Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Będzie import profilu z FM3 do FM4. Ciekawe jakie bonusy będą z tym związane.

 

PS. Co ta gra ma takiego w sobie, że wywołuje u mnie szybsze bicie serca jak są nowe informacje :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja czuję w tych informacjach i screenach trochę klimatu Gran Turismo :thumbsup: nie wiem czemu, ale gra Polyphony ma w sobie aurę takiego onanizmu motoryzacyjnego, dzięki ogromowi i przywiązaniu do detali, mam nadzieję że FM4 też to będzie mieć.

 

Oby te 16 aut na torze było prawdziwym info. Jak będzie 12 to też nie będzie źle.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Jak poinformowali przedstawiciele Microsoftu, pierwsi nabywcy Forza Motorsport 4 w dniu premiery zostaną nagrodzeni paczką bonusowych aut. W jej skład wejdą Ford Mustang GT Coupe 1965, Koenigsegg Agera 2011, Lexus SC300 1997, RUF RGT-B 2011 i Tesla Roadster Sport 2011. Ujawniono również, że w planach jest także wydanie edycji kolekcjonerskiej, a konkretne szczegóły o niej poznamy jednak w późniejszym terminie. Dowiedzieliśmy się również, że w grze znajdzie się opcja importu profili z „trójki”. W zależności od naszego poziomu doświadczenia w poprzedniej odsłonie cyklu oraz liczby posiadanych aut, w Forzie Motorsport 4 otrzymamy określone dodatkowe samochody, bliżej niesprecyzowany bonus oraz kredyty. Ponadto będzie możliwość przeniesienia stworzonych w edytorze skórek i wzorów.

 

cda

 

ciekawe czy przed E3 pokażą coś z gry

 

RUF ? to nie będzie Porsche ? ;/

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Taaa, na pewno wyglądają gorzej. Szczególnie na tle standarów z GT5 :whistling:

 

Obejrzyj sobie trailer na youtube. Showroom miażdzy mosznę, ale to tylko dodatkowy smaczek, który mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. Takimi pierdołami to niech się fanboje GT5 podniecają. Najważniejsze, żeby wyścigi dawały radę.

 

Jak T10 dorzuci do 16 aut na trasie, trochę lepszą grafikę (oświetlenie) w trakcie samych wyścigów i utrzymają niedoścignioną wydajność z Forza 3 to będę bił chłopakom brawa.

Edytowane przez donsterydo
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

na pewno znacznie lepiej niż w fm3 a czy lepiej/gorzej niż premiumy w gt5 zobaczymy w praniu po takich samych 5 fotach nie ma co oceniać

 

FM3

forzamotorsport3minicou.jpg

 

14ln8r4.jpg

 

942026_20080312_screen005.jpg

 

 

Real

MiniPacemanConcept_1-500x361.jpg

 

nie pamiętam czy ten mini w gt5 na 3 zdjęciu to premium ale rozdzielczość, sztuczne oświetlenie z góry i taka sama kamera dobra dla porównania.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze pomyliłeś tematy

 

po drugie to photomode bobany zapierały się że photomode/showroom a nawet gameplay to ta sama jakość, więc jednak nie :thumbsup:

 

Model troszkę inny bo nie chce mi się szukać drugiej takiej fotki w tej samej rozdzielczości z tym modelem w ciemnym kolorze, sztucznym oświetleniem z góry i z tej samej perspektywy. Do porównania może być.

 

Na forum masz odpowiedni temat do takich wojenek.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie panowie :) Nie ma sensu się kłócić. W końcu to tylko gierki dla dzieci ;) Obie gry są must have'ami dla posiadaczy danych platform, nie ma sensu toczyć wojenek o to czy w jednym szpilu jest więcej odbić na klamce niż w drugim. Szkoda życia. Forza 4 zapowiada się smakowicie, trzeba czekać na E3, tam na pewno zobaczymy jakieś konkrety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...