Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

No ja pisałem o graniu 2 vs 1, czyli jak jest mniej ludzi na dłuższy odcinek, wtedy policjanci mają 4 albo 6 impulsów i tyle samo blokad i kolczatek, a uciekinier ma 2-3 kolczatki i jeden zagłuszacz. I kolejny bezsens to niemożliwość zagłuszania impulsu od kogoś z drużyny gdy jest się namierzanym.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Wszyscy tak psiocza na McLarena na Eagle Crest ze czytajac ten topic az postanowilem sprawdzic czy jest tak ciezko. Mam 27h wyjezdzonych i za drugim podejsciem wykrecilem 3:05 (z jednym obtarciem barierki) :D

Nie jest tak tragicznie jesli sie stosujecie do porad. Nitro tylko na wyprostowanych kolach i czasem w drifcie. Drifty jak najmniej ustawiona bokiem fura -> wieksza predkosc i to tyle. Ruchu ulicznego nie ma prawie zadnego tak ze do boju ludu%-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytaliscie kiedyś o samochody z tego dodatku.

Coś już tam napisałem o nich ale zapomniałem wspomnieć o Porsche 911 Rt2 (czy jakoś tak)z klasy Ekskluzywne.

Panowie i Panie REWELACJA. Co prawda ma przyspieszenie tylko 3:40 ale i tak jest szybsze na starcie niż Reventony (też 3.40), wolniejsze co prawda niż najszybsze w tej klasie Lamborghini, ale za to Porsche wchodzie GENIALNIE w zakręty. To mój wóz numer 1. Prowadzenie to czysta poezja. Gdyby prędkość maksymalna była wyższa (tylko 329) to było by cudo!

 

 

Grałem wczoraj z dwoma kumplami w NFS, oni mieli zestawy headset i troszke byliśmy rozczarowani.

Muzykę musieliśmy wyłączyć zupełnie, głośność efektów i rozmów na 10% aby cokolwiek było słychać podczas gry.

W Menu lub poczekalni jest COOL, głośno i wyraźnie, podczas jazdy przy wyżej podanych parametrach, radio policyjne czy głos silnika wszystko zakłóca i słychać przyjaciół bardzo cicho. (nie wiem jaki mieli sprzęt ale w innych grach działa im OK, mieli też dobrze wyregulowane mikrofony). Jak ES testowała tą grę pod tym względem? Zawalili sprawę. Też macie problemy takiego typu podczas grania ?

Proszę o opinie i sugestie.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj z dwoma kumplami w NFS, oni mieli zestawy headset i troszke byliśmy rozczarowani.

Muzykę musieliśmy wyłączyć zupełnie, głośność efektów i rozmów na 10% aby cokolwiek było słychać podczas gry.

W Menu lub poczekalni jest COOL, głośno i wyraźnie, podczas jazdy przy wyżej podanych parametrach, radio policyjne czy głos silnika wszystko zakłóca i słychać przyjaciół bardzo cicho. (nie wiem jaki mieli sprzęt ale w innych grach działa im OK, mieli też dobrze wyregulowane mikrofony). Jak ES testowała tą grę pod tym względem? Zawalili sprawę. Też macie problemy takiego typu podczas grania ?

Proszę o opinie i sugestie.

 

No jak daliście głośność rozmów na 10% to się nie dziwię że g...o było słychać.

 

E: jest takie coś jak edycja postów.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jesteśmy na tyle rozgarnięci że sprawdzaliśmy różne warianty.

Nie ma czegoś takiego jak głośność rozmów jest głośność mowy, ale to tyczy się tylko radia policyjnego.

Jedyne słyszalne opcje to tylko 10% efektów i 10% mowy. Przy np. 10% efektów i 90% mowy, radio policyjne zagłusza absolutnie wszystko.

 

Jeśli już ironizujesz to podziel się swoimi doświadczeniami i podaj jakie Ty masz parametry i jaki sprzęt by wszystko chodziło jak należy.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Jesteśmy na tyle rozgarnięci że sprawdzaliśmy różne warianty.

Nie ma czegoś takiego jak głośność rozmów jest głośność mowy, ale to tyczy się tylko radia policyjnego.

Jedyne słyszalne opcje to tylko 10% efektów i 10% mowy. Przy np. 10% efektów i 90% mowy, radio policyjne zagłusza absolutnie wszystko.

 

Jeśli już ironizujesz to podziel się swoimi doświadczeniami i podaj jakie Ty masz parametry i jaki sprzęt by wszystko chodziło jak należy.

 

Napisałeś wcześniej cytuję: "głośność rozmów" - a teraz napisałeś że nie ma czegoś takiego więc nie wiem kto tu jest rozgarnięty a kto nie xD

 

E: Interpretuje Twoje błędnie podane nazewnictwo. P.S. Używam oryginalnego HS'a Sony i w 90% przypadków nie było problemów (pozostałe 10% to sprzęt osoby z którą się gra).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Spędziłem wczoraj mnóstwo czasu aby pobić rekordy znajomych jaki uciekinier (na autologu), dziś włączam konsole i jestem przekonany że przynajmniej połowę wyników mi nie zapamiętała konsola. Ale się wkurzyłem, też tak kiedyś mieliście ??

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Widzę że po mojej 1,5 miesiąca przerwie od gry troszkę się zmieniło, pograłem dłuższą chwilę w sieci i szczególne co zauważyłem na początku to czasy przeciwników w wyścigach są w końcu wyświetlane w setnach sekundy. (wcześniej jak grałem, zamiast np. 1:10.33 było 1:10.30, mała rzecz dla mnie a cieszy :turned:)

 

Co do nowych aut, ktoś pisał wcześniej, że ten apollo to beznadzieja, mi się nim świetnie jeździ (zwinne, dobre nitro). A nowy veyron, nie wiem, może nie przyzwyczaiłem się do tego auta, ale tak samo prowadzi się go dla mnie fatalnie.

 

Nie xD Całą reszta się pozbyła gry - olać EA xD

 

Ja to jednak cierpliwy jestem (chociaż grę już dawno olałem, a sprzedawać nie chciałem :turned:)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...