Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Klimat i model jazdy rzeczywiście jest bardzo Burnoutowy (grałem na Ps3 w kilka części). To takie umiejętne połączenie starych NFS i nowych Burnoutów, rewelacja z tego wszyła.

Gra w trybie kariery raczej nie jest zbyt trudna, jest kilka odcinków nad ktorymi się napocisz i to wszystko. Gra jest trudna ON-Line, gracze po sieci wiedzą na czym polegają wyścigi :)

 

Muzyka, taka sobie, możesz zawsze wrzucić swoją muze. Ja wrzuciłem z Bournout Dominator :)

Gra jest śliczna, chodzi MEGA płynnie i jest cholernie grywalna!!! (W multi)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Spoko, ja jestem w grze zakochany, gram codziennie w multi. Gra oczywiście ma swoje wady (maks 20 poziom w karierze, czasami długie loadingi w multi, kiepska komunikacja głosowa miedzy graczami itp), ale mimo to no najlepsza sciganka w jaką grałem kiedykolwiek. A w wiekszość hitów miałem okazje grać :)Olbrzymia grywalnosc i frajda z gry.

Dla mnie takie mocne 9/10

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

HP jest trochę mniej arcade'owy od BP, ale branie zakrętów daje dużo frajdy. Ja polecam sprawdzić demo, bo idealnie oddaje to co dzieje się w pełnej wersji pod względem rozgrywki.

 

@Rozi

W singlu na pewno możesz próbować ten event od Szczurka. Był jeszcze co najmniej jeden na podobnym poziomie, ale nie pamiętam nazwy. Co do multi to gra oferuje darmowe na ileś tam godzin (coś z przedziału 24-48h chyba).

Odnośnik do komentarza

dema już nie ma, było dostępne tylko przez tydzień lub dwa od publikacji na psn, potem zostało usunięte. zresztą jak ktoś ma do dziś to demo na dysku to i tak nie odpali, bo żeby w nie pograć trzeba być zalogowanym do psn a wtedy wyskoczy komunikat, że okres ważności tego dema się zakończył (zresztą pobiorę i sprawdzę, bo ściągałem i mam w historii pobierania, jak coś to dam znać). jest za to dostępna wersja godzinnego triala na ps+ (us i pl również). ale warto dać tej grze szansę, tym bardziej że jest teraz dostępna za śmieszne pieniądze (sam łyknę jak tylko ogram to co mam teraz).

 

ja mam natomiast inne pytanie: można wrzucić własną muzę do tej gry?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dema już nie ma, było dostępne tylko przez tydzień lub dwa od publikacji na psn, potem zostało usunięte. zresztą jak ktoś ma do dziś to demo na dysku to i tak nie odpali, bo żeby w nie pograć trzeba być zalogowanym do psn a wtedy wyskoczy komunikat, że okres ważności tego dema się zakończył (zresztą pobiorę i sprawdzę, bo ściągałem i mam w historii pobierania, jak coś to dam znać). jest za to dostępna wersja godzinnego triala na ps+ (us i pl również).

Ano rzeczywiście teraz pamiętam że było coś takiego. Ściągnięcie triala w tym wypadku to jedyna słuszna wersja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...