Skocz do zawartości

Need For Speed Hot Pursuit


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Trochę pograłem w Kampanię i zaczączem multi w sieci ale te info , i ich

ilość , pojawiająca się w trakcie wyścigów po prawej , a szczególnie po lewej

stronie ekranu w ogromnym stopniu ogranicza czytelnośc trasy (itd.) - można

to jakoś wyłączyć , bo w menu takiej możliwości nie znalazłem ; to samo

dotyczy HUDa - można je powyłączać gdzieś/jakoś ?

W takim stopniu zaśmiecony ekran to prawdziwy koszar !!!

Jak dla mnie za dużo wyścigów odbywa się w nocy - bo chyba nie można ustawić/wybrać

pory dnia ?

 

Super gra swoją drogą - jak ktoś chętny to może mnie zaprosić do ścigania się .

Odnośnik do komentarza

Efektowne i klimatyczne są wyścigi w nocy i w deszczu ale wtedy czytelność siada ,

a już jak dojdą napisy po bokach a nawet i na środku ekranu , to czarna rozpacz - połowa

wyścigów , w multi , w trybie HOT PURSUIT właśnie w nocy się odbywa ; zwykłe wyścigi

są ok - ok. 80-90% z nich odbywa się w dzień i napisów znacznie mniej .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widze problemów z napisami. Wszystko przestrzennie dobrze rozstawione. W nocy oczywiscie gorsza widoczność ale to noc wiec to normalne ze daleko wszystko ciemne (najczesciej w terenie wiejskim). Ilość informacji wokół ekranu dobra i nic nie przeszkadza. Jak dla mnie najlepszy NFS od czasu "Trójki" (jeszcze na PSXa)

Odnośnik do komentarza

HP na PSXa był świetny ale lepszy był na PS2 , a na X360/PS3 jest jeszcze lepszy - tylko

te napisy w multi - przykład (szczególnie 44-45 sekunda filnu) :

 

i w nocy , np. w 4-7 sekundzie jest "PIĘKNIE" przesłonięcie lewej częćci drogi ;

albo 59-62 sek. i lewa strona i środek-góra też "wspaniałe" przesłonięcie obrazu gry przez (nieprzydatne !) napisy-info :

 

Nie chce mi się wierzyć że nikt na to nie zwraca uwagi

i że nikomu to nie przeszkadza ?!?

 

Taki drobiazg i tak psuje granie ;

tak samo było z Killzone 2 na PS3 - drobizag , czyli lag z bronią , psuł rozgrywkę .

Odnośnik do komentarza

Tylko że koguta/syrenę można wylączyć - ja tak robię na początku wyścigu .

No coś ty? :woot: Mam calaka i nawet nie wiedziałem :blush:

 

"bardziej mi w nocy przeszkadza kogut na radiowozie i syrena bez względu na porę dnia czy nocy" - czyli w nocy

czy bez względu na porę dnia :confused: :turned::teehee:

A tu mnie za słówka nie łap :no: Kogut jako światło przeszkadza mi w nocy a syrena jako dźwięk przeszkadza mi i w dzień i w nocy - teraz jaśniej? :yucky:

 

summa summarum - są to drobiazgi i nie psują grania tak, jak tutaj panikujesz.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W końcu sięgnąłem. Przejechałem ok 10 wyścigów i jest fajowo. Świetna grafika (ale AA by się przydało),efekty rozmycia czy deszczu pierwsza klasa, widoki super, bardzo przyjemnie się jeździ. Wrzuciłem na pendrive soundtracki z NFS3, NFS Hot Pursuit 2 i High Stakes i normalnie bajka :D Soundtrack pierwotny jest słaby IMO, a muzyczka z dawnych NFSów daje poczucie nostalgii.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...