Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie było wyścigów typu "drogę znajdź se sam". I, jak już wiele osób wspominało, oby tylko free roaming nie był wymuszony. Ja chcę usiąść, w menu wybrać samochód, w menu wybrać wyścig/serię wyścigów, odczekać loading, zobaczyć się na linii startu. Bez zbędnych jeździdełek. Otwarte miasto zostawcie sandboxom, to są wyścigi, gdzie chodzi o szybkość i efektowność, a nie spoglądanie na mapę, żeby zobaczyć, czy czasem nie przegapiliśmy skrętu. Graficznie kuszące, efekty jakby żywcem przeniesione ze starych Burnoutów, oby pościgi były tak nierealistycznie satysfakcjonujące, jak w starszych odsłonach serii (mówcie, co chcecie, mnie osobiście podobały się beczki z helikoptera w HP2) no i bez tuningu, przerabiania Golfa na potwora. Za wyścig zdobywam furkę (nie siano na furkę), wsiadam do niej i jadę. Prosty, klasyczny NFS. Marzy mi się gra, która oddawałaby klimat pierwszego NFSa, ale nic takiego na horyzoncie się nie pojawia, najbliżej tych odczuć był wg. mnie TDU - jedyne wyścigi, w których otwarta struktura mapy nie przeszkadzała.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fajniutki jest ten nowy NFS. Krajobrazy śliczne i ciekawe, furki git zrobione. Model jazdy - wreszcie coś dający satysfakcję. Ostatni NFS jaki grałem to Undercover więc mam porównanie :) Powrót do ukochanego NFS3 jeśli o to chodzi. Są przyjemnie nadsterowne, czuć masę a i różnicę między takim Boxsterem a 370z od razu można ogarnąć.

 

Tylko ta mapa no, jak dla mnie to za mało tych dróg jest :/ ciekawe czy w pełniaku będzie co robić, przekonamy się po recenzjach.

 

EDIT: aha i bardzo miło, że samochody cywilne to nie jakieś randomy z dupy zrobione tylko prawdziwe furki. Tu Audi A4, tam Cayenne, czasem jakaś Mazda 3 się trafi.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

trochę pograłem i jeśli nic nie zepsują to mogą to być najlepsze wyścigi arcade od czasów PGR4 w moim prywatnym rankingu. Gameplay podobny do tego z burnout 2 ktora wdł mnie jest najlepszą z części, bez zbędnych udziwnień plus do tego aspekt społecznościowy dzieki ktoremu już czekam do rana aż któryś z moich znajomych pobije mój rekord. No i ta satysfakcja kiedy jest się na pierwszym miejscu na ścianie odstawiając drugiego znajomego o 20 sek : )

Ja kupuje w dniu premiery

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...