Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powtarzalne konkurencje, huh? Polemizował nie będę, bo na starcie uważam dyskusję za bezsensowną. Ale słabą bym tej gierki napewno nie nazwał. Właśnie tego mi brakowało, w ostatnich NFSach - super furek i [ZA][PIER][DA][LA][NIA] na zbity pysk. Nie jakieś free-roam'y i pseudo symulatory. Tak dobrze się przy arcade'owym racerze nie bawiłem od czasów Burnouta 3. I to wlaśnie ta burnoutowość czyni ją tak grywalną. Niech jeszcze w następnej części Criterion doda wizualną customizację bryczek (tunning mi zawsze w tej serii zwisał - uważałem go raczej za zło konieczne), a zrobię sobie mały ołtarzyk w pokoju i będę się do nich modlił co wieczór.

Zawiedziony to ja jestem, że po Most Wanted przyszło mi tyle czekać na konkretnego NFSa.

Odnośnik do komentarza

Gralem jak na razie moze z 1,5 h ale jaram sie niemilosiernie. Swietny model jazdy, ultraplynna i ladna grafika (mokry asfalt!), feeling supersamochodow i mocy jaka dysponuja. Dla mnie ta gra bije na glowe Paradise'a, ktorego zjadl IMO nietrafiony freeroaming.

Odnośnik do komentarza

Stinkmeaner uważasz dyskusję za bezsensowną, bo tobie gra się podoba a mi nie? Właśnie po to jest wymiana zdań, by poznać opinię innych. Konstruktywna krytyka i szanowanie zdania innej osoby to podstawa dobrej dyskusji...

 

Mnie znudziło w kółko robienie tego samego tylko innymi samochodami. Niewykorzystany potencjał free-roamu, opustoszałe trasy (gdzie miasta?), zero możliwości zjechania w głąb terenu, grafika bez szału - dzisiejszy standard. To mi się nie podoba.

Za to z plusów to powrót do pojedynków gliny kontra złodzieje, świetne samochody no i przede wszystkim pure arcade.

Odnośnik do komentarza

Eeee... No.. Za bezsensowną to ja uważam dyskusję na temat gier wyścigowych i tych "powtarzalnych konkurencji", w nich zawartych. Chyba rozumiesz o co mi chodzi.

Źe Tobie się gra nie podoba jestem w stanie zrozumieć - przy takiej Forzie (3) zasypiałem, kiedy inni się gierką podniecali, a Burnout Paradise po początkowej zajawce zaczął mnie denerwować (głównie właśnie przez free-roam - Panowie z R* lepiej ten aspekt rozwiązali w Midnight Club: LA, imo). Zdaję sobie sprawę, że są różne gusta. Ale żebym zaraz jechał, że Forza jest słaba? Nie... Widać poprostu do mnie nie trafia.

 

Jeśli chodzi o grafikę - nie wiem ja Ty, ale ja mniej więcej wiedziałem jak gra będzie wyglądać zanim wyszła. I nie spodziewałem się niczego ponadto.

Brak miast faktycznie słaby, ale szczerze mówiąc dostrzegłem go dopiero kiedy go wymieniłeś w swoim poście - widać podczas gry nie było na to czasu : P Może jakieś DLC? Kto wie... Zależy jak duży priorytet Panowie z Criterion mają ustawiony na tą grę. Chciałbym, żeby było tak jak w przypadku Paradise'a, gdzie ją dopieszczali. Ale spodziewałbym się raczej HP2 w przyszłym roku, tym bardziej, że nowego Shifta zobaczymy już na wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Stinkmeaner uważasz dyskusję za bezsensowną, bo tobie gra się podoba a mi nie? Właśnie po to jest wymiana zdań, by poznać opinię innych. Konstruktywna krytyka i szanowanie zdania innej osoby to podstawa dobrej dyskusji...

 

Mnie znudziło w kółko robienie tego samego tylko innymi samochodami. Niewykorzystany potencjał free-roamu, opustoszałe trasy (gdzie miasta?), zero możliwości zjechania w głąb terenu, grafika bez szału - dzisiejszy standard. To mi się nie podoba.

Za to z plusów to powrót do pojedynków gliny kontra złodzieje, świetne samochody no i przede wszystkim pure arcade.

 

Grafika bez szału? Grałeś może w FM3 albo GT5? Modele samochodów może i trochę odstają, ale takiego otoczenia i asfaltu to tam nie uświadczysz, więc powiedziałbym, że jest remis. Pragnę ci też przypomnieć, że to wyścigi tu chodzi o jeżdżenie w kółko i poprawianie czasów.

 

Mniejsza z tym. Ktoś chętny na ściganie się lub zabawę w poprawianie czasów niech rzuci mi zaproszenie (GT w sigu).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nawet jak onlinepass jest wykorzystany to masz 2 dni darmowego grania, na tej samej zasadzie co trial 48h. nie wiem jak sprawa wygląda w przypadku promo. jak odpalisz grę to Cie zapyta czy chcesz wykorzystać darmową próbkę, wprowadzić onlinepass czy olać. jak nie zapyta to możliwe że promo są w jakiś sposób uprzywilejowane i OP ich nie dotyczy, w co wątpię jednak.

Odnośnik do komentarza

no niestety do profilu. jeżeli chcesz się ścigać dla sportu to albo taniej 800 msp kupić i wydać albo kupić sam OP od kogoś jak się trafi. jeżeli natomiast chcesz wbić osiągnięcia online to bez problemu zrobisz to w dwa dni. nie trzeba wygrywać a sporo osób gra więc ze znalezieniem lobby nie będzie trudno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...