Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeszedłem na PL konto i nie jest źle - ledwo sie zalogowałem a tu widze np promocyjne konto 1+1 misiąc gratis za 29zł spoko moze mimo przegietej ceny rocznego abonamentu w jakieś promocji bedzie sie oplacalo cos kupić z oficjalnej dystrybucji a nie z allegro;p

 

PS Mialem Gold do 20 listopada, teraz jest napisane tak "Właśc. konta od 2010-11 Data końcowa 2010-12" Czyli Live mam do 1 grudnia czy do końca grudnia po ich zaokrągleniu?

Odnośnik do komentarza
Wprowadzasz w błąd. Jeśli przeniesienie konto i zmieni konsolę, to dodatki z dysku/pena nie będą działać. Bycie online nie pomoże, bo licencje nie będą już w historii pobrań na tym koncie.

No racja, błędnie rozumowałem.

No to ja również, dopóki nie zmienią niczego z licencjami to odpadam z polskiego Live'a. Gold i pointsy są do przebolenia, ale nie aktualnie kupione rzeczy, na które trochę kasy poszło.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące przeniesienia DLC.

 

Mam 2 konta. Jedno europejskie i jedno na USA. Na europejskim mam jakieś tam dodatki do gier, motywy itd., a na amerykańskim głównie DLC do Rock Banda. Naturalnie moim głównym kontem jest te europejskie i na nim gram.

 

Teraz chcę przenieść sobie konto europejskie i oczywiście nie chcę stracić DLC. Czy jeżeli skopiuję całe dlc (zarówno z jednego jak i drugiego konta) będąc zalogowanym na koncie europejskim, to czy nie będzie takiego cyrku, że po przeniesieniu będzie mi się odpalało wyłącznie DLC z europejskiego konta, a to z amerykańskiego przepadnie, ponieważ jest ono przypisane tylko do tamtego konta?

 

Trochę namieszałem, ale mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

szybkie pytanie. Moja MS Points nie zgina ?

 

EDIT: nie gina - 4 klikniecia i zmienione. Sprawdzam FIFE!

 

Okej - poki co wszystko dziala jak nalezy ! zostalem z GT easye PL, bo samo easye jest juz zajete. A - no i nie wiem dlaczego za zmiane GT placi sie 800MS Points. Ktos pisal, ze 1 zmiana jest za free... :whistling:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
PS Mialem Gold do 20 listopada, teraz jest napisane tak "Właśc. konta od 2010-11 Data końcowa 2010-12" Czyli Live mam do 1 grudnia czy do końca grudnia po ich zaokrągleniu?

 

Istnieje taka fajna stronka:

 

https://billing.microsoft.com/home.aspx

 

Możesz tu sprawdzić wszystkie swoje subskrypcje, łącznie z dokładnymi datami ich rozpoczęcia, jak i wygaśnięcia, oraz wszystkie zakupy za MSP w ciągu ostatniego roku.

Odnośnik do komentarza

Nie, tylko nie masz żadnego supportu od MS Polska. I jak coś ci się stanie to możesz dzwonić do UK.

 

Ja sprawdzałem płatności kartą kredytową i wszystko działa, kupiłem na próbę 500 MSP.

 

GOLD 1 miesiąc i 12 miesiecy na EU działają 100%

 

MSP 2100msp działa na 100%

 

Dzięki, bo poszła plota w środę, że nie.

Odnośnik do komentarza

Dzwonilem na infolinie Microsoftu i oto co sie dowiedzialem:

- Migrując konto tracimy historie pobrań, dlatego przed migracją musimy wszystko ponownie ściągnąć, ALE jak zmienimy konsolę, to nadal jest możliwość grania w tą zawartość, należy przenieść ją na nową konsolę, zrecoverować oczywiście gamertaga i następnie przetransferować licencje (w momencie migracji tracimy tylko historię pobrań, ale licencje nadal mamy) no i wszystko git.

 

Tyle co się dowiedziałem ;)

Odnośnik do komentarza

Mi zależy jedynie na wszystkich grach arcade/dema i dodatkach. Więcej serio mi nie potrzeba. Oczywiście bardziej odpowiadają mi ceny zdrapek z allegro niż naszych polskich.

 

Nie, tylko nie masz żadnego supportu od MS Polska. I jak coś ci się stanie to możesz dzwonić do UK.

Mówisz o Live'ie? Bo to akurat nie problem. Jeśli wlicza się w to gwarancja samej konsoli to co innego.

Odnośnik do komentarza
Zgadza się, ale pracują nad tym żeby historia wróciła także trzymajmy kciuki. Będzie dobrze.

A jak wasze wrażenia z XBL PL? Mi się podoba, nie potrzebna mi ta masa pierdołów co była na USA. Nie kupiłem konsoli po to, żeby radia słuchać w końcu.

Jeszcze nie zrobiłem migracji, dziś zrobię ;).

Rozumiem, że w każdym momencie zawartość z dysku mogę sobie skopiować na pendrive'a i zrzucić na kompa "na wszelki wypadek"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...