Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

To co Criterion robi z grami + EA to przechodzi ludzkie pojęcie.

Pierw EA zjadło WestWood ( wiemy jak seria C&C wygląda teraz )

Burnout3 może i ale po Points of Impact sądziłem że nie będzie gry pokroju A.K.A NFS:Underground który bł dobry...

 

Choć po NFS: HP2 ( grałem na PC ) sądziłem że nadchodzące HP3 będzie miazgą, tak teraz sądzę że EA powinno dać sobie spokój z niektórymi seriami, niech zostaną przy SIMSACH!

 

( Red Steel 1 i 2 - to im ostatnie co wyszło ! )

 

Wszystkie nowy NFS to klon Burnouta z małymi elementami NFS: HP2, bardziej traktuje to jako fanowski MOD do Burnout Paradise niż nową produkcję.

Odnośnik do komentarza
Zaraz, zaraz... to ta gra nie śmiga w 60 FPS'ach :blink: ?

 

Niestety nie. Sama gra jest calkiem niezla, ale 30 klatek jest po prostu dobijajace. Zreszta IMO Burnout Paradise (60 FPS) i Shift (30 FPS) prezentuja sie lepiej.

 

PS. Trzeba bedzie sie zaopatrzyc w PCtowa wersje, tutaj z klatkami nie bedzie problemu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jak to co robi Criterion z grami? Zaje.biste Burnouty robi.

 

Mam 22 latka i moja pierwsza styczność z serią NFS to NFS2 na PC grany w salonie optimus.

Tak więc sądzę, że nowy Burnout ma tyle wspólnego z serią co Carbon z NFS...

 

Tak samo nowy HP. NFS skończył się na HP2, ew. na nowych pomysłach w U1 U2... tyle, reszta to taka gra dla osób co zaczeli przygodę od U1/U2, bo tych co przeszli przez HP2, bądź Porshe, to jest po prostu zupełnie inna gra, nie mająca z NFS nic wspólnego po za nazwą.

 

http://www.youtube.com/watch?v=07Ik-dyYBtw

 

Mówię o tym do czego nas przyzwyczaił NFS, przejazdy w górach etc... ( Porshe przede wszystkim )

Bądź HP i HP2 czyli mosty drewniane ( a.k.a domek na wylot )

 

http://www.youtube.com/watch?v=GtUIG0HZlF4

 

Powiedźcie mi gdzie coś takiego jest w tym demie, w pełnej co nieco może i jest, ale to i tak nie jest ta gra... Nitro nie nitro.

 

Zrobią z tego FUTURE Racer a.k.a WipeOut.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Porsche miało tyle wspólnego z seria NFS co ostatni shift (który w sumie byl całkiem niezły). Hot Pursuit jest właśnie kwintesencją tego co myślę jak słyszę Need for Speed.

Co do demka, fakt, model jazdy dosyć dziwny na początku ale idzie sie szybko przyzwyczaić. Jazda daje duuuuuuuuża frajdę, śmigam juz z 30min i ciesze sie jak głupi do sera, choć na ekranie cały czas to samo ;) Za pare min bede miał możliwość sprawdzenia jak wygląda wyścig. Pewnie kolejne paredziesiąt minut spędze na tym. Ogólnie rzecz biorąc, nie zawiodłem się.

 

Dark Horse - 1:37.88

 

Moj gamertag KraczekPL jak ktos chce powalczyc na czasy (w pełnej tez bo preorder zlozony) to niech mnie doda do znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Gość gamebox24pl

Witam!

Wspólnie z EA Polska przygotowujemy turniej w pełną wersję gry Need For Speed: Hot Pursuit. Kilka dni temu, w naszym wyzwaniu w demo tej gry udało nam się znaleźć mistrza świata w demo tej gry - Tiducha . Grał on na PS3 i uzyskał zawrotny czas: 3:10:39 . Kolejnym, udokumentowanym czasem na świecie był 3:10:79, zatem Tiduch był niemal o 0,5 sekundy lepszy.

 

Macie szansę zmierzyć się z nim i innymi - zarówno na PS3 jak i X360 . Sprawdzamy obecnie potencjalne zainteresowanie turniejem - jeśli zatem chcecie porywalizować, poznać godnych siebie rywali do Autologa i wygrać fajne nagrody - zgłoście swoje zainteresowanie . Więcej info tutaj: http://gamebox24.pl/ranking.php?mode=blog&message_id=5055&tpl_dir=skin&skin=ProJam_Dark&row_template=gamebox20_message2.tpl&cache_time=0

 

Pozdrawiam i powodzenia ! ;-)

Odnośnik do komentarza

już po pierwszym wyścigu, tym z dema więc nie będe się rozpisywał. Napomkne tylko że w empiku w którym bylem wersji na x360 nie bylo, ma byc 19 za 230 zł a o promocji typek nic nie wiedział no ale pewnie będzie. Koniec końców kupiłem w saturnie za 180 zł limitke

 

jak by ktoś chciał pograc razem, czy popisać sprośne komentarze w autologu to dodawać mnie do friend listy, mój GT to jaszczoor

 

edit

jestem po paru wyścigach online, pier,dolone mistrzostwo świata, czysty erkejd jaram się jak rosja w lato!

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza

Najlepszy NFS ever ! Dlaczego ?

 

- szczypta Burnouta, czyt. rozwałka

- oddanie prędkości i jej odczucia

- niesamowity wręcz klimat

- dostępne samochody to poezja

- model jazdy jest dla mnie perfekt !

 

Dziękuję za uwagę.

 

PS. To wszystko oczywiście odnośnie pełnej wersji :potter:

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

To jest najlepszy NFS w Historii a grałem we wszystkie części. Model jazdy, dźwięki, wygląd no i przede wszystkim emocje jakie towarzyszą wyścigom:D jest prawie idealna brakuje mi teraz grzebania pod maską chociaż by takiego jak w Most Wanted, no i jeśli mamy już zniszczenia to po wyścigu fajnie bylo by wymienić ręcznie zarysowany zderzak:-)

I jeszcze jedno pomijając już grę soundtrack jest wymiatający i to naprawdę nie mam słów aż chce się jeździć żeby usłyszeć jeszcze jeden kawałek. Ale znów szkoda, że nie można jak w most Wanted samemu ustawić sobie listy odtwarzania. ale tylko z 2-3 kawałki nie przypału mi do gusty z 24 więc jest EXTRA:-)

Odnośnik do komentarza

Najlepszy NFS to nie jest, ale na pewno seria poszła do przodu. Brak tuningu jest dla mnie lepszy niż zabawa w jakieś zabawkowe stage 1 2 3 itp. Najlepszy tuning był w Porshe - zresztą najlepszej część serii. Zniszczenia mają trochę za mały wpływ na jazdę. W starszych częściach (nie mówię tu o undergroundach tylko prawdziwej serii) zcentrowane koło = restart - tego mi trochę brakuje. Widać że to czyste arcade ale mi nawet pasuje takie podejście. Grafika stoi na wysokim poziomie, szczególnie zaskoczył mnie event gdzie ścigamy się EVO po mokrej nawierzchni. Soundtrack średni biorąc pod uwagę poprzednie części. Tyle moich wrażeń po pierwszej sesji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...