Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie widziałem możliwości zmiany języka, ale NfS w rodzimej wersji ma tylko polskie napisy. Zmiana języka w konsoli też raczej nic nie da. A czy brać grę tylko dla singla ? wydaje mi się że tak. Wymasterowanie wszystkich eventów zajmuje do 20 godzin, ale pozostaje świetny autolog i bicie czasów znajomych.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie widziałem możliwości zmiany języka, ale NfS w rodzimej wersji ma tylko polskie napisy. Zmiana języka w konsoli też raczej nic nie da. A czy brać grę tylko dla singla ? wydaje mi się że tak. Wymasterowanie wszystkich eventów zajmuje do 20 godzin, ale pozostaje świetny autolog i bicie czasów znajomych.

Oczywiście jeśli ma podpiętego neta pod konsolę. Inaczej nie znajdzie mu naszych czasów :P

Odnośnik do komentarza

Ja mam podpiętego i mi też nie znajduje Waszych czasów xD Od 23 grudnia mam błąd połączenia z Autologiem. Dzisiaj ynteligentny support EA mi doradził żebym usunął save (spoko - 30h mam wywalić) bo na pewno to jest przyczyną braku połączenia :P

 

E: Autolog działa po usunięciu save'a (za wyjątkiem Grand Ocean Coast - ale na tej lokacji już wcześniej mnie wywalało z AL).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie widziałem możliwości zmiany języka, ale NfS w rodzimej wersji ma tylko polskie napisy. Zmiana języka w konsoli też raczej nic nie da. A czy brać grę tylko dla singla ? wydaje mi się że tak. Wymasterowanie wszystkich eventów zajmuje do 20 godzin, ale pozostaje świetny autolog i bicie czasów znajomych.

20 godzin? Mi zejdzie pewnie dwa razy więcej czasu, niektóre wyścigi wchodzą mi na złotko za 1-2 razem, a inne męcze po kilkadziesiąt razy. Jakos mi to nie przeszkadza bo cały czas mam radochę z grania.

Przeszkadza mi za to brak jakiejkolwiek reakcji w naprawianiu autologa. Criterion, DICE, EA mają u mnie naprawdę dłuuuugi kredyt zaufania, ale to już powinno być dawno naprawione. Chciałbym wbić platynę w tej grze, ale teraz przez nich nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Ehh jaki bezsens, jakby nie mogli dać tego w opcjach. A co do kolejnego kroku wstecz wzgledem BP to dlaczego nie mogę wykopać nikogo z gry ? I przydało by się jakieś powiadomienie o tym że ktoś właśnie włączył gre. Jednak BP to był kolos w opcjach online w porównaniu do NfS.

 

Jakby się dało hostować publiczny room to może by się dało wykopać. Chyba że mówisz o prywatnym roomie tylko dla friendów, wątpię że tam ta opcja jest potrzebna, chyba że się ma nieznanych ludzi w friendach. :teehee:

 

 

Zostało mi już tylko wbić gliniarzem 20 lvl. Czy są jakieś zawody w których mogę dużo punktów notowań zdobyć?

Pościg 101.

 

Bardziej polecam "natural selection", jak się ma skilla to bardzo szybko lecą lvle.

Odnośnik do komentarza

Pisałem dziś do EA i tak jak się spodziewałem, jedyną u nich opcją jest stworzenie nowego konta i grać. Coś czuję że tego błędu po prostu się nie da naprawić, albo są totalnymi leniami.

 

Są totalnymi leniami. Mi kolejno kazano usunąć Documents\Criterion Games\Need for Speed™ chociaż pisałem że mam na PS3, potem usunąć SAVE, potem usunąć patch, a następnie wszystkie dodatki jakie instalowałem, potem miałem jeszcze usunąć UWAGA: CACHE I COOKIES z przeglądarki PS3 (w międzyczasie włączanie gry z odpiętym kablem sieciowym itp.), po czym mi doradzono abym stworzył nowe konto i na nim grał. Sprawę dzisiaj znalazłem "nierozwiązaną" - skoro tak moja kopia właśnie znalazła ^^ nowego właściciela. EA & Autolog?? Ja podziękuję.Chciaż u mnie i tak lightowo jest bo teoretycznie mogę normalnie grać (poza jedną lokacją z której mnie (pipi))

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Chwila moment i wpada kilka tys. exp.

 

Ogólnie gra jest znakomita, szkoda tylko, że nie pokuszono się o widok z kokpitu. Zniszczenia nie są takie jak w Burnout Paradise (niestety), niemniej i tak Kaz z chłopakami mogliby się sporo w tej kwestii nauczyć. On line jest na poziomie - choć motyw z zagłuszaniem radaru jest mocno przesadzony.

Odnośnik do komentarza

On line jest na poziomie - choć motyw z zagłuszaniem radaru jest mocno przesadzony.

Akurat zagłuszacz to jest fajny patent.

 

Jak dla mnie multi jest z(pipi)ane w innej kwesti. Mianowicie gra w HP w nierównych składach i wyrównanie ekwipunku. Gra w trzy osoby (jeden uciekinier, dwóch gliniarzy) to jakaś parodia. Jeżeli śmigamy jakiś dłuższy odcinek (powiedzmy >17 km) to uciekinier nie ma praktycznie szans. Gliniarze mają do dyspozycji po 2-3 blokady, 2-3 impulsy, 2-3 kolczatki i helikopter (ilość danej broni zależy jednynie od długości wyścigu). Natomiast zbieg może użyć jednego zagłuszacza i 2-3 kolczatek :blink: No tak są jeszcze impulsy (2-3) i jedno turbo, ale nimi się nie obronimy.

Powyższe dotyczy tylko gry jako kierowca, bo jako gliniarz to można grać nawet 1 vs 3-4, ale też wyrównanie ekwipunku jest na korzyść większej drużyny.

Odnośnik do komentarza

Akurat kiedy grałem HP, to według mnie uciekinierzy mają ostro ułatwione (w 4vs4), na trasach 12km gliniarze nie mają szans, właśnie odcinki ~20km są już spoko do gry, równe szanse.

 

Co do dzielenia na grupy, to ten tryb jest bardziej na drużynowe granie ludzi którzy się znają, i gra staję się o wiele ciekawsza. Taktyka (np. 1goni 1st, 2 działa w środku, 1 dobija z tyłu).

Co do impulsów i zagłuszaczy, to bardzo dobrze że impulsów jest więcej, jaki byłby sens mając po tyle samo tego i tego? Gra nie byłaby ciekawa (impuls>zagłuszacz i tak do zera), poza tym jest dużo sposobów na uniknięcie impulsa (anyway, tu już się kłania team playing :D ktoś mówi "nie dam rady uniknąć impulsu" i inna osoba używa zagłuszacza).

 

Tryb HP do grania z randomowymi osobami nie ma sensu. (zawsze będzie przewaga lvli graczy, czy znajdzie się jakiś idiota co będzie ludzi z drużyny atakował)

 

Ku**a, piszę i piszę, a pograłbym jak cholera :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...