June 12, 201015 yr Czyżby marzenia się spełniły i NFS wraca do korzeni? http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/95?ch=1&sd=1 FUCK YEAH
June 12, 201015 yr O kurczę, może wreszcie poszli po rozum do głowy i odratują tą podupadającą serię. Czekam na obszerniejsze info, pewnie na konferencji EA pokażą trailer.
June 12, 201015 yr O mamo! Masakra! Most Wanted, Porshe i właśnie Hot Pursuit były najlepsze. Egzotyczne trasy i autka, to musi się udać!
June 12, 201015 yr przecież już od dawna było o tym że to właśnie oni mają się zająć nowym nfs. różnego rodzaju wpisy, np facebook czy tam tweeter to tylko potwierdzały. edit: http://www.xbox360ac...NFS-Title?.html news z początku maja kiedy to wyciekł prawdopodobny tytuł. screen na początku tematu tylko to potwierdza. Edited June 12, 201015 yr by Colin84
June 13, 201015 yr Author Mam nadzieję, że skoro to HP to Crietrion załatwi jakąś dobrą muzę! Nie musi to być coś znanego, wystarczy że postarają się o rockowo/metalowo/electro klimaty i będzie wypas. Soundtrack z HP2 to był majstersztyk - - jak skołują coś w tym stylu to będzie orgazm. Albo buzzhorn -ordinary - MASAKRAAAAAAAAAAA Edited June 13, 201015 yr by MaZZeo
June 13, 201015 yr o tak NFSy do MW1 miały mistrzowskie kawałki A jeśli mowa o electro to fajne kawałki były w NFS Hight Stakes: http://www.youtube.com/watch?v=eFzCdSv_Gw8 http://www.youtube.com/watch?v=pFEQlr5J-z8&feature=related oraz Porsche Introduction http://www.youtube.com/watch?v=_r9Q_SYGf4k
June 14, 201015 yr Gra wraca do założeń z takiego Most Wanted, czyli znowu będziemy spierdalać przed policją, a biorąc pod uwagę, że za nowym NFS-em stoi Criterion, można być spokojnym o jakość. http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-need-for/101351
June 15, 201015 yr ten sam błąd popełniłeś co w dziale Ps3 więc i tutaj Cię poprawię: Gra wraca do założeń z takiego Most Wanted Hot Pursuit 1/2, czyli znowu będziemy spierdalać przed policją, a później inni będą spierdalać przed nami. a ode mnie: w sumie jest to pierwszy NFS od lat, który mnie tak podjarał. powrót do korzeni, powrót do pierwotnych założeń tej serii, powrót do godności. do tego Criterion a to oznacza jakość i klimat. to się nie może nie udać. nie mogli wymyślić nic lepszego, nie mogli oddać tej gry w lepsze ręce. nic tylko czekać do listopada. na urodzinki będzie jak znalazł
June 15, 201015 yr Podpisuje się pod tym co napisał przedmówca. To musi się udać, ten NFS musi pozamiatać i przywrócić tej serii dawny blask. Gra wychodzi chyba równo z Assassinem, ale nie mam problemu co wybrać.
June 15, 201015 yr To jest to ! Wreszcie powrócą zajo plenery, egzotyczne bryki bez wieś tuningu - Czasy Hot Pursuita 1 i 2 powrócą w oprawie HD i wsparciem XBL. Tylko to oczekiwanie do listopada. Liczę po drodze na jakieś demko.
June 16, 201015 yr Oglądam ten zwiastun już piąty razy, taki jest zaj.bisty :o Mistrzostwo świata. Do tego ta muzyka...
June 18, 201015 yr No Marilyn Manson i jego "Tainted Love" to jeden z najlepszych kawałków EVER Trailer wyrąbisty. Przypomniało mi się kiedy pierwszy raz lata temu na PC zobaczyłem NFS
June 20, 201015 yr Naprawdę świetnie się to zapowiada Ciekaw jestem, czy będzie taka demolka fur jak w serii Burnout... w końcu w nowym NFS będą licencjonowane fury i nie wiadomo, czy producenci tych aut zgodzą się na ich totalne rozbijanie (przynajmniej takie wymówki były zawsze odnośnie uszkodzeń w GT).
June 20, 201015 yr Wszystko w tej grze przypomina Burnouta...nawet zachowanie kamery, odbijanie sie fury od bariery,wysoki FOV. To praktycznie troche wolniejszy Bunrount z licencjonowanymi furami i co za tym idzie uproszczonymi uszkodzeniami O ile na poczatku bylem nakrecony na ta gre (B3: Takedown stanal mi przed oczami) tak teraz po przeczytaniu o otwartm srodowisku moj hype polecial mocno w dol. Wystarczy ze schrzanili Burnouta swoim free roamingowym Paradisem <_<
June 20, 201015 yr Author Fajnie by było jakby zainwestowali w jakiś sensowny soundtrack bo od Most Wanted żydzą na jakąś dobrą muzę i dają jakieś ciulstwa :F Aczkolwiek w Undercover był Pendulum... a w Most Wanted był chociażby BFMV, Static, Celldweller, Disturbed, Avenged Sevenfold, Mastodon czy The Prodigy.
June 20, 201015 yr O ile na poczatku bylem nakrecony na ta gre (B3: Takedown stanal mi przed oczami) tak teraz po przeczytaniu o otwartm srodowisku moj hype polecial mocno w dol. Wystarczy ze schrzanili Burnouta swoim free roamingowym Paradisem <_< A skad info o otwartym srodowisku? Caly czas mowilo sie gra ma powrocic do korzeni oferujac malownicze trasy rozsiane po calym swiecie. Czyli co ma byc tylko jedno "miasto" Tez mi freeroamingowy Burnout nie przypasowal jak te starsze.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.