Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Zdrapki z allegro 4200 na konta EU nie działają na polskim live.

Czyli działają tylko 2000 , 5000 itd te wymienione w marketplace ?

Działają zapewne tylko te, które mają być u nas sprzedawane. Konkretnie to jedna - 2100 MSP. Taka działa na pewno, bo sam sprawdzałem.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko podobne do tego które zadał Kudłaty88.

Mam pen drive 8GB i na nim trzymam dcl z Forzy 2 i 3 (troche tego jest). Czy wystarczy, że będę cały czas trzymać na pen drive to dcli nawet jak zmienie konsole na Slima to cały czas będę mogł odpalać te dodatki z pen drive lub jeśli koledze pożycze pena i moje konto. ?

Odnośnik do komentarza

Czyli z tego co widzę dodatki do RB powoli się pojawiają, co mnie cieszy, a co do wcześniej kupionych rzeczy, to wystarczy jak dla mnie, że będziesz je miał na dysku/pendrivie i przeniesiesz na nową konsolę, tyle że jak nie będziesz online na koncie na którym to kupiłeś to nie pograsz w nie.

Odnośnik do komentarza

Czyli z tego co widzę dodatki do RB powoli się pojawiają, co mnie cieszy, a co do wcześniej kupionych rzeczy, to wystarczy jak dla mnie, że będziesz je miał na dysku/pendrivie i przeniesiesz na nową konsolę, tyle że jak nie będziesz online na koncie na którym to kupiłeś to nie pograsz w nie.

Wprowadzasz w błąd. Jeśli przeniesienie konto i zmieni konsolę, to dodatki z dysku/pena nie będą działać. Bycie online nie pomoże, bo licencje nie będą już w historii pobrań na tym koncie.

Odnośnik do komentarza

Jak gdzie na allegro kupujesz golda na 12 miechów na EU i gra .

Punkty także na allegro 2100msp i lecisz

 

Już się przeniosłem na POLSKĘ :D 4 kliknięcia i w domu wszystko poszło jak z płatka .

Co do utraty licencji na zakupony staff to jest dobra informacja .

Rzeczy któr kupiliśmy kiedyś a sa obecnie na naszym markecie można ponownie pobrać ,nie trzeba ich kupować .

Sprawdzałem na Shadow Complex jest opcja pobierz ponownie :rolleyes:

czyli nie jest tak zle

Odnośnik do komentarza

Ludziska mam pytanko chodzi o to ze na swoim koncie nazwijmy je glownym nie mam nic kupione z Live ale np mam konta na których mam gierki z live sciagniete Arcade i teraz jak przeniose swoje glowne konto na polske to czy gry z tamtych kont mi znikna ???. Chodzi mi o to ze na allegro kupilem kiedys 12000 tys punktow Ms point posiagalem mase gierek na tych kontach i gram na swoim glownym koncie na tych grach. Czy dalej bede mogl na nich grach cyz bedzie jakis problem. 2 pytanei to takei czy jak bede na Polske to bede musial kupowac na 12 miechow lajva za 250 zl czy na allegro bede mogl zakupic tak jak do tej pory ???.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...