Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Po jednym błędzie z reguły nie kończy się gry, a tym bardziej na samym początku ;) A bonusowe 5k też się dostaje.

O jakim czasie mowa ? 10-20 minut ? wtedy odpalam wyścig, nie da się odpaść, albo w ogóle nie włączam multi bo się nie opłaca.

 

 

Bonusowe 5 tys sie nie dostaje, gdy masz juz 20 poziom a o takich sytuacjach mowa.

Odnośnik do komentarza

Pare słów odnośnie odłączania sie od gry.

Wyobraź sobie sytuacje bardzo często występująca w tym NFS. Masz ochot pograc, ale wiesz dobrze ze nie masz zbyt duzo czasu na tą przyjemnosc. Odpalasz tryb Hou Pursiut, i tak się niefortunnie składa że już po chwili przez Twój błąd/przez przypadek nie ważne... konczysz grę. Pozostało Ci tylko oglądać jak ścigają się inni. Owszem mozesz podpatrzyc ciekawe zagrania ale z czekania nic nie masz. Nie dostaniesz juz 5000 tysiecy punktów za wygranie drużynowe, a na koniec wyścigu sie nie zapowiada. Wiec zamiast czekac te 4-5 minut zaczynasz nowa gre.

Rozłączanie się w trybie widza w pościgach ok, ale wychodzenie z gry gdy przegrywasz wyścig powinno być karane.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli przykładowo kupię NFS-a używkę bez online passa. To co mam szansę go kupić w jakiś inny sposób? Patrzałem na psstore nic takiego nie ma (a bodajże do UFC było można/można kupić właśnie przez store) a może bezpośrednio przez sklep EA w NFS-ie?

Gdy pierwszy raz wejdziesz do gry w Online to wtedy spyta Cie o pass. Jak dobrze pamiętam to jedną z dwóch opcji było właśnie kupno passa ;)

Odnośnik do komentarza

Jutro wreszcie wskoczy platynka, nabijanie punktów jako gliniarz było troszkę męczące. Zwłaszcza że gra na autologu mnie osobiście frajdy dużej nie daje. Zdecydowanie wole pograć w multi niż pobijać czasy ludzi z listy w autologu. Szkoda że autolog nie jest w żaden sposób połączony ze zmaganiami multi.

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu kariery długo trzeba jeszcze nabijać te levele w multi? Trzeba zakończyć na 1-szym miejscu, żeby zaliczyło punkty? Można nabijać level w singlu-autologiem? Grę będę miał jutro, jakby ktoś miał ochotę się pościgać to dodajcie do znajomych. Od trzech miesięcy mam dopiero konsolę, to nie mam jeszcze 5 znajomych z NFSem, żeby mi trophy zliczyło :) PSN ID: Q-Jot.

Odnośnik do komentarza

Platynka wreszcie zdobyta :)

Nowych graczy z forum zaraz dodam do znajomych, może choć oni będą grali w multi ;)

 

Tiduch jest rewelacyjny, od kilka tygodni nie moze grać w NFS, ja gram praktycznie codziennie, wygrywam co drugi wyścig i gdzie mi tam do tylu wygranych ile ma ten gość. RESPECT :) Mam nadzieje że wrócisz do żywych, fajnie by się grało!

Odnośnik do komentarza

Wbiłem 20 lvl Racerem jeszcze tylko Glina i platyna. Najlepszy NFS od czasów Most Wanted ;)

Gram w NFSy od 1996 i dla mnie Criterion idealnie dobrało wszystko co od zawsze kochałem w NFSach: specyficzne amerykańskie miejscówki (kanadyjski las, pustynną Nevadę, jeszcze raz kanadyjski las i jeszcze raz pustynną Nevadę!), ultra szybkie marzenia na kółkach charakterystyczne dla danego czasu (pamiętacie jakie superwozy były w dwójce?), ucieczkę przed Policją ( w sumie dopiero trójka ostro tu namieszała, pamiętam trasę w Niemczech na autobahnie w strugach deszczu i z pojawiającymi się na niebie prostymi ze składającymi się z kilku prostych linii błyskawicami).

Patrząc też na to czego w HP nie ma widać, że Criterion w "dwójce" może naprawdę zaszaleć. A już na pewno zrobić karierę z prawdziwego zdarzenia, z kupowaniem wozów za gotówkę, z hazardem jak z High Stakes, lub idąc bardziej w stronę Porshe Unleashed. Naprawdę wszystkiego się teraz można spodziewać po tej serii. Ale przynajmniej trafiła pod skrzydła ludzi, którym w 100% można ufać.

 

e: i te burnoutowskie drifty, to najlepszy feature w serii od czasu... wrzucenia do gry samochodów.

Edytowane przez Texz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grałem w większość NFS, szczególnie ograne miałem pierwsze odsłony serii i muszę powiedzieć że NFS HP rzucił mnie na kolana.

Gdyby nie brak marki Ferrari, gdyby nie limity doświadczenia, mało urozmaicone samochody (kilka wersji tych samych samochodów i tak naprawdę jest tylko kilka grywalnych aut z każdej serii) na pewno dałbym ocenę 10/10. Skoro kilka uchybień jest z czystym sumieniem dałbym 9/10 a i tak jest to najlepsza ściganka w jaką miałem przyjemność grać.

 

 

To kto mnie dogoni na trasie leszcze ? :D

Odnośnik do komentarza

Platynka wreszcie zdobyta :)

Nowych graczy z forum zaraz dodam do znajomych, może choć oni będą grali w multi ;)

 

Tiduch jest rewelacyjny, od kilka tygodni nie moze grać w NFS, ja gram praktycznie codziennie, wygrywam co drugi wyścig i gdzie mi tam do tylu wygranych ile ma ten gość. RESPECT :) Mam nadzieje że wrócisz do żywych, fajnie by się grało!

 

Heh, w końcu wygrywało się 14 na 15 wyścigów :) Co do gry to wątpię że wrócę, bo EA chyba nie ma zamiaru tego naprawiać...

Odnośnik do komentarza

Więc EA po raz kolejny olewa klientów, w FIFA 11 jest to samo, tnie mi się gra a Oni nic nie robią ...

Może zacznij graj na nowym koncie, tak dla frajdy :)

 

Wpadam po pracy do domu, odpalam czym prędzej ps3 aby pobrać pakiet nowych samochodów i tras do NFS i ... pakietu jeszcze nie ma w sprzedaży. Pytam czemu ? <_<

 

Zedytuj poprzedni post następnym razem.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...