Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, robię drugie podejście. Nie wiem co miałem w głowie jakieś dwa lata temu że odpuściłem tą grę po paru wyścigach. Dzisiaj pograłem i najlepsza ścigałka na PS3 imo. Ale coś czuję, że pare czasówek zrobić na złoto może być ciężko. No nic, zrobię na srebro, potem będę się męczył ze złotem. W ogóle gra jeszcze ktoś w to w online? Jest szansa na zrobienie tych wyścigów w multi co by pucharki wpadły?

Odnośnik do komentarza

Oooo no to elegancko. Zrobię wszystko na złoto, wymasteruje level i wezmę się za multi.

 

Te wyścigi w multi to wystarczy ukończyć żeby pucharki wpadły? Tam chyba 5 trofików, w których przejechać trzeba 10 wyścigów jest. Trzeba wygrać 10 wyścigów czy wystarczy ukończyć?

Chyba starczy tylko ukończyć, czy jest się pierwszym, czy ostatnim nie ma żadnego znaczenia.
Odnośnik do komentarza

Pod mega wrażeniem jestem gierki :) Jeździ mi się bardzo dobrze, poziom kilku wyścigów IMO aż taki niski nie jest i niejednokrotnie musiałem powtarzać coś, graficznie ładnie. Dźwięk tylko taki sobie, fury słabo brzmią. Na liczniku 9h 36min i mam dopiero 33% singla zrobione, co też cieszy. Przez parę tych wyścigów z policją (pipi)y latały po pokoju i pada mało nie połamałem w łapskach ale ogólnie, na chłodno bardzo mi się podoba. Nawet myślę czy DLC sobie nie kupić, no ale najpierw muszę zdobyć online passa i wbić platynę, potem nad DLC się zastanowię. Dziwne tylko jest to, że z łatwością można odrobić dużą stratę, albo stracić sporą przewagę momentalnie. Takie mam wrażenie, że jak jadę daleko przed rywalami to oni dostają takiego powera niemożliwego, że na lajcie mnie wyprzedzają, a jak mam do nich stratę to tak jakby się zatrzymywali żebym mógł ich dogonić.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Dźwięk tylko taki sobie, fury słabo brzmią.

Samochody, szczególnie na dobrym sprzęcie audio, brzmią fenomenalnie. Autorzy nie poprzestali na surowych nagraniach z hamowni, tak jak to robi Polyphony Digital, ale postawili na efekciarstwo (i słusznie!) i dość znacznie podrasowali otrzymane dane. Chropowatego warkotu Imprezy nie sposób pomylić z niczym innym, Carrera GT wyje wniebogłosy niczym szczytująca sopranistka, a V8 Corvette gulgocze w sposób tak sugestywny, że aż czuć swąd przelewanego wiadrami paliwa. Polecam obejrzeć

, od 1:59 ciarki na plecach gwarantowane.

 

Dziwne tylko jest to, że z łatwością można odrobić dużą stratę, albo stracić sporą przewagę momentalnie. Takie mam wrażenie, że jak jadę daleko przed rywalami to oni dostają takiego powera niemożliwego, że na lajcie mnie wyprzedzają, a jak mam do nich stratę to tak jakby się zatrzymywali żebym mógł ich dogonić.

Słynny handicap, nieodzowny element tego typu gier. Można się sprzeczać, czy to dobre rozwiązanie, czy nie, ale pewne jest jedno - dzięki temu zawody są jeszcze bardziej emocjonujące i często losy wyścigu rozstrzygają się dopiero na ostatniej prostej.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj gram, gierka jest świetna! Mocno przypomina klimatem starego, dobrego Hot Pursuit 2. Zabawa w kotka i myszkę z policją, do tego jeszcze trzech typa na trasie, Ty w furze bez problemu osiągającej 300 km/h, świetna muza, bardzo dobra grafika i model jazdy dający mnóstwo frajdy. Jest ogień :).

 

Denerwują mnie tylko czasówki policyjnymi super-furami ;/. Pół dnia nad jedną siedziałem i jedyne co udało mi się osiągnąć, to +0,66s do złota.

Odnośnik do komentarza

PRZEGIERA! Właśnie ukończyłem wszystkie eventy dla kierowcy, większość na złoto. Na liczniku 11h z małym hakiem i pewnie jeszcze pare h dojdzie bo trzeba wszystko na złoto zaliczyć i wbić 20lvl :) Na prawdę super mi się w to gra. Jedna z lepszych gier w jakie grałem w tym roku (a większość najważniejszych premier zaliczyłem). Aż szkoda, że we wtorek przyjdzie mi Hitman bo będę rozdarty między dwoma produkcjami. Jak to dobrze, że przeprosiłem się z tym NFSem. Kusi mnie też strasznie DLC. Ale z tym się na razie wstrzymam, bo jeszcze Online Passa muszę kupić, no i wbić platynę.

 

Może mi ktoś dobry powiedzieć ile kosztują te DLC (są dwa, tak?) i czy dodają jakieś nowe trasy czy tylko jakieś tam samochody i możliwość wbicia trofeów?

Odnośnik do komentarza

Masz Pakiet Lambo oraz Porsche po 26 zł / szt. Dodatkowo jest Super Sports Pack też za 26zł - te pakiety dają trofea, nowe auta oraz nowe wyzwania - tras w tej grze nie ma nowych - to po prostu wariacje już istniejących tras. Prócz tego jest też dodatek dodający tryby Online - Armed & Dangerous również za 26 zł.

 

Możesz kupić 3 dodatki - Lambo, Porsche i A&D za 69zł w pakiecie ale SSP niestety do kupienia jest osobno. W PSS wszystko jak coś jest dokładnie opisane.

Co prawda mam wszystkie dodatki ale IMO nie są warte tyle kasy ile EA za nie woła - na tą chwilę zakupił bym tylko A&D jeśli chcesz pograć dłużej online.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Eh, zaraz będą teksty o tym, jaki ze mnie casual, ale gra dosyć szybko robi się nieprzyjemnie trudna. (pipi), cały wyścig bez wypadku, parę użytych skrótów i ch.uj - ledwiutko srebro. Chyba źle wykonuję zakręty i nieodpowiednio korzystam z nitro -_- coś tu ewidentnie omijam, z Paradise nie miałem takich problemów.

Odnośnik do komentarza

No ja na początku miałem problemy też, ale zrobiłem wszystkie wyścigi kierowcy, a potem robiłem je na złoto. Te wyścigi w których miałem srebro czy brąz i były nie do zrobienia tydzień temu, udało mi się łyknąć za 1-2 razem. Nauczyłem się też lepszego wchodzenia w zakręt. Zamiast driftu, czyli hamulec i gaz, przez który traciłem zawsze w wyścigach wchodziłem w zakręty puszczając na chwilę gaz i potem dodając. Samochód fajnie się ślizgał, szybko przechodził zakręty. W karierze kierowcy mam już wszystko na złoto oprócz jednego wyścigu, ale to przy najbliższej okazji wbiję.

 

Boję się trochę o wyścigi policjanta. Te czasówki z sekundami karnymi za obicie czegoś ciężkie mogą być

Odnośnik do komentarza

Bo jest łatwa, trzeba tylko "załapać". Ja akurat walczyłem z demem, gdzie była jedna trasa i nagroda za najlepszy czas w kraju (czy tam na świecie, nie pamiętam) - sam dziwiłem się że pomimo "idealnego" przejazdu byłem nawet 20-30 sekund za ludźmi z początku rankingu. Potem zaczęły się pojawiać filmiki, jak oni dokładnie wchodzą w zakręty, kiedy i jak używają nitro, kiedy hamują i załapałem że gra wymaga konkretnego stylu gry. Kiedy gra wyszła, przeszedłem przez nią jak przez masło. Jak ktoś ma problemy, to polecam wybrać konkretną czasówkę (najlepiej krótką), przejechać jak najlepiej, a potem znaleźć na youtube przejazd z jakimś rekordowym czasem - od razu zobaczycie ile popełniacie "błędów".

Odnośnik do komentarza

Eh, zaraz będą teksty o tym, jaki ze mnie casual, ale gra dosyć szybko robi się nieprzyjemnie trudna. (pipi), cały wyścig bez wypadku, parę użytych skrótów i ch.uj - ledwiutko srebro. Chyba źle wykonuję zakręty i nieodpowiednio korzystam z nitro -_- coś tu ewidentnie omijam, z Paradise nie miałem takich problemów.

 

Ile % gry masz za sobą? Ja odnoszę podobne wrażenie. Chociaż jeszcze sobie radzę (na 35 wyścigów 34 złota), to poziom frustracji powoli rośnie. Ale ogólnie gierka jest przekozak.

Odnośnik do komentarza

@Observer

truth

 

Ta gra wymaga naprawdę ogromnego skilla, 95% z was nawet nie przybliży się o 30sek do tego rekordu co jest poniżej. Prawie wszyscy gracze z którymi gram w HP szybko odstawili Most Wanted (tak jak ja) bo niestety Criterion stworzył naprawdę słabo wymagającą grę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=C2f13Rk1bwc&feature=plcp

 

Albo polecam kanał: http://www.youtube.c...eBlacklistTeamx (team w którym jestem)

 

@schabek Hamulec + drift jest szybszy, puszczanie gazu i driftowanie to ogromna strata.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

raven, ja podobnie. Dzisiaj sobie odpaliłem i kur.wy latały na lewo i prawo. Nie chce mi sie już uczyć gry, to już nie te czasy. Rozumiem że w GT trza die uczyć jak robić zakrety, ale w grze Criterionu? I lol że nie każdy skrót rzeczywiście jest skrótem, niektóre sa dluzsze niz glowna droga. Ehhh. Spróbuję jeszcze parę ray i jak dalej nie kliknie to sprzedaję i wracam do Dominatora :) A szkoda bo gra jest śliczna i jezdzi sie przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

ze skrótami nie tylko patrzysz tam na długość, ale i nawierzchnie... czasem wjedziesz na taki szuter, że pomimo tego, że skracasz drogę o 25%, to prędkośc spada o 40%, więc i tak masz kupe :/

 

Tidek, a Ty głosu nie zabieraj, bo wszyscy wiemy, że masz drążki kierownicze zamiast dłoni, a w miejsce stóp wszczepiony gaz i hamulec ;) Takich graczy jak Ty jest mniejszość zdecydowana. Startowałem do ozłocenia wszystkich wyścigów, ale odpuściłem. Dla mnie byłaby to tak samo żmudna praca, jak w przypadku uczenia się wipeouta. Nie mam tyle zapału dla ścigałek ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie byłaby to tak samo żmudna praca, jak w przypadku uczenia się wipeouta. Nie mam tyle zapału dla ścigałek ;)

 

Nie ma co porównywać trudności "uczenia się" Hot Pursuit do Wipeout'a. To zupełnie dwie inne ligi. HP wcale nie jest trudny tylko trzeba troszkę przysiąść. Przecież w wyścigach chodzi o to, żeby masterować swoje czasy, w innym przypadku singiel byłby mega krótki.

Wszystkim tym, dla których HP jest za trudny :) polecam Most Wanted. Gra wydaje się bardziej casualowa, prostsza od HP a przy tym bardziej przystępna (aczkolwiek tak samo mówiłem przy premierze HP...).

Odnośnik do komentarza

raven, ja podobnie. Dzisiaj sobie odpaliłem i kur.wy latały na lewo i prawo. Nie chce mi sie już uczyć gry, to już nie te czasy. Rozumiem że w GT trza die uczyć jak robić zakrety, ale w grze Criterionu? I lol że nie każdy skrót rzeczywiście jest skrótem, niektóre sa dluzsze niz glowna droga. Ehhh. Spróbuję jeszcze parę ray i jak dalej nie kliknie to sprzedaję i wracam do Dominatora :) A szkoda bo gra jest śliczna i jezdzi sie przyjemnie.

 

Ja ostatnio przeżywam drugą miłość do gamingu, a Hot Pursuit jeszcze o tyle mi się podoba, że ma w sobie ducha starych gier i HP2 z 2002 roku. Łatwo nie odpuszczam, brnę w tę grę dalej. Time triale zwykłymi samochodami są nawet przyjemne, często po kilku przejazdach udaje mi się wyciągnąć czasy o 20 sekund lepsze, satysfakcja wtedy jest :). Faktycznie trzeba trochę się tej gry nauczyć. Ogólnie rzecz biorąc bawię się naprawdę dobrze.

 

Gorzej, że wszelkie eventy z policją mnie już trochę irytują. Time triale z policją to już w ogóle przeginka, jak tych gnojków nie załatwi się sposobem to nie ma co liczyć na złoto podczas normalnej walki. Trochę lepiej jest z pościgami, szczególnie 1 na 1, bo tutaj choć trudno i nieprzewidywalnie, to jak już się dogoni cwaniaczka to radość jest ogromna. Nie mogę natomiast zdzierżyć policyjnych time triali i tych kar za nawet małe dotknięcie bandy... Ja rozumiem, że to miało studzić zapędy bobslejowiczów, ale kurde, nawet lekkie tryknięcia dodają cenne sekundy.

Odnośnik do komentarza

daras, ja nie porownuje poziomu whd do nfshp... chodzilo mi o to, ze to jednak dość trudne technicznie zadanie;

ja, jesli juz w ogole biore sie za scigalki, to wole rzeczy pokroju burnout paradise albo split/second - latwo, lekko i przyjemnie; masterowac, to ja moge slashera, scigalga to gra drugiej kategorii u mnie i czasem zgodnie z potrzeba sobie jakas odpale na lekko ;)

Odnośnik do komentarza

mr pepeush, mam tak samo - wyścigi rekreacyjnie :) Jednak dzisiaj przysiadłem do HP i odkryłem tryb free roam ;o Ale czemu dostepny tylko dla policji - who knows. Anyway, poćwiczyłem i idzie mi trochę lepiej. Mój sposób - na zakrętach tylko klikam L2, a R2 w ogóle nie puszczam. A gdy zakręt się kończy to dowalam nitro ;] dobrze czynię?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...