Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam czasy kiedy MS traktował nas Polaków jako naród gorszy, nie dając nam Live'a.

 

Ale czasy się zmieniły...

 

i teraz MS traktuje nas polaków jako naród gorszy dając nam gównianego Live'a który nic nie oferuje, mamiąc nas darmowymi punkcikami, rzucając nędzne ochłapy.

 

Ależ byłem głupi dając się zwieść tym pustym obietnicom o polskim Live. Jak mogłem podejrzewać że staniemy na równi z zachodem w kwestii dostępności podstawowych usług? Jak mogłem być tak głupi... Jak mogłem...

 

Generalnie polski Live śmierdzi. Nie wiem co za barany trzymają na tym łapę, ale niech spłoną w piekle za brak nowego DLC do Trials HD. Gwiazdka 2010 miała się odbyć dziś 1-go grudnia za sprawą premiery Big Thrills, punkciki przygotowane do wydania, piwko mrożące się w lodówie, wszyscy poinformowani że nie ma mnie dziś dla świata. A tu ku.rwa psikus bo jakiś gamoń nie mając pojęcia co to Trials uznał że polscy bracia nie będą zainteresowani tym "czymś". Cały świat już dziś gra, a ja muszę czekać niewiadomo ile, dlatego że jestem małym polaczkiem gdzieś z krańca Europy czy gdzieś tam z Azji, ch.uj wie, co zapewne mieszka w lepiance więc i tak nie ma prądu by grać dzisiaj w Trials. Kur.wa ale syf. Nienawidzę polskiego Live'a!

 

PS. I ostrzegam wszystkich przed pochopnym przenoszeniem konta na PL. Bo brak DLC do Trials HD to zapewne nie koniec problemów.

Edytowane przez Czaja PL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem 2 konta. Główne na US i jedno na UK założyłem bo wyrwałem tanio punkty na EU. Główne przeniosłem na PL. Z drugiego nie korzystałem już bo zostało tam 680 MSP, ale ostatnio sobie o nim przypomniałem i postanowiłem przenieść na PL by wyrwać za to dodatkowe 1600 MSP. Skąd miałem wiedzieć że mnie polski Live tak wydyma? Najsmutniejsze jest to że na tym koncie mam te 680 MSP więc na DLC do Trials spokojnie by stykło. Jak już powiedziałem:

 

Jak mogłem być tak głupi... Jak mogłem...

 

Punkty w pierwszego przeniesienia zdeponowałem już na głównym koncie, tych z drugiego jeszcze nie dostałem, ale jak dostanę to pewnie założę konto na UE i tam je zdeponuję. Grał będę na PL a karmił punktami będę Brytyjskiego Live'a. Nie ma innego wyjścia got damn it!

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie - czy można otrzymany kod na 800MSP wykorzystać na innym koncie PL? Bo dostałem po 800MSP na dwa konta i wolałbym kod wykorzystać te kody na jednym z tych konta tak by mieć na jednym koncie 1600 ptk

 

I nie chodzi mi nie tyle o techniczną możliwość (bo ta pewnie jest skoro sprzedawane są punkty za migracje) ale o to czy MS coś sapał że to są punkty do migrowanego konta czy można je wykorzytać w dowolny sposób?

 

Kumulował już ktoś otrzymane punkty na jednym koncie?

 

EDIT: rozumiem ze bigdaddy zadał to samo pytanie tylko inaczej je sformułował :P

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...