Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Dolar jest za 3zł, 7 x 3 = 21 zł, skąd im wyszło 36 zl? Chyba że to cena w euro.

 

Ja skuszę, bo dochodzi kilka tras do multi (prawda?)

 

Na polskim PSS zawsze jest przeliczana cena z euro. :down:

 

No to w tym przypadku przeliczyli chyba nie z Euro czy USD tylko z Funtów xD

Odnośnik do komentarza

Cholera. Mam problem z N4S. I to zaje.biście duży. Otóż po ściągnięciu i zainstalowaniu patcha oraz po wprowadzeniu kodu na grę online, gra zacina mi się na logowaniu do autologa(a właściwie przy pobieraniu danych z autologa) i muszę resetować konsolę (bo przycisk PS też wtedy już nie odpowiada). I tak się dzieje za każdym razem. Co robić?? Miał już ktoś tak. Help!!! Nie chcę płacić 133zł za jedno brązowe trofeum :(.

Odnośnik do komentarza

Cholera. Mam problem z N4S. I to zaje.biście duży. Otóż po ściągnięciu i zainstalowaniu patcha oraz po wprowadzeniu kodu na grę online, gra zacina mi się na logowaniu do autologa(a właściwie przy pobieraniu danych z autologa) i muszę resetować konsolę (bo przycisk PS też wtedy już nie odpowiada). I tak się dzieje za każdym razem. Co robić?? Miał już ktoś tak. Help!!! Nie chcę płacić 133zł za jedno brązowe trofeum :(.

 

http://community.eu....p/12072151#M152 Login i pass taki sam jak PSN ID

 

To teraz masz dwa wyjścia - czekać aż to naprawią albo sprzedać grę :/ - cholera następna osoba... EA FAIL ja (pipi)!

 

E: Dwóch moich najlepszych qumpli od pada to ma (Kris i Hysz)... No to pograne :/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

To widzę, że mogę sprzedać grę, bo EA jakoś nie kwapi się do rozwiązania problemu. Kasę wzięli......przepraszam, ukradli (nazywajmy rzeczy po imieniu) i reszta ich nie obchodzi. A już miałem o nich dobre zdanie. A tu widać, że mogą sobie z Bobbym rękę podać.

 

P.S. Jest szansa na odzyskanie przynajmniej kodu albo otrzymanie nowego.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie jak mówi Kyo. Ja się wkurzyłem i gry się pozbyłem, mimo iż nfs mi się bardzo podobał ( wspaniały EA Support oznaczył mój problem jak o rozwiązany, dostałem nowy Online Pass z instrukcją abym wklepał se go na nowym koncie i na nim grał). Jedno trofeum mi zostało do platyny, ale go nie mogłem zrobić, bo było online ( offline się do gry da wbić ). Niektórzy mają już ten problem od premiery, a to ładnych parę tygodni i do tego momentu problem nie został naprawiony, marne więc szanse na szybką reakcję EA albo w ogóle jakąkolwiek reakcję ( obym się mylił ).

 

MBeniek - uderz do EA Supportu, opisz im problem i powinni Ci w końcu dać nowy kod ( tylko przygotuj się na traktowanie Cię jak debila i trzymaj nerwy na wodzy xD ).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Ale dziwne, bo w demie mi ładnie cały ten autolog (a właściwie teraz 'autobug' :whistling:) działał. A teraz nawet do menu nie mogę wejść.

 

W ogóle ciekawe czy teraz osoby, które mają ten problem mogą skreślić wszystkie tytuły, które będą posiadały autologa (czyli np. nadchodzącego Shifta 2).

 

Tidek, ciebie też ten problem dotknął. Ładnie cię EA nagrodziła za ten światowy rekord. Może nie chcieli aby na wszystkich trasach rekord był ustanowiony przez tą samą osobę ;) . A tak na serio to już dla ciebie samego powinni naprawić ten błąd, a co dopiero jak coraz więcej osób ma z tym problem.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ale dziwne, bo w demie mi ładnie cały ten autolog (a właściwie teraz 'autobug' :whistling:) działał. A teraz nawet do menu nie mogę wejść.

 

W ogóle ciekawe czy teraz osoby, które mają ten problem mogą skreślić wszystkie tytuły, które będą posiadały autologa (czyli np. nadchodzącego Shifta 2).

 

Tidek, ciebie też ten problem dotknął. Ładnie cię EA nagrodziła za ten światowy rekord. Może nie chcieli aby na wszystkich trasach rekord był ustanowiony przez tą samą osobę ;) . A tak na serio to już dla ciebie samego powinni naprawić ten błąd, a co dopiero jak coraz więcej osób ma z tym problem.

 

Ta, dostałem nagrodę za najlepszy czas na świecie od EA :thumbsup:. Ogólnie to czasy nadal mogę na autologu robić, ale mnie bardziej w tej grze bawiło granie online, a nie śrubowanie jednej trasy 2tyg.

 

No statsy ma fajne, ale co z tego skoro prowadzi się go fatalnie. Podczas jazdy nim w ogóle nie czuję że prowadzę jakiegoś potwora. Z Hiper jak dla mnie najlepszy jest McLaren F1, następnie Koenigsegg CCXR, Bugatti na samym końcu.

Również się zgadzam, bugatti to syf ;d (nie grałem tą nową wesją, ale pewnie mała różnica z tego co Square mówi). Najbardziej właśnie niedocenianym a najlepszym autem jest McLaren F1, bardzo skuteczne nitro i luźne wchodzenie w zakręty.

 

 

No i niezłe jaja z tym DLC, ja i tak narazie nie mam po co tego kupować (chyba że ktoś mi napisze że to błąd naprawia xD).

Odnośnik do komentarza
ajbardziej właśnie niedocenianym a najlepszym autem jest McLaren F1, bardzo skuteczne nitro i luźne wchodzenie w zakręty.

 

Jeśli jedziesz McLarenem F1 w trybie wyścig z DOBRYM graczem który jedzie Bugatti Veryon z najnowszego dodatku (który prowadzi się lepiej niż pozostałe) to nie masz szans ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...