokolwiek odpisał, już wole być w pi(pi)e niż mieć takie zgooglowane wypowiedzi lub udawanie że coś się wie, skąd wiesz że migracja w drugą stronę nie jest możliwa?

Kilka postów ale póki co zero konkretów tylko jakieś bezsensowne spieranie się o ostanie słowo ale żeby nie było że jestem zarozumiały to ok, przepraszam za moje poprzednie posty jeżeli kogoś zbulwersowały lub obraziły, najwidoczniej szczerość jest u mnie wadą.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

jaka szczerość koleś jesteś burakiem i tyle. Zobaczyłem coś o migracji i myślałem, że jesteś kolejną z milionów osób na tym forum, które nie umie używać googli. Sam korzystałem z tego poradnika kilka miesięcy temu. A że teraz coś sie zmieniło to wiesz mało mnie to obchodzi. Dostałeś sznura nie pomógł ok, ale nie musisz się napinać.

Odnośnik do komentarza

Dostałem taką odpowiedź:

 

 

Szanowny Panie Adamie

Serdecznie dziekujemy za kontakt z Centrum Obslugi Klienta Xbox.

Bardzo mi przykro ale opcja migracji konta zostala zawieszona przez firme MIcrosoft. Opcja byc moze zostanie wzowiona, lecz jak narazie nie posiadamy na ten temat zadnych dalszych informacji.

W razie jakichkolwiek dalszych pytan prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami,

Lukasz

Centrum Obslugi Klienta Xbox

Edytowane przez Liquid Snake
Odnośnik do komentarza

Hmmmm....mam podobny problem.

W listopadzie rok temu migrowałem konto ze względu na" POLSKI LIVE" ,w nadziei że w końcu i o nas ktoś pomyślał(Unia Europejska itp)

Z tego co pamiętam( o ile się nie mylę),to była oficjalna informacja MS,że po roku będzie można przenosić swoje konto na inne kraje.

Ogólnie jestem niezadowolony z tej usługi w Polsce(bida z nędzą) ale pomyślałem,że z czasem "dogonimy" cywilizowane kraje,niestety się myliłem.

Ale najbardziej z irytowało mnie to,że po aktualizacji nie mogę obsługiwać konsoli za pomocą komend głosowych(po przez kinect),toż to jaja jakieś.

MS ma nas głęboko w (pipi)e i mam tego dość.Przynajmniej mogli zaimplementować obsługę w języku np. angielskim,ale nie...po co,Polacy to jacyś gamonie,nie należy im się.Jak to prawdziwy Polak-Cwaniak,wszedłem do menu i załączyłem język angielski,a tu lipa,szok, niedowierzanie-po prostu nie działa!!!

Nie wiem co mam o tym myśleć.Najlepiej założył bym nowe konto,ale szkoda mi starego.Po prostu jesteśmy w bladej doopie.

Odnośnik do komentarza

Hmmmm....mam podobny problem.

W listopadzie rok temu migrowałem konto ze względu na" POLSKI LIVE" ,w nadziei że w końcu i o nas ktoś pomyślał(Unia Europejska itp)

Z tego co pamiętam( o ile się nie mylę),to była oficjalna informacja MS,że po roku będzie można przenosić swoje konto na inne kraje.

Ogólnie jestem niezadowolony z tej usługi w Polsce(bida z nędzą) ale pomyślałem,że z czasem "dogonimy" cywilizowane kraje,niestety się myliłem.

Ale najbardziej z irytowało mnie to,że po aktualizacji nie mogę obsługiwać konsoli za pomocą komend głosowych(po przez kinect),toż to jaja jakieś.

MS ma nas głęboko w (pipi)e i mam tego dość.Przynajmniej mogli zaimplementować obsługę w języku np. angielskim,ale nie...po co,Polacy to jacyś gamonie,nie należy im się.Jak to prawdziwy Polak-Cwaniak,wszedłem do menu i załączyłem język angielski,a tu lipa,szok, niedowierzanie-po prostu nie działa!!!

Nie wiem co mam o tym myśleć.Najlepiej założył bym nowe konto,ale szkoda mi starego.Po prostu jesteśmy w bladej doopie.

 

AD1 No to żle pamiętasz żadnej takiej informacji nie było ,od początku było mówione ze migrować można tylko do nowych krajów które dołączyły do XBL !!! np z USA na PL , USA na Brazylie , UK na Czechy .... w drugą stronę migracja nigdy nie wchodziła w grę .

 

 

AD2 ... Bieda na markecie .... no sorry kolego ,ale mamy na naszym markecie wszystkie co jest warte uwagi bez zbędnych ton śmieci jakie są np na USA/UK których i tak nik nie kupuje/pobiera . A w dodatku takie gry GoD są sporo tańsze niż na UK/USA .

 

 

AD3 .... żeby obsługiwać konsolę za pomocą głosu trzeba znać najpierw angielski :) ,od samego początku jak wyszedł tylko pomysł obsługi głosem MS zapowiedział ze obsługa bedzie na początku tylko w jezyku ANGIELSKIM z czasem dojdą kolejne języki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.