Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

A skad info o otwartym srodowisku? Caly czas mowilo sie gra ma powrocic do korzeni oferujac malownicze trasy rozsiane po calym swiecie. Czyli co ma byc tylko jedno "miasto" :/ Tez mi freeroamingowy Burnout nie przypasowal jak te starsze.

Otwarty świat był już w Underground 2 czy Most Wanted i jakoś mimo tego były to dobre części serii. No ale z drugiej strony wtedy rzeczywiście ominie nas zróżnicowanie tras i powrót do koncepcji znanej z Hot Pursuit.

Nie wiem czy celem twórców nie jest multi w stylu B. Paradise, gdzie policjanci i ci źli będą sobie swobodnie jeździć demolując swoje fury.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość donsterydo

Wow, na kacu preordera w Ultimie złożyłem :teehee: Ultima rozsyłała kody na 15zł rabatu na te pseudo limitowane edycje z wcześniejszym dostępem do różnych bajerów.

 

Jak obszar jest 4 razy większy niż w Paradise to mi pasi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

trailer do limitki

 

http://www.youtube.com/watch?v=y4JY77okMtY

 

The Limited Edition features six of the world?s most exotic cars: the Alfa Romeo 8C Competizione, Ford Shelby GT500, Audi TT RS Coupe, Chevrolet Camaro SS, Porsche Cayman S and Dodge Challenger SRT8.

 

The Alfa Romeo 8C Competizione and Ford Shelby GT500 are only available in the Limited Edition and will not be available at any other time.

Odnośnik do komentarza

limitka da to, że od razu odblokujesz 4 samochody (które w normalnej wersji odblokujesz dopiero z czasem) + 2 zupełnie ekskluzywne auta (Alfa 8C + Shelby) które nie będą dostępne w żaden inny sposób. pewnie będzie tradycyjna zdrapka.

może i limitka nie jest na wypasie ale skoro cena jest identyczna jak za zwykłą...

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...