Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Przenioslem licencje kolegi na moja konsole, ale na xbox.com sa same daty pobrania rzeczy, brak tytulow a jak klikam to pisze, ze stuff niedostepnu.

Licencja na bank sie przeniosla, bo pisze, ze mozna przenisc znow 28-11-2011.. Trzeba odczekac az system wszystko przerobi, czy jak?

 

Na xbox.com wyskakuje to

 

Pobierz licencje

 

Narzędzia można użyć ponownie: 2011-11-28 23:57:00 UTC.

 

Licencje na zawartość z rynku usług Xbox LIVE zostały przesłane i mogą już zostać pobrane na nową konsolę.

 

Licencje powiązane z nową konsolą:

 

Identyfikator konsoli Licencje na gry Licencje na filmy

id mojej konsoli 84 0

Wyświetl historię zakupów.

 

Gdy daje wyswietl historie zakupow, jak juz wspomnialem jest masa pozycji, ale pustych, brak tytulow, sa daty, a dodanie do kolejkie nieczego nie powoduje.

 

Na konsoli wszystko widnieje jako zawartosc niedostepna i konczy sie bledem 800700E8.

 

Konto migrowalo przez xbox.com 10 listopada na Polske, kolega mi je dal bo zakupil PS3 i pozbyl sie xboxa. Jak dorwac sie do contentu?

 

@bronx44

 

pkt dostaniesz w wiadomosci na Livie w postaci kodu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

A przekopiowałeś sobie jego zawartość dysku?

 

Dokładnie. Na Zavvi na ten przykład kupisz takiego Undead'a za niecałe 88 złotych z przesyłką.

 

Jakie Zawi? Jak z przesyłka?

 

Pytanie do tych, którzy dostali juz pkt microsoft za migrację - dostaliście jakiegoś maila lub wiadomośc na livea, że dostaniecie te pkt, czy to tak po prostu wam wpłyneły na konto?

 

Dostaniesz wiadomość na konsoli z kodami do wbicia.

Odnośnik do komentarza

Na razie bez szans. Była mowa przecież, że nie będzie możliwości pobierania wcześniej zakupionej zawartości. Pracują nad tym, ale szybko to nie nastąpi moim zdaniem.

 

Co do RDR to odpada, bo mam punkty z migracji ;), a taniej to czy ja wiem. Na allegro pewnie są jakieś 2100 msp za 80 zł, więc zostaje mi jeszcze 500 msp, po zakupie całości, bo żadnych innych roznic nie ma ;). prawda?

 

Na płycie są wszystkie dotychczas wydane DLC, czyli 5 szt.. A ty mówisz tylko o dwóch.

Odnośnik do komentarza

Przenioslem licencje kolegi na moja konsole, ale na xbox.com sa same daty pobrania rzeczy, brak tytulow a jak klikam to pisze, ze stuff niedostepnu.

Licencja na bank sie przeniosla, bo pisze, ze mozna przenisc znow 28-11-2011.. Trzeba odczekac az system wszystko przerobi, czy jak?

 

Na xbox.com wyskakuje to

 

Pobierz licencje

 

Narzędzia można użyć ponownie: 2011-11-28 23:57:00 UTC.

 

Licencje na zawartość z rynku usług Xbox LIVE zostały przesłane i mogą już zostać pobrane na nową konsolę.

 

Licencje powiązane z nową konsolą:

 

Identyfikator konsoli Licencje na gry Licencje na filmy

id mojej konsoli 84 0

Wyświetl historię zakupów.

 

Gdy daje wyswietl historie zakupow, jak juz wspomnialem jest masa pozycji, ale pustych, brak tytulow, sa daty, a dodanie do kolejkie nieczego nie powoduje.

 

Na konsoli wszystko widnieje jako zawartosc niedostepna i konczy sie bledem 800700E8.

 

Konto migrowalo przez xbox.com 10 listopada na Polske, kolega mi je dal bo zakupil PS3 i pozbyl sie xboxa. Jak dorwac sie do contentu?

 

@bronx44

 

pkt dostaniesz w wiadomosci na Livie w postaci kodu

 

Ale czego ty nie rozumiesz?

zrobiłeś transfer licencji z konta które jest po migracji na konto swoje także na PL ?

 

Poczytaj zasady migracji !!! Akceptując migrację tracisz licencję na pobrany dotychczas stafff .

Więc żadne licencja nie została przepisana ! Jak byś przepisał licencję to miał byś historię pobrań

Odnośnik do komentarza

Poczytaj zasady migracji !!! Akceptując migrację tracisz licencję na pobrany dotychczas stafff .

Więc żadne licencja nie została przepisana ! Jak byś przepisał licencję to miał byś historię pobrań

 

Na pewno? Według mnie tracisz możliwość ponownego pobrania póki co, a nie licencje. Licencje masz cały czas. Jak ci padnie konsola, to to co masz na dysku musisz skopiować przenieść licencje i powinno działać.

Odnośnik do komentarza

Czyli sprawa zakonczona, czy w przyszlosci maja zamiar to naprawic?

 

Jak zaloze konto na USA, to bede mogl sciagnac np AC2 i grac w nie na koncie PL?

MS pracuje nad przywróceniem licencji dla kont po migracji ,więc jakieś szanse sa na to ze licencja ponownie bedzie .

trzeba czasu na to.

 

tak wszsytko co kupisz na koniec USA ,UK JAP bedzie działać na każdym innym koniec na twojej konsoli .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...