Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie grałem w Przechwycenie dziś odpaliłem i zaobserwowałem zmiany w działaniu zagłuszenia.

Otóż, gdy gramy uciekinierem i właczamy zagłuszacz to glina ma niewodoczną mapę tylko i wyłącznie wtedy, jeśli jest blisko nas. Gdy włączymy zagłuszanie będąc daleko przed gliną zagłuszanie NIC nam nie pomoże. Skończyło się łatwne uciekanie na skrzyżowaniach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Czy tylko ja nie cierpię serii Hiper? Czy wy też ?:)

 

Denerwuje mnie ta seria z kilku względów:

 

1. Są brzydkie samochody!

2. Za dużo tutaj przypadku, przy 400 km/h nie sposób wymanewrować zderzenie na zakręcie (co można zrobić w innych seriach),a przeciwnicy uderzając w samochody ruchu ulicznego powodują że to odbijają się z taką siłą iż przelatują przez całą jezdnie. Najczęściej uderzając w następnych kierowców.

3. Przy 400Km/h samochody widma pojawiają się czasami znikąd, tuż przez maską naszego samochodu wywołując DUŻE BUUMM.

 

W każdej innej serii wygrywam praktycznie co drugi wyścig w serii Hiper, strasznie się męczę bo bardzo często nie z mojego błędu tylko z czystego przypadku zaliczam dzwona. :(

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Tak te pakiety będą do kupienia jako DLC.

Sam patch z tego co zauważyłem zmienia:

 

- Zmniejsza wielkość napisów ile kilometrów zostało do końca wyścigów (zmiana na -, jest teraz mało czytelna ta czcionka)

- Dodaje opcje "suma notowań w sesji", czyli sumuje nam zdobyte punkty w danej grze on-line, po rozłączeniu się lub zmianie serwera znowu mamy 0 punktów.

 

Więcej zmian niestety nie zauważyłem, a po cichu liczyłem na zwiększenie limitów poziomów z 20 na 100 :(

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Co do nowego patcha, zmiany jakie zauważyłem:

 

- to co Kufir pisał +

- Ładniejsza ramka avatara w lobby

- Pojawia się informacja jeśli kogoś rozbijemy (porządnie uderzymy), przydatne dla gliniarza

- w karierze pojawiły się "niewidzialne" eventy z pakietu porshe i lambo ;d

 

Tak jak pisano, jest to patch przygotowujący do nowego DLC (ba, nowy tryb gry się chyba szykuję). A co do czcionki, według mnie ładniejsza i tak samo czytelna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Czcionka jest paskudna bez dwóch zdań :(, dodatkowo gdy po wyścigu on-line pojawia się tablica z wynikami, widać fragmentami ramkę. Bardzo nie estetycznie to wygląda.

 

Fajne są te notowania w sesji, troszkę to zachęca do dokańczania wyścigów i może będzie mniej uciekinierów...

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Pare pytan.

1) Dacie jakies rady jak jezdzic w wyscigach typu " Dojedz na miejsce" bo ani razu nie jestem w stanie ich zaliczyc. Lapie za kazdym razem minimum 1.5 minuty kar...

2) da sie jakos zmienic poziom trudnosci? bo jeden z pierwszych wyscigów zaliczalem 10 razy...

3) da sie wylaczyc jakos biuletyny? bo jak robie wyscig 10 razy to mnie krew zalewa

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

1 - jedź czysto żebyś nie zaliczał kar?

2 - nie, poziom trudności jest stały

3 - biuletyn w sensie wprowadzenie do wyścigu? do wyścigów są krótkie na szczęście, do pościgów dłuższe ale możesz to przerwać. wciskasz odpowiedni guzik, a jaki to masz wyświetlone w prawym dolnym rogu

Odnośnik do komentarza

sorki ald dla mnie gra jest slaba...nie czuje tu funu ktory byl przy burnoucie i innych nfs'ach...

podochodzilem do 5 lvl w karierze i co wlacze wyscig to odechciewa sie grac

model jazdy mi nie lezy...strasznie mnie wpienia ze co wyscig to inne auto, do zadnego nie idzie sie przyzwyczaic..muza straszna...

moze dalej jest lepiej ale nie mam na to ochoty

i dla mnie demko w 100% oddaje ta gre

Blur i Burnout nadal najlepszym arcade :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nowy NFS jest mega trudny i wymagający, wyścigi robię od razu na złoto , zdarza mi się powtarzać je po kilkadziesiąt razy. I co najdziwniejsze nie zniechęca mnie to :] Fury w grze są za(pipi)iste, widoki przepiękne. Odpalam ją sobie raz na tydzień na godzinę i wbijam złotko lub dwa w jakimś wyścigu i odkładam. Burnout Paradise to to nie jest, ale Criterion zrobił rewelacyjne arcadeowe wyścigi.

Odnośnik do komentarza

sorki ald dla mnie gra jest slaba...nie czuje tu funu ktory byl przy burnoucie i innych nfs'ach...

podochodzilem do 5 lvl w karierze i co wlacze wyscig to odechciewa sie grac

model jazdy mi nie lezy...strasznie mnie wpienia ze co wyscig to inne auto, do zadnego nie idzie sie przyzwyczaic..muza straszna...

moze dalej jest lepiej ale nie mam na to ochoty

i dla mnie demko w 100% oddaje ta gre

Blur i Burnout nadal najlepszym arcade :)

 

 

Kariera w tej grze to tylko taki "dodatek" (nie mów mi że w blurze kariera była ciekawa :)), gra jest zrobiona pod sieć i tutaj jest największy fun z gry. Model jazdy jest zręcznościowy i trudny, idzie się przyzwyczaić po kilku godz. gry.

Dla mnie Blur zajmuje u mnie niestety 2 miejsce (sam mam przegrane w niego z 250h albo i więcej), bo mnie znudził, ponieważ nie ma z kim grac i wyścigi stawały się coraz bardziej liniowe (dużo ludzi już zna tricki jakie można na trasach robić).

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Dla mnie NFS HP jest najlepszą ścigankę w jaką grałem a grałem w sporą ilość takich gier :)

Komunikacja głosowa faktycznie tragiczna, może teraz po wprowadzeniu pacza jest lepiej (nie wiem nie sprawdzałem jeszcze).

 

 

3 DLC:

 

On Feb 22nd Armed & Dangerous brings two new online game modes and 3 achievements/trophies. “Most Wanted” is an open world battle where the cops are out to bust a specific racer whilst the racers battle to protect them. In “Arms Race” it’s every man for himself as racers use their full arsenal of weaponry on each other.

 

On March 1st Lamborghini Untamed adds the legendary Lamborghini Diablo, Countach and Sesto Elemento as both cops and racers. There are also 10 new events and four new achievements/trophies.

 

On March 8th the Porsche Unleashed pack adds the Porsche 911 Turbo (1982 Edition), Porsche 959, and 911 Speedster as both cops and racers. You’ll also get 10 new events and four new achievements/trophies to collect.

 

Each of these content packs will be available for $6.99 (560 Microsoft Points) on PlayStation Network and Xbox LIVE Marketplace.

 

Znający dobrze angielski mogli by przetlumaczyc ;) dzieki

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dopiero zacząłem grać. O ile nie pałam jakimś szczególnym uwielbieniem do tego gatunku, tak w nowym NFSie zwyczajnie się zakochałem. Rewelacyjne w swojej prostocie, ładne plansze, genialny, dający niesamowicie dużo frajdy model jady, motyw autologu no i ten specyficzny klimacik starych Need For Speed'ów - po prostu bajka. Jedynie soundtrack nieco ssie, ale jako że można wrzucić do gry własną playlistę, to nie stanowi to dla mnie zbyt rażącej wady. Ogólnie za-je-bia-szcze wyścigi, o czym przekonuje się coraz bardziej z każdą spędzoną przy tym tytule godziną. Tak wiem, szybki jestem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...