Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

przecież już od dawna było o tym że to właśnie oni mają się zająć nowym nfs. różnego rodzaju wpisy, np facebook czy tam tweeter to tylko potwierdzały.

 

edit:

 

http://www.xbox360ac...NFS-Title?.html

news z początku maja kiedy to wyciekł prawdopodobny tytuł. screen na początku tematu tylko to potwierdza.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że skoro to HP to Crietrion załatwi jakąś dobrą muzę!

 

Nie musi to być coś znanego, wystarczy że postarają się o rockowo/metalowo/electro klimaty i będzie wypas.

 

Soundtrack z HP2 to był majstersztyk -

- jak skołują coś w tym stylu to będzie orgazm.

 

Albo buzzhorn -ordinary -

MASAKRAAAAAAAAAAA Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

ten sam błąd popełniłeś co w dziale Ps3 więc i tutaj Cię poprawię:

 

Gra wraca do założeń z takiego Most Wanted Hot Pursuit 1/2, czyli znowu będziemy spierdalać przed policją, a później inni będą spierdalać przed nami.

 

a ode mnie:

w sumie jest to pierwszy NFS od lat, który mnie tak podjarał. powrót do korzeni, powrót do pierwotnych założeń tej serii, powrót do godności. do tego Criterion a to oznacza jakość i klimat. to się nie może nie udać. nie mogli wymyślić nic lepszego, nie mogli oddać tej gry w lepsze ręce. nic tylko czekać do listopada. na urodzinki będzie jak znalazł ;)

Odnośnik do komentarza

Naprawdę świetnie się to zapowiada :shok:

 

Ciekaw jestem, czy będzie taka demolka fur jak w serii Burnout... w końcu w nowym NFS będą licencjonowane fury i nie wiadomo, czy producenci tych aut zgodzą się na ich totalne rozbijanie (przynajmniej takie wymówki były zawsze odnośnie uszkodzeń w GT).

Odnośnik do komentarza

Wszystko w tej grze przypomina Burnouta...nawet zachowanie kamery, odbijanie sie fury od bariery,wysoki FOV. To praktycznie troche wolniejszy Bunrount z licencjonowanymi furami i co za tym idzie uproszczonymi uszkodzeniami :P

O ile na poczatku bylem nakrecony na ta gre (B3: Takedown stanal mi przed oczami) tak teraz po przeczytaniu o otwartm srodowisku moj hype polecial mocno w dol. Wystarczy ze schrzanili Burnouta swoim free roamingowym Paradisem <_<

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było jakby zainwestowali w jakiś sensowny soundtrack bo od Most Wanted żydzą na jakąś dobrą muzę i dają jakieś ciulstwa :F Aczkolwiek w Undercover był Pendulum...

 

a w Most Wanted był chociażby BFMV, Static, Celldweller, Disturbed, Avenged Sevenfold, Mastodon czy The Prodigy.

Odnośnik do komentarza

O ile na poczatku bylem nakrecony na ta gre (B3: Takedown stanal mi przed oczami) tak teraz po przeczytaniu o otwartm srodowisku moj hype polecial mocno w dol. Wystarczy ze schrzanili Burnouta swoim free roamingowym Paradisem <_<

 

A skad info o otwartym srodowisku? Caly czas mowilo sie gra ma powrocic do korzeni oferujac malownicze trasy rozsiane po calym swiecie. Czyli co ma byc tylko jedno "miasto" :/ Tez mi freeroamingowy Burnout nie przypasowal jak te starsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...