Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

ajbardziej właśnie niedocenianym a najlepszym autem jest McLaren F1, bardzo skuteczne nitro i luźne wchodzenie w zakręty.

 

Jeśli jedziesz McLarenem F1 w trybie wyścig z DOBRYM graczem który jedzie Bugatti Veryon z najnowszego dodatku (który prowadzi się lepiej niż pozostałe) to nie masz szans ;)

 

potwierdzam jeżdzi się nim lepiej niż pozostałymi. CCXR w ogóle mi nie podpadl - moim zdaniem okropny handling. MC Laren rzeczywiście jest niezły jednak ja skłaniam się w stronę 2 słabszych wersji "koeniggeena" z Hyper.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Jakie są najtrudniejsze eventy w grze? Grałem z 2h i mam teraz czasówkę Maclarenem F1 na Eagle Crest. Siedzę przy niej już ze 2 godziny i za chu.ja nie potrafię zejść poniżej 3,13 a trzeba 3,08. Kufir podziel się tymi cheatami, którymi wyciągnąłeś 3,01. Jak to nie jest najtrudniejszy event w grze to pie.rdole platyne

Odnośnik do komentarza

Co do tych skrótów to nie do końca. Nie każdy skrót jest pomocny, co więcej niektóre z nich wręcz nas spowalniają. Trzeba się po prostu nauczyć tras i wiedzieć z których shortcutów korzystać.

 

Co do tej czasówki McLarenem to jest ona banalna. Przynajmniej ja zaliczyłem ją za pierwszym razem :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jakie są najtrudniejsze eventy w grze? Grałem z 2h i mam teraz czasówkę Maclarenem F1 na Eagle Crest. Siedzę przy niej już ze 2 godziny i za chu.ja nie potrafię zejść poniżej 3,13 a trzeba 3,08. Kufir podziel się tymi cheatami, którymi wyciągnąłeś 3,01. Jak to nie jest najtrudniejszy event w grze to pie.rdole platyne

 

Tiduch mnie na tej trasie pokonał :) Ma chyba 2:58 czy coś takiego ;) Jeszcze nie próbowałem go pobić ale może kiedyś zajmę się śrubowaniem Autologa. Obecnie jednak wole pobawić się w mutliplayerze aniżeli w autologu.

Odnośnik do komentarza

Ta, wywala - w sumie to zero połączenia mam xD

BTW:Zrobiłem sobie teraz test po skończeniu kampanii kierowcy ile wycisnę z tego F1 - wcześniej tak samo jak @Q-Jot miałem "problem". F1 poszedł mi w drugiej próbie na 3:00,61 (w pierwszej czołówka była). ^^ Chociaż i tak zaliczyłem jedną bandę i dwa pobocza, więc spokojnie da się urwać pare sek. jeszcze.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

:o ! :) PO demie mam mieszane odczucia i nie przekonałem się do niej, zresztą wyscigi mam na codzień ;) Ale kuszą pozytywne opinie no i cofając się w przeszłość to jedyne wyścigi, które przyciągneły mnie na dłużej przed ekran, prócz GT 1,2,3,4 to właśnie wymienione Hot Pursuit 2 na PS dwójce :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Już wielokrotnie się to pojawiało w temacie, demo nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem tego co jest w pełnej wersji. Taka sobie trasa, takimi sobie furaczami. Jest to bodajże pierwszy event w grze i dopiero przy późniejszych wyścigach (dość wcześnie w grze patrząc przez pryzmat wszystkich) gra pokazuje z czym się tak na prawdę je.

Jeżeli chodzi o intensywność to niewiele to się różni od Burnout Revenge.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to ścigałka 2010, a już na pewno najlepszy arcade racer tej generacji. Na coś takiego czekałem od czasu Hot Pursuit 2 na PS2.

 

Dokładnie tak :)

Nie grałem jeszcze w lepsze wyścigi, a w większość NFS, Bournotów, Gran Turismo itp mam za sobą :)

POLECAM!

Odnośnik do komentarza

Nowy Veron OK, Appolo to nieporozumienie, Porsze ;) daje rade ale bez rewelacji.

Trasy jak to trasy takie nowe kombinacje, uciekinier skończony, za gliny się nie brałem.

Niestety w multi nie grałem jeszcze w nowe trasy. Czy one wogóle w multi występują ? :confused:

Odnośnik do komentarza

Ja bym tego nie nazwał DLC tylko wyłudzacz kasy. Eventy pękają w jeden wieczór, a tym samym reszta trophy. Autka nawet fajne, ale cena za całość jest za wysoka. Nowe trasy ? tego też bym tak nie nazwał :confused: Bo co to za nowe trasy skoro zamiast w lewo na skrzyżowaniu skrecamy w prawo ?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wszystkie trasy w obu trybach. Poziomy po 14 jednakże mam zamiar dobić do 20, dodatkowo planuje wszystkie goldy zdobyć. Jakoś łatwiej gra mi się policją niż uciekinierem. Za dodatki narazie sie nie biorę. Chwilowa przerwa na KillZone 2 (5 rozdział - jeśli można to nazwać w ten sposób). Później planuje albo RDR, M2, i jak mi dobrze pójdzie do BC2:UE. Zastanawia mnie jeszcze ME2 ale z tym tytułem poczekam. Najpierw postanowiłem przejść na PC ME1, bo grając w 2 na PS3 mi sie spodobała.

 

 

 

 

Wracając do wątku NFS-a. Jestem trochę zawiedziony multi, brak chata, brak wyboru tras!!! Dla mnie pod tym wzgledem multi jeśli chodzi o ściganie to porażka. Co do grania policją to nie próbowałem, jednakże kolega stwierdził że dużo lepsza jest zabawa niż w wyścigach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wracając do wątku NFS-a. Jestem trochę zawiedziony multi, brak chata, brak wyboru tras!!! Dla mnie pod tym wzgledem multi jeśli chodzi o ściganie to porażka. Co do grania policją to nie próbowałem, jednakże kolega stwierdził że dużo lepsza jest zabawa niż w wyścigach.

Jest i czat jak i wybór tras. Tdrugie tylko przy zamkniętej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...