Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno? Według mnie tracisz możliwość ponownego pobrania póki co, a nie licencje. Licencje masz cały czas. Jak ci padnie konsola, to to co masz na dysku musisz skopiować przenieść licencje i powinno działać.

 

Nie, nie bedzie dzialac. Na PPE tez to wszystkim wmawiales, przestan wprowadzac ludzi w blad.

Odnośnik do komentarza

Ins, niewykluczone ze Ty sie mylisz.

Wszedłem sobie do historii sciagniec na moim koncie i mam tam same daty i nie moge niczego pobrac na nowo, ale jak dam transfer licencji to wszystko bez problemu moge przenieść, mam wszystkie stare licencje. Rownież tezę karate koksa potwierdził koles na infolini microsoftu jak dzwonilem jakieś 2,3 tyg. temu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że się myli. Wy mylicie panowie licencje z historią pobierania\zakupów. To są dwie różne sprawy.

 

Dla jasności.

 

Historia zakupów jest przypisana do konta.

Licencja do konsoli.

 

Już kumacie różnice?

 

Jak ściągne Undead Nightmare na innym koncie niz moje głowne, to będę mógł też na nim bez problemu w ten dodatek grać?Sorry jak to pytanie już padło, ale nie chce mi się wertować wszystkich stron tematu.

 

Tak.

Odnośnik do komentarza

Nie ma potrzeby wynik jest oczywisty:

 

W pierwszym wypadku nie uda się. W drugim bez problemów pobierzesz ponownie.

 

Historia zakupów z przed migracji wygląda tak:

 

2010-11-04 Dodaj do kolejki

2010-10-28 Dodaj do kolejki

Na chwilę obecną brak możliwości ponownego pobrania.

Po migracji tak:

 

Alan Wake:Pisarz 2010-11-23 Dodatek do gry Dodaj do kolejki

Wideo Kinect 2010-11-23 Dodatek do gry Dodaj do kolejki

Ponowne pobiernie działa.

Odnośnik do komentarza

No i udowodniles co ? Bo widze, ze mozesz pobrac ponownie rzeczy, ktore kupiles po migracji, a nie mozesz pobrac tego co kupiles wczensiej.

 

Robiac migracje traci sie licencje przypisane do konta. Licencje pozostaja przypisane do konsoli, dlatego gry dzialaja. Jezeli bedzie potrzeba zmienic konsole to gry nie beda dzialac, poniewaz nie ma licencji przypisanej ani do konsoli, ani do konta. Po migracji tranfer licencji dziala, owszem, ale tylko na rzeczy, ktore zostaly zakupione juz na polskim koncie. Czy tak trudno to zrozumiec ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Czy ty kolego rozumiesz sam siebie co piszesz?

 

Sam sobie zaprzeczasz:

 

"Robiac migracje traci sie licencje przypisane do konta. Licencje pozostaja przypisane do konsoli"

"Jezeli bedzie potrzeba zmienic konsole to gry nie beda dzialac, poniewaz nie ma licencji przypisanej ani do konsoli, ani do konta"

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak licencja przypisana do konta.

Po drugie licencja jest zawsze przypisana do konsoli.

Do konta jest tylko przypisana historia zakupów, która nie ma nic wspólnego z licencją!

 

MS przed migracją pisało wprost, że narazie nie będzie możliwości ponownego pobrania wcześniej zakupionego towaru i że mamy wszystko pobrać i zapisać na HDD\Pendrive przed dokonaniem migracji. Jak myślisz dlaczego? Dlatego, żebyś mógł w każdej chwili w razie czego z tego skorzystać. Przykładowo pada ci konsola, kupujesz nową, przekładasz dysk, przenosisz licencję i wszystko działa. W przypadku gdy nie zgrałeś sobie plików wcześniej wszystko tracisz na razie, bo nie ma w tej chwili możliwości ponownego pobiernia coś jest nie tak z historią zakupów.

Odnośnik do komentarza

Ten nadal swoje bzdury wypisuje. Sprawdziles chociaz raz jak to dziala ? Bo ja owszem i jest dokladnie tak jak napisalem. Mam konto, na ktorym na poprzedniej konsoli kupilem Hexic 2. Gre sciagnalem ponownie na nowej konsoli i dzialala na tym koncie. Dwa dni temu zrobilem migracje na Polske i gra nie dziala. Mam teraz na dysku zwyklego triala, a nie pelna wersje.

 

EDIT: Tak, zrobilem transfer licencji po migracji - gra nadal nie dziala.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ten nadal swoje bzdury wypisuje. Sprawdziles chociaz raz jak to dziala ? Bo ja owszem i jest dokladnie tak jak napisalem. Mam konto, na ktorym na poprzedniej konsoli kupilem Hexic 2. Gre sciagnalem ponownie na nowej konsoli i dzialala na tym koncie. Dwa dni temu zrobilem migracje na Polske i gra nie dziala. Mam teraz na dysku zwyklego triala, a nie pelna wersje.

 

EDIT: Tak, zrobilem transfer licencji po migracji - gra nadal nie dziala.

 

To masz coś nie tak. U mnie po migracji wszystko działa co mam na HDD.

Odnośnik do komentarza

Niestety troche racji chlopak ma. Problemy z przenoszeniem kont, ciuchami dla avatara, nie dzialaja kody 48h i niektore zdrapki. Dodatkowo nie wszystkie premiery laduja na naszym rynku i tracimy mozliwosc ponownego pobrania wszystkiego, co mielismy przypisane do konta. Niech teraz padnie konsola i wszystko przepadnie. Na razie nie widze powodu, dla ktorego mialbym przenosic konto i ryzykowac straty. Doliczcie sobie jeszcze chore ceny za rok XBL.

Odnośnik do komentarza

Niestety troche racji chlopak ma. Problemy z przenoszeniem kont, ciuchami dla avatara, nie dzialaja kody 48h i niektore zdrapki. Dodatkowo nie wszystkie premiery laduja na naszym rynku i tracimy mozliwosc ponownego pobrania wszystkiego, co mielismy przypisane do konta. Niech teraz padnie konsola i wszystko przepadnie. Na razie nie widze powodu, dla ktorego mialbym przenosic konto i ryzykowac straty. Doliczcie sobie jeszcze chore ceny za rok XBL.

:rolleyes: jak byś się interesował tematem choc trochę to byś wiedział ze :

 

Nie ma żadnych problemów z migracją konta na PL

Co z tymi ciuchami ? przecież są do kupienia i wszsytkie działają .

Sprawa z niedziałającymi zdrapkami wyjaśniona leżała po winie producenta ,a chodziło c CoD:Mw2 HE i kod na CoD :Cllasic .

 

Zgadza się z tymi premierami to duży minus nna MS.

Co cenn GOLDA iMSP działają zdrapki z Allegro w cenie 140zl za 12 miesięcy Gold

 

Wolę zostać na UK i nie martwić się czy na rynku wyląduje jakaś gra/dodatek czy nie.

 

Ja chciałem tylko zdjęcia blokady regionalnej :(

Przecież masz zdjętą blokadę o co Ci chodzi .Od samego początku było wiadomo jak to będzie wyglądać więc nie rozumiem Twego rozżalenia .

 

na co liczyłeś ze nagle PL bedzie miałą dostęp do wszystkiego .Każdy kraj ma blokadę ,będą w Niemczech mając konto na UK też nie pobierzesz pewnych gier i to samo działa w 2 stronę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...