Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

3 DLC:

 

On Feb 22nd Armed & Dangerous brings two new online game modes and 3 achievements/trophies. “Most Wanted” is an open world battle where the cops are out to bust a specific racer whilst the racers battle to protect them. In “Arms Race” it’s every man for himself as racers use their full arsenal of weaponry on each other.

 

On March 1st Lamborghini Untamed adds the legendary Lamborghini Diablo, Countach and Sesto Elemento as both cops and racers. There are also 10 new events and four new achievements/trophies.

 

On March 8th the Porsche Unleashed pack adds the Porsche 911 Turbo (1982 Edition), Porsche 959, and 911 Speedster as both cops and racers. You’ll also get 10 new events and four new achievements/trophies to collect.

 

Each of these content packs will be available for $6.99 (560 Microsoft Points) on PlayStation Network and Xbox LIVE Marketplace.

 

Zdzierstwo, ten pierwszy dlc jeszcze opłacalny bo daje 2 nowe tryby gry (Most Wanted może być ciekawe), ale z tymi 2 kolejnymi to gruba przesada, jakby nie mogli ich połączyć i za te $6.99 sprzedać, przecież tam tylko kilka nowych aut :blink:

Odnośnik do komentarza

Przeginają z tymi DLC. Nie warto wydawać 60 PLN na te tyle wnoszące do gry dodatki. Ten z nowymi trybami jeszcze, ale całość powinna kosztować 36 zł.

 

Dokladnie, powinien byc jeden DLC ze wszystkim za 3 dychy...

 

Co do muzy- ja od razu wrzucilem swoja nute, przeciez po to jest opcja w menu. Zreszta kazda szanujaca sie gra wyscigowa (a juz na pewno arcade) powinnna udostepniac taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Ja tam pewnie kupie wszystko , a już na pewno pierwszy DLC z trybami, z dwóch następnych ewentualnie same samochody. W Autologa i tak już nie gram bo to mija się z celem.

 

 

EDIT: Ciekawe czy to Lamborghini Sesto Elemento będzie w klasie Egzotyczne czy tez może Hyper:

 

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2010/11/Lamborghini-Sesto-Elemento-8.jpg

 

Zastanawia mnie też czy uświadczymy kiedyś zupełnie nowych tras. Szczerze powiedziawszy to bardzo bym chciał pojeździć choć po kilku nowych zakamarkach.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wyścig Zbrojeń - To taki zwyczajny wyścig (bez Policji), wygrywa ten co pierwszy dojedzie do mety ale, mamy do wykorzystania cały arsenał: Kolczatki, Turbo, IEM, Zagłuszania.

 

 

Najbardziej Poszukiwany - Podobne do Przechwycenia czyli: Uciekamy dowolną drogą, jeden z uciekających jest najbardziej poszukiwany i to jego za wszelką cene ma zatrzymać Policja. Reszta uciekających ma im przeszkodzić w zatrzymaniu. Prawdziwy czad gdy gra 4 na 4 :) (Takie przechwycenie wymieszane z Hot Pursuit), moim zdaniem najciekawszy tryb z dotychczasowych i najtrudniejszy.

 

 

BTW. W Najbardziej Poszukiwanym zobaczyłem iż gdy podjedziemy do uciekjącego i go aresztujemy pojawia się pasek aresztowania. Widzimy już ile jeszcze musimy stać kolo uciekającego aby go aresztować. W pozostałych trybach też się to pojawiło? Sprawdzał ktoś ?

Odnośnik do komentarza

Wyścig Zbrojeń - według mnie o wiele mniej skillowy od zwykłego wyścigu, za dużo szczęścia. Już taki eliminator byłby o wiele lepszy (wygrywa ten kto zostanie ostatni na trasie).

 

Za to "najbardziej poszukiwany" jest to najbardziej skillowy tryb jeśli chodzi o team playing. Otwarta przestrzeń i dużo możliwości kombinowania. Bronie są dobrze zbalansowane (Najbardziej poszukiwany ma najsłabszy arsenał, ale za to jego obrońcy są w pełni przepakowani, dlatego policja musi bardziej uważać na kogo używać bronie).

 

Dla mnie to będzie jedyny z tych 3 dodatków które warto było kupić, reszta to tylko nowe samochody i eventy które pewnie i tak nie będą grywalne na sieci (chyba że zmniejszą cenę).

Odnośnik do komentarza

Jak widzę te polskie nazwy tych trybów które wymieniacie to mi się cofa poranne śniadanie dzisiejsze, serio gracie po pl w tą grę? ^^

 

Nowe tryby wydają się ciekawe i trochę...oczywiste, tzn nie wierzę, że nie wymyślili ich wcześniej i nie mogli zawrzeć ich w podstawce. No ale cóż, kasa, ale przy składce na 5 osób kupno nawet tych 3 DLC nie jest aż tak dużym wydatkiem ^^.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Fajne te nowe tryby ale. Mam dziwne wrażenie że po jakimś czasie trudno będzie znaleźć chętnych do grania np. w taki Hot Pursuit jakąś mało popularna klasa (np. wyścigowe). Teraz gracze są porozpieprzani po różnych trybach i klasach.

Odnośnik do komentarza

Zrób najpierw Playlistę będąc w XMB zanim włączysz grę. Potem znajdziesz odpalanie własnej muzy (playlisty) w opcjach gry albo w singlu pod startem w trakcie gry w singla.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Patrz - nie dopisałem. Jak ustawisz własną playlistę w menu to zawsze Ci się będzie włączać. Nawet jak wyjdziesz z gry i potem znowu ją włączysz póki sam tego nie zmienisz. Muza tak jak @Tidek napisał działa też w multi (w każdym trybie).

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Zaobserwowałem coś dziwnego w trybie najbardziej poszukiwany.

Otóż jeśli chodzi o zliczanie wygranych gier on-line jako policjant jest wszystko OK.

Jednak jeśli chodzi o wygrane wyścigi jako uciekający (kierowca) to chyba coś jest nie tak. Pograłem troszkę i mam 27 ucieczek jako najbardziej poszukiwany. Chyba aż tak dużo tego nie było. Tiduch, dobrze jest to naliczane?

 

Jeśli chodzi o ten tryb to jest OK ale, gdy gramy jako kierowca i nie jesteśmy najbardziej poszukiwanym to praktycznie nie ma szans na wygranie zawodów. Musielibyśmy porozbijać 2-3 policjanów aby zdobyć więcej punktów niż najbardziej poszukiwany (o ile ucieknie). Jeśli złapią najbardziej poszukiwanego nikt nie dostaje punktów do statystyk wygranych gier on-line. (Chyba że w tej właśnie kwestii się mylę)

I ten właśnie aspekt podczas dłuższego grania z przypadkowymi graczami troszkę psuję grę i nie mobilizuje do starannej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...