Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Texz wyjątkowe ładne zdjęcie, gratuluje :)

 

Grając w multi mam wrażenie że nie ma pełngo randomu. Tzn, są określone trasy które mogą być zagrane w nocy oraz w deszczu. NIe ma pełnej losowości. Też macie takie wrażenie ?

Odnośnik do komentarza

No z tą łatką to jak na razie wątpliwe, skoro EA chce loginy i hasła do kont PSN bo: "oni nie wiedzą o co chodzi i muszą sprawdzić u siebie, a konta wg. nich są OK." Sprawa zgłoszona do Sony - tylko ich technicy mają prawo wchodzić i sprawdzać konta PSN.

 

E: Na infolinii Playstation tylko to potwierdzili że nie wolno dawać nikomu dostępu do konta PSN - poza tym jak Kris wspomniał to niezgodne z Playstation TERMS OF SERVICE AND USER AGREEMENT

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odebrałem nowy egzemplarz gry od działu reklamacji EA, i co? Problem nie zniknął. Teraz nie mogę nawet rozegrać żadnego wyścigu online. Trochę to wkurwiające. Gra mi się podoba, tym bardziej liczę na łatkę poprawiającą działanie autologu, który ma być magnesem trzymającym przy grze. EA chciał dostęp do mojego konta PSN, ale się nie zgodziłem, za dużo gier mam na nim kupionych. Dziwne jest to, tak jak pisze Old_Kyo, by zewnętrzna firma prosiła o dostęp do mojego konta PSN. Cóż na razie będę cisnął singla który dla mnie jest wymagający, uparłem się robić wyścigi na złoto, a jako, że nie jestem w tym za dobry to zajmuje mi to sporo czasu :]

Odnośnik do komentarza

Jesli w multi wygrywasz wyścigi to levele bije się bardzo szybko kolego ;)

Miałbym już spokojnie jakiś 30 poziom uciekiniera ale ciągle mam 20. Jeśli wygram wyscig mam + 1 do statystyk, jesli w wyscigu kiepko mi idzie to sie rozlaczam i szukam nowej gry. Bo po co tracic czas skoro za 2-5 miejsce mam tylko punkty ktore teraz juz do nieczego nie sa mi potrzebne? Liczy sie tylko wygrana, to drażniące.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

I z takimi ludżmi odechciewa się automatycznie grać, sorry ale taka jest prawda.

 

Po dłuższym pograniu online w oczy rzuca się kolejny aspekt, który jest krokiem wstecz względem Burnout Paradise. Mianowicie hostowanie i zarządzanie stworzoną grą. Wszystko jest fajnie (prawie) dopóki nie zmienimy gry na otwartą. W BP host miał całkowitą kontrolę nad rozgrywką i w każdej chwili można było ustawić grę tylko dla znajomych albo tylko za zaproszenim. A tu co ? żeby zmienić tryb czy dostępność trzeba zakładać nową grę, co wcale nie trwa krótko. Im dłużej gram w HP tym widzę więcej braków wględem poprzedniego dzieła Criterion :confused:

Odnośnik do komentarza

Jakby nie było limitów poziomów to każdy wałczyłby o każdy punkt, a tak to gra się dla samej przyjemności. Więc kolego przepraszam ale nie jest to wina graczy ale wina gry, która nie pozwala rozwijać skrzydeł graczom.

Odnośnik do komentarza

Mylisz się, ja też wole grać z kimś lepszym od siebie, zwłaszcza w trybie przechwycenie. Jest niesamowita zabawa. Dlatego zaluje ze Tuduch nie moze grać, bo wiem ze z nim byla by swieta zabawa, teraz gdy juz sporo potrenowalem :) Jeśli grasz z leszczem frajdy nie ma żadnej. NIe wiem który masz poziom w grze bo nie sprawdzałem ale ja mam 19 i 20 wiec sorry ale wiem co mowie. Limit poziomow zabija gre.

Odnośnik do komentarza

Mnie przechwycenie najbardziej podeszło bo gra jest otwarta, ścigasz się po wszystkich dostępnych trasach, pełna swoboda i jest to najtrudniejszy tryb gry.

 

 

Pare słów odnośnie odłączania sie od gry.

Wyobraź sobie sytuacje bardzo często występująca w tym NFS. Masz ochot pograc, ale wiesz dobrze ze nie masz zbyt duzo czasu na tą przyjemnosc. Odpalasz tryb Hou Pursiut, i tak się niefortunnie składa że już po chwili przez Twój błąd/przez przypadek nie ważne... konczysz grę. Pozostało Ci tylko oglądać jak ścigają się inni. Owszem mozesz podpatrzyc ciekawe zagrania ale z czekania nic nie masz. Nie dostaniesz juz 5000 tysiecy punktów za wygranie drużynowe, a na koniec wyścigu sie nie zapowiada. Wiec zamiast czekac te 4-5 minut zaczynasz nowa gre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...