Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

canuks: Z tego co się orientuję to gdybyśmy nie byli sąsiadami Niemiec to byśmy żadnej blokady regionalnej nie mieli. Oni u siebie mają po(pipi)ane restrykcje odnośnie brutalnych gier i jakoś dziwnym trafem polskie IP na kontach UK są podpisywane pod te same restrykcje. Miałem nadzieję, że jak nasz region zostanie oficjalnie uznany jako samodzielny to takiego cyrku nie będzie, bo my przecież brutalnych gier w Polsce nie blokujemy.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byliśmy... Ktoś kiedyś walnął taką bzdurę i wszyscy to nadal powtarzają. Mieszkańców RPA, Greków, Brazylijczyków czy Rosjan też pod Niemcy podpinało? :) Blokada regionalna polega na tym, że coś jest udostępniane dla konkretnych krajów i dla reszty blokowane. Jak to coś jest obejmowane blokadą, to można to pobrać tylko w kraju, do którego miało to trafić. Kiedyś wystarczało IP kraju z puli, potem dodali jednak ograniczenie, że IP musi się jeszcze zgadzać z krajem konta.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Chyba sobie przyszykuję 400MSP na nowy dodatek do DR2 zanim obejmą blokadą tak jak Case Zero :P Gry nie mam, ale samodzielny dodatek gdzie mogę sobie bez końca kosić zombiaki za psie pieniądze przygarnę z otwartymi ramionami :P

Odnośnik do komentarza
:rolleyes: jak byś się interesował tematem choc trochę to byś wiedział ze :

 

Nie ma żadnych problemów z migracją konta na PL

Co z tymi ciuchami ? przecież są do kupienia i wszsytkie działają .

Sprawa z niedziałającymi zdrapkami wyjaśniona leżała po winie producenta ,a chodziło c CoD:Mw2 HE i kod na CoD :Cllasic .

Tak sie sklada, ze sie interesuje. Kilku znajomym nie dzialaja niektore ubranka po przeniesieniu. Byl problem ze zdrapkami na miesiac. Nawet u nas na forum w pchlim targu ludzie sprzedawali, bo nie mogli wbic kodu po migracji. 48h kody nie dzialaja, kumpel w tygodniu sie przeniosl i musial wszystkie sprzedac. Nie mam zamiaru ryzykowac, ze kupie rok XBL za 140 i tez bede musial kombinowac. Kolejna osoba z mojej listy od kilku dni probuje przeniesc konto i za kazdym razem wyskakuje, zeby sprobowac pozniej. Mniejsza ilosc games on demand. Mozna tak wymieniac i wymieniac. Pewnie zaraz ktorys z was napisze, ze tylko narzekam, ale aktualnie naprawde nie widze zadnego powodu, dla ktorego mialbym sie przeniesc. Sporo ludzi sie polakomilo na darmowe punkty i teraz pewnie beda za wszelka cene bronic tego polskiego XBL. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Niby nie ma zbytnio za co chwalić, ale się o to martwiłem.

 

Mianowicie bałem się że wszelkie DLC i dema będą wychodzić z opóźnieniem. Wcale nie. Dodatek do Mafii 2 trafił w tym samym czasie na PL XBL, dzisiaj również Noble Map Pack do Reach mogłem ściągnąć koło południa.

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza

i działają Ci te mapy w matchmaking normalnie? Bo kumpel mi cos przewija, że owszem ściągnąc je można ale potem w grze ich nie widać ; /

 

eh sory, myslałem ze to winda polskiego live bo chwile wcześniej mówił o problemach z BC2

 

tak czy siak w matchmakingu tych mapek nie ma z tego co ludzie piszą

 

edit2;

narobił namieszania, aż się we mnie zagotowało kiedy pomyślałem że mogłem nie migrować, z BC2 tez nieaktualne ehh

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Heh zarejestrował mój zapasowy profil do co-op'a na Polskę i sobie ściągnąłem tego Duke'a i gram na swoim podstawowym profilu z UK. Nawet nie wiedziałem, że tak można :P No i jeszcze miesiąc golda :P Ile razy tak można zrobić z tym goldem ?

Odnośnik do komentarza
Tak sie sklada, ze sie interesuje. Kilku znajomym nie dzialaja niektore ubranka po przeniesieniu. Byl problem ze zdrapkami na miesiac. Nawet u nas na forum w pchlim targu ludzie sprzedawali, bo nie mogli wbic kodu po migracji. 48h kody nie dzialaja, kumpel w tygodniu sie przeniosl i musial wszystkie sprzedac. Nie mam zamiaru ryzykowac, ze kupie rok XBL za 140 i tez bede musial kombinowac. Kolejna osoba z mojej listy od kilku dni probuje przeniesc konto i za kazdym razem wyskakuje, zeby sprobowac pozniej. Mniejsza ilosc games on demand. Mozna tak wymieniac i wymieniac. Pewnie zaraz ktorys z was napisze, ze tylko narzekam, ale aktualnie naprawde nie widze zadnego powodu, dla ktorego mialbym sie przeniesc. Sporo ludzi sie polakomilo na darmowe punkty i teraz pewnie beda za wszelka cene bronic tego polskiego XBL. Powodzenia.

 

Mi wszystko działa tak jak powinno. Nie muszę na siłę nic bronić. Jestem zadowolony. W końcu gram z polakami, a nie (pipi) wie z kim. Zabawa jest 100 razy lepsza.

Odnośnik do komentarza

Probuj Maiden do skutku. Moj znajomy przez kilka dni sie meczyl, ale w koncu zaskoczylo.

 

edit:

Mi wszystko działa tak jak powinno. Nie muszę na siłę nic bronić. Jestem zadowolony. W końcu gram z polakami, a nie (pipi) wie z kim. Zabawa jest 100 razy lepsza.

Swietnie, ze u ciebie dziala, ale jak widac nie wszyscy maja tyle szczescia co ty.

Ja gram z polakami od dwoch lat... xD

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...