Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Za najlepszego obrońce też dostaje się punkt? Jesteś pewien? Rewelacja to zmienia postać rzeczy :)

 

 

EDIT: W wyścigu zbrojeń też mi coś niepasuje, jak tam naliczają wygrane?

 

P.S W trybie Wyścig Zbrojeń mamy "nową trasę" SNOWBLIND.

 

 

I potwierdziło się moje krakanie. Znalezienie chętnych do gry np. w trybie najbardziej poszukiwany klasa: wyscigowe/hiper graniczy z cudem :(

Podobnie jest też z wyścigiem: Hiper....

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Kończę masterować podstawkę i powoli przymierzam się do kupna DLC. Z tego co na szybko zdążyłem zlookać w sklepiku, widzę że trochę tego dziadostwa jest, więc chciałbym się Was zapytać, który pakiet opłaca mi się kupić jeżeli nastawiam się na rozgrywkę offline - ale nie nowe samochody tylko jakieś dodatkowe trasy, złota do zdobycia, coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Za najlepszego obrońce też dostaje się punkt? Jesteś pewien? Rewelacja to zmienia postać rzeczy :)

 

 

EDIT: W wyścigu zbrojeń też mi coś niepasuje, jak tam naliczają wygrane?

 

P.S W trybie Wyścig Zbrojeń mamy "nową trasę" SNOWBLIND.

 

 

I potwierdziło się moje krakanie. Znalezienie chętnych do gry np. w trybie najbardziej poszukiwany klasa: wyscigowe/hiper graniczy z cudem :(

Podobnie jest też z wyścigiem: Hiper....

za to na podstawie znalezienie graczy w innej klasie niz Hiper graniczy z cudem.

Do tego ekstra matchmaking.

jak sie trafi gra 8 osob np 4 osoby z 20 lvl i 4 osoby z 5lvl to te 20 zawsze sa razem :/

Odnośnik do komentarza

"Josh the Boy", bierz Supersports pack i wychodzące chyba jutro Lamborghini Untamed, tylko w tych DLC są nowe eventy do singla, reszta to albo samochody albo nowe tryby online które mimo wszystko polecam ^^. A 8 marca chyba wychodzi paczka Porsche Unleashed które też pozwala na zdobycie dodatkowych złotek w singlu. Nowych tras na razie brak, ale myślę, że Criterion zaskoczy nas kiedyś DLC'kiem przynajmniej na miarę Big Surf Island z Burnout Paradise ;).

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Kupiłem, fajne samochody.

Elemento jest najszybsze w klasie egzotyczne i chyba najładniejsze (2,50 do setki) ale w praktyce nie jest az takie wspaniałe. Mimo to większość graczy będzie grało właśnie tym samochodem. (Ma słabe nitro i wolno sie ładuje). Wersja policyjna bardzo bardzo dobra!

 

Diablo (egoztyczne) - male przyspieszenie ale super mega hiper nitro szybko sie lądujące :)

 

Countach (super)- archaiczny wygląd odpychający od grania.

 

Do tego kilka pucharków oraz tras karierze.

Czy warto? Na pewno nie za 26 zł, ale ja uwielbiam tą grę i kupiłem, porsche też kupię! :)

 

 

EDIT:

Dobra recenzja gry:

 

http://www.youtube.com/user/ProgramOG#p/u/8/X9yk3NHMIW0

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Przy składce na 5 osób da się przeżyć cenę tego chociaż wciąż odnoszę wrażenie, że sensowniej i uczciwiej było by sprzedawanie Lamborghini i Porsche razem, po 26 zł...

DLC samo w sobie fajne, eventy na gold są na jeden wieczór ale przynajmniej jest czym nowym pojeździć po online. Z tych 3 autek chyba Diablo najbardziej mi podpasowało, Countach to jeżdżący kanciasty karton a Elemento jakoś dziwnie się prowadzi.

Przy trofeach nie zaszaleli bo wpadają praktycznie same.

Wszystko co przedłuża życie trybowi singleplayer jak najbardziej popieram, oby tylko nie spoczęli na laurach po wydaniu Porsche Unleashed i premierze Shifta 2...

 

 

BTW. http://www.bankier.p...-4-2295809.html Nowe Lambo, fajnie jakby dali je do gry ^^.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś już Porsche Unleashed? Nowe auta bardzo przyjemne, mój faworyt to 959 ;). Fajnie, że pomyśleli o najsłabszej klasie, po online na pewno ludzie będą śmigać 911 Turbo. Eventy w singlu wydaje mi się, że są ciut łatwiejsze no i nie ma żadnego time triala u Racer'ów a szkoda.

 

Teraz tylko trzymać kciuki by Criterion nie spoczęło na laurach i wydało jakieś inne, ciekawe pakiety ^^.

Odnośnik do komentarza

Teraz tylko trzymać kciuki by Criterion nie spoczęło na laurach i wydało jakieś inne, ciekawe pakiety ^^.

Jeżeli lubisz być okradanym na każdym kroku to proszę bardzo. Co jak co, ale po Criterion spodziewałem się czegoś innego. Już za czasów BP było kilka absurdalnych dodatków za niezdrową cenę, ale to co dzieje się z N4S to śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Ma ktoś już Porsche Unleashed? Nowe auta bardzo przyjemne, mój faworyt to 959 ;). Fajnie, że pomyśleli o najsłabszej klasie, po online na pewno ludzie będą śmigać 911 Turbo. Eventy w singlu wydaje mi się, że są ciut łatwiejsze no i nie ma żadnego time triala u Racer'ów a szkoda.

 

Teraz tylko trzymać kciuki by Criterion nie spoczęło na laurach i wydało jakieś inne, ciekawe pakiety ^^.

 

 

Kupiłem wszystkie DLC ale tym razem sie wstrzymam. Samochody są mało ciekawe, wcale nie jestem przekonany iż nowe porsche w klasie super i wyscigowe będą grywalne. Zakupie na pewno ale moze jak stanieje.

Odnośnik do komentarza

Square, oni okradają nas, ja odwdzięczam się tym samym bo nie płacę całej kwoty ;).

 

Ale to nawet nie chodzi o kase, ale o robienie sobie z Graczy jakichs jaj. Wszystkie te dodatki powinny byc umieszczone na plycie Blu-Ray, albo najlepiej nie jako dodatki a calosc i tyle. A oni sobie fajnie wycieli 30% gry (przekomicznie wygladaja 2 dodatkowe tryby w multi NIEAKTYWNE) a potem sprzedaja i ciesza miche. Ja jeszcze rozumiem jakas dodatkowa przygode w kompletnej grze fabularnej (np. AC:B), ale NFS:HP to skandal. EA traci w moich oczach. :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Na pewno jest to wyciąganie kasy od graczy to fakt.

Ale drugim faktem jest to iż ta gra jest przegenialna w multi. Taki Najbardziej Poszukiwany zapewnia taką zabawę, że na pewno szybko się nie znudzi ta gra. Prognozowałbym, ze ludzie będą grali w NFS HP przez dobre kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Mnie znudził brak freeroam'u online. Miałem nadzieje że wzorem BP będzie można pośmigać lużno ze znajomymi, porobić jakieś wyzwania itp. Gra zapewnia dużo frajdy, szczególnie autolog i online daje radę, ale czegoś zabrakło. Ze znajomych to już prawie nikt nie gra, nie to co było w BP że ciągle była pełna gra, a jak ktoś odchodził to już było kilku nowych zawodników do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...