Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.youtube.com/watch?v=2jMkI9S83T4&feature=related

 

Czy tylko ja chcialbym powalczyc z taka bestia? W grze ktora nazywa sie Forza MOTORSPORT i traktuje o wyscigach?

 

Kolega chyba pomylił "dyscypliny" Proponuję pograć w rF2. FM nigdy nie była i nigdy nie będzie hardcoreowym symulatorem i wrzucanie takich fur zupełnie mija się z celem. Fizyka zawarta w grze nie pozwoli Ci, byś czerpał 100% satysfakcji z walki z takim potworem. Każdy kto ograł betę rF2 wie co mam na myśli.

 

Po prostu nie można wszystkiego pchać do gry na siłę... 1400 konny bolid, którego utrzymanie na torze to prawdziwa masakra pasuje do FM jak świnia do baletu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@komar

Od dawna jasne jest, że jeśli chcesz hardkorowych symulatorów, to nie pakujesz się w konsole. Konsole mają sprawiać przyjemność z grania, a jak chcesz walczyć, to kupujesz sobie PC, kierownicę i masz piękny wybór gier. Widać po "sukcesie" RBR, czy w tej generacji Race Pro, jak radzą sobie symulatory na konsolach. Poważnie, kup sobie rF1 choćby, teraz w sklepach jest w okolicach 35-40zł i masz symulację, możesz sobie pościągać bolidy i masz coś dla siebie. Tak, jak tu już ktoś powiedział - skoro tego chcesz, to po prostu FM4 nie jest grą dla Ciebie. To tak, jakbyś kupił Call of Duty 4 i narzekał, że nie wychodzą DLC zawierające wyłącznie walkę z powietrza (była tam o ile pamiętam w grze taka krótka sekwencja, ale cała gra po prostu jest o czym innym, a to ma być odskocznia, nie temat przewodni). Poza tym - jeśli dla Ciebie to powtarzane "Motorsport" to tylko najszybsze bolidy, to współczuję. Przejedź się kiedyś na tor, pooglądaj jakiś rallycross, pooglądaj choćby Kia Picanto Cup, albo czasówki na zlotach youngtimerów, gdzie walka potrafi być naprawdę niesamowita i zrozum, że nie chodzi tu tylko o prędkość.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zwykłe budowanie hype'u i podniecanie się wielkim powrotem Porsche do FM, jestem już zmęczony DLC zawierającymi tylko auta. Jakby nie patrzeć w paczka z Porsche nie wniesie nic poza autami bo co mi po 10 takich samych eventach jakie już są w grze ?

Wniesie nowe Achievementy...

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nareszcie kupiłem czwartą Forzę. Nie powiem - fajowa jest. Tylko mam takie pytanie małe:

 

Czy jak zakupie tego season passa za 2400 elektronicznych pieniędzy, to będę miał wszystkie dostępne w grze samochody? Czy może mimo kupienia tego passa, zostaną jakieś paczki, które trzeba by było zakupić oddzielnie?

Odnośnik do komentarza

Season Pass daje dostęp do 6 pierwszym paczek czyli 60 aut. obecnie wyszła nowa paczka Top Gear która w to się nie łapie. w przyszłości wyjdą kolejne, za które trzeba będzie osobno zapłacić. 22ego wychodzi dodatek Porsche z 30 autami, eventami i achievementami więc przemyśl wydawanie punktów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...