Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Tak możesz wykupić ,ale nie wiem czy VIP nie jest przypisywany do konta .jeśli nie jest to możesz kupić na 2 koncie .Vietnam bedzie działał na kazdym koncie na konsoli .

 

O której jest update polskiego Live? Liczyłem że pojawi się dzisiaj BF BC2 do kupienia za punkty (bo miał się pojawić na live 14 grudnia) ale coś go nie widać.

Może jutro ,może za miesiąc .Nie ma żadnych terminów na update naszego marketu .Zrobią to jak im się zachce .Nie licz ze BC2 pojawi się na naszym markecie zbyt szybko .Lepiej kupić na USA/UK .

Odnośnik do komentarza

Pojawił się dzisiaj BF BC2 na Live PL za 3280 MSP Liczyłem po cichu na 2400 MSP ;)

 

Czemu lepiej ze sklepu razem kodem? Wersja do ściągnięcia z LIVE jest jakaś okrojona - bez przywilejów kodu VIP?

 

1. Bo masz po PL

2. Bo masz kod VIP gratis

4. Bo masz wszystkie DLC na płycie.

3. Bo masz pudełko i ładnie możesz postawić na półkę.

 

Mało?

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie, tylko chyba trochę gorzej, a mianowicie wywala mnie góra po 10 minutach rozgrywki z obojętnie jakiego serwera.Następnie jak się podłączam to wyskakuje, że nie można się połączyć z serwerami EA, a czasem jeszcze "Odłączono od usługi Xbox Live".Normalnie krew mnie zalewa - wydać tyle kasy na grę, a serwery padnięte.Niech te EA wreszcie weźmie się w garść z tym Vietnamem, bo ani nie aktualizują statystyk, ani serwów nie przytrzymują.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy temat dobry, ale poświęconego problemowi który napotkałem nie znalazłem.

Mianowicie, kiedy próbuję kumpla z listy przyjaciół dodać do Xbox Live Party, wyskakuje mu komunikat, że nie można połączyć z grupą, i że to prawdopodobnie wynik problemów z siecią. Rzecz w tym, że żaden z nas z nią problemów nie ma. Kiedy on próbuję mnie dodać do grupy, otrzymuję dokładnie taki sam komunikat. Kiedy przyjmuję ode mnie invite widzę go przez chwilę na liście, po czym znika (następuje charakterystyczny dźwięk w headsetcie). Najzabawniejsze jest to, że podczas meczu w Black Ops na przykład, słyszymy się znakomicie (oczywiście bez party słyszą nas wszyscy uczestnicy gry), nie ma problemów z dołączaniem do gry itd. A już w takie Naruto Ultimate Ninja Storm nie idzie pograć, bo podbnie jak z Grupą, nie łączy nas (session could not be found - or something). Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o co biega? Obaj mamy konta PL.

Odnośnik do komentarza
1. Bo masz po PL

2. Bo masz kod VIP gratis

4. Bo masz wszystkie DLC na płycie.

3. Bo masz pudełko i ładnie możesz postawić na półkę.

 

Mało?

Wprowadzasz ludzi w blad. Wszystko co wymieniles jest w 'grze na zadanie', poza ladnym pudelkiem, ktore niepotrzebnie zajmuje miejsce...

(wystarczy wykupic gre na polskim rynku)

 

Z punktami nic sie nie zmienilo - nadal troche sie na nie czeka... <_<

Odnośnik do komentarza

Ja przenioslem kilka kont jednoczescie ponad miesiac temu. Wiekszosc punktow dostalem po 2 tygodniach, ale na jednym koncie do tej pory nic nie przyszlo. Trzeba bedzie dzwonic na infolinie.

 

Też tak mam czasem z tymi grupami. Podobno niektóre Xbox`y się ze sobą "gryzą" i wtedy jest taki problem, ale dokładnie nie wiem na czym to polega.

Problem w polaczeniu. Chodzi o NAT, gdy jedna ze stron nie ma OPEN NAT tylko np. MODERATE lub STRICTED dzieja sie takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemka.

 

Chciałem zalogować się dzisiaj do Live (konto silver), ale niestety nie mogłem, ponieważ wyskakiwał mi błąd że mam złe dane i muszę odzyskać taga. Kiedy to zrobiłem okazało się że moich 800 MSpkt nie ma, które dostałem za przeniesienie O_o o co tu chodzi? Czy ktoś miał podobną sytuację? Pierwszy raz od paru lat spotkałem się z tym że musiałem odzyskiwać taga, a to że zniknęły moje punkty rozwaliło mnie do reszty :[ Ktoś wie o co tu może chodzić? Czy jest szansa odzyskania tych punktów? Z góry dziękuje za pomoc!

 

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...