Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak samo:)

 

Mi zależy jedynie na wszystkich grach arcade/dema i dodatkach. Więcej serio mi nie potrzeba. Oczywiście bardziej odpowiadają mi ceny zdrapek z allegro niż naszych polskich.

 

Nie, tylko nie masz żadnego supportu od MS Polska. I jak coś ci się stanie to możesz dzwonić do UK.

Mówisz o Live'ie? Bo to akurat nie problem. Jeśli wlicza się w to gwarancja samej konsoli to co innego.

 

Tylko Live.

Odnośnik do komentarza

Siema. Ostatnio było głośno, że MS będzie dawał od 800 do 1600 punktów za migrację. I ja dzisiaj dostałem dość ciekawą wiadomość, że aby dostać te punkty muszę zalogować się na stronie xbox.com/migrate - ale to jest strona migracji, którą już wykonałem. Dostaliście też te wiadomości? Wiecie może o co kaman?

Odnośnik do komentarza
BOŻE..... jak dany staff jest na polskim marecie to pobierasz go bez blokady jak go nie ma to masz blokad!.

Nie wiem jak to się tyczy tych kont z allegro bo konta sa na USA więc teoretycznie powinno się dać pobrać .

 

Oczywiste jest to, że cały content z XBL PL jest dostępny dla polaków z polskim IP, ale chodzi mi o te rzeczy z blokadą, których nie ma (pewnie jeszcze) na polskim XBL...

wrog pisal na OC, że będzie na nie blokada, ale chciałem się upewnić...

Odnośnik do komentarza

Dużo czytałem o migracji i szczerze powiedziawszy bardzo się obawiałem, a najbardziej utraty live gold którego nie dawno kupiłem na rok :).

 

Jednak dzisiaj wszystko zrobiłem z poziomu strony xbox.com i dosłownie pare kliknięć żadbych problemów,tylko ta cena polskiego live na rok ponad 200 złoty i 30 zł na miesiąc.

 

Krótko mówiąc to jakas kpina :diablo:

Odnośnik do komentarza

No ja już nie rozumiem ludzi..

Najpierw każdy drze się, że e-dyskryminacja, że MS jest zły, bo nie ma Live w Polsce, jakieś akcje We Want Live (oczywiście, wątpię że ktokolwiek liczył na to, że nawet jeśli będzie Live, to będzie można migrować konta, dostawać się będzie bonusy za przeniesienie czy coś), a teraz że złodzieje bo chcą 229 zł za Live - http://www.amazon.de/Xbox-360-Live-Gold-Monate/dp/B000B9WFSK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1289729279&sr=8-1 i nie mówcie, że tu zarobki inne, a tam inne. Jasne, są inne, ale powiedzcie, czy jeśli sprzedajecie grę to obniżycie cenę drastycznie "bo kupujący jest biedny"? - nie, i z takiego założenia wychodzi MS, jeszcze można dołączyć do tego, że w Polsce rynek w porównaniu z innymi krajami jest znikomy.

Odnośnik do komentarza

cóż, na ten moment lepiej zostać na obczyźnie, nie widzę żadnych plusów na korzyść Polskiego Live tym bardziej ze migracja jest zrypana i wszystko co zakupiliscie pójdzie sie (pipi)  przy wymianie dysku albo jakiejkolwiek awarii, ogólnie to wszystko jest zrobione na odwal się co jest kpiną bo czasu mieli wiele - aha, i nie zdziwcie sie jak  bedzie trzeba kupować Polskie zdrapki po 230zł bo inne nie będą działać :teehee:  

A jak nie będę miał polskiego live to będą działać zdrapki z allegro po 140zł ?

Odnośnik do komentarza

Przecież ktoś pisał, że i XBL Gold (~150zł) i Oryginalne punkty MSP kupione na allegro na EU działają na polskim XBL. Te ceny o których wszyscy piszą to ceny wyjściowe - detaliczne. Nikt wam nie karze kupować ich za tyle, tak samo jak niektórych gier za 199zł czy 229zł. Można poszukać tańszej propozycji, chociaż nie, lepiej narzekać na MS.

Odnośnik do komentarza

TAK

 

Przecież ktoś pisał, że i XBL Gold (~150zł) i Oryginalne punkty MSP kupione na allegro na EU działają na polskim XBL. Te ceny o których wszyscy piszą to ceny wyjściowe - detaliczne. Nikt wam nie karze kupować ich za tyle, tak samo jak niektórych gier za 199zł czy 229zł. Można poszukać tańszej propozycji, chociaż nie, lepiej narzekać na M$.

 

Dokładnie. Wytęrzcie trochę mózg i sprawdzicie sobie co to jest sugerowana cena detalicza. I przestańcie (pipi)ić, bo już czytać tego nie można.

Odnośnik do komentarza

A ja tam w (pipi)e mam ich polskiego live'a , w sumie jest on w ogóle nie potrzebny skoro można sobie założyc konto na inny kraj i cieszyć się multi oraz praktycznie całym stafem z x live. Poza tym 200zł za rok ? ? :wacko::down:

btw. Pkt GS przechodza czy konto będzie zerowe ?

Jesteś taki głupi czy tylko chesz aby cię za takiego brali ??

 

Olał polski LIVE najważniejszy + to to ze bedziemy mieli dodatki w grach a nie jak dotychczas byliśmy tego pozbawiani .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...