Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

przecież nigdy nie można było ich sprzedawać. tak samo jak "prezentów" z FM3.

 

MaZZ - poluj na nie w rywalach, w eventach typu bounty hunter (często się pojawiają i nie są zazwyczaj zbyt wymagające), podczas jakichś imprez na czacie czy też przejażdżek z dev'ami. w ostateczności wydaj 800 msp na paczkę do FM3, kup wymagane auta i jeszcze raz import.

 

 

maciek - z tą pomocą to widocznie miał po prostu pecha albo ingerencja była za duża. sam na premierę wbiłem parę achivów za kinecta i problemu nie było. z jednym eventem na jednorożca kumpel mi pomógł i też bez efektu.

fakt, dostałem raz bana na innym koncie za kombinowanie z klonowaniem aut ale to już było raczej ewidentne. co do opisanej przez Ciebie sytuacji widocznie błędem było odzyskiwanie konta. w sumie nie wiem po co to robił. auto i tak przecież idzie na profil niezależnie gdzie jest konto czy save.

Odnośnik do komentarza

zależy od specyfiki eventu. czasami wystarczy wziąć udział, najczęściej trzeba wykręcić jakiś konkretny czas / wynik w drifcie.

nie wiem jak teraz bo już nie mam gry ale swego czasu praktycznie co 2 tygodnie był jakiś bounty hunter z jednorożcem.

albo pojawi się jakiś bounty hunter / rywal albo game with dev. w trakcie wyścigów serii american le mans lubią też na chacie rozdawać auta na zasadzie kto pierwszy ten lepszy (kod) lub też kto pierwszy odpowie na pytanie. wtedy sam może wybrać sobie nagrodę.

monitoruj oficjalne forum forzy, sprawdzaj wiadomości w grze i czekaj na okazję.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

http://forums.forzam...ShowThread.aspx

 

Jest okazja do zdobycia unicorna jak ktoś jeszcze nie ma.

 

 

Past Times: 2:38.625

2:34.154

2:27.981

2:25.044

2:24.511

2:23.961

 

Latest Time: 2:23.093

 

Ja nabiłem 2:29 i max co mogę więcej ucisnąć Imprezą B500 to jedna sekunda, może półtorej.

 

I co, nie dostane Unicorna? Trzeba pobić ten latest time?

Odnośnik do komentarza

wystarczy że będziesz miał identyczny czas podany jako ostateczny :)

 

Nie rozumiem co ty tu napisałeś.

 

Nie dostałem unicorna, w ogóle nie wiem o co chodzi w tym, pisze żeby pobić czas, zrobiłem to i nic, poyebane to jest.

 

Czy przy postowaniu w Week in Review na stronie Forzy jest szansa żeby go dostać?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No przecież typ zszedł finalnie na 2:23.093, więc zabrakło Ci 6 sekund całych. Trzeba pobić ostateczny czas, czyli najlepiej pobić przedostatni z dużym zapasem i liczyć, że szczególnie nie poprawi.

Nie wiem jaki był poziom tego czasu, jak był ten challenge z Viperem to spokojnie szło pobić najlepszy czas, chociaż już odczuwało się przydatność skrzyni ze sprzęgłem.

Odnośnik do komentarza

Nie, przejechałem może z 5, ale jak włączyłem ducha jadącego na poziomie 2:20 który mnie odganiał na każdym zakręcie to stwierdziłem że pewnie dobrze ustawił autko, a ja w tuning nie lubię się bawić i nie umiem :P

 

Dzięki wampis, w takim razie będę dalej patrzył ale też zauważyłem że warto postować pod Week in Review.

Odnośnik do komentarza

Pytanko mam

 

Czy ten achievement

 

UP+2wzI=.jpgBucket List 80 gp-g.png

Finish 1st in every single race in the Event List in Career play mode.

 

Można skompletować jeżdżąc sezon za sezonem (czyli te 10 lig)? Czy te proponowane dla mnie wyścigi nie będą sie powtarzać?

Odnośnik do komentarza

Nie, musisz wybierać wyścigi z listy.

 

A swoja drogą, jakby nawet gra dobierała z nieukończonych wyścigów, to jaki byłby sens słuchania narratora i pomijania filmików?

 

Powodzenia z tym achievem, na TA podają czas ponad 200 godzin. Możesz oczywiście jeździć albo wynająć kierowcę, chociaż pewnie wiesz, bo w Forzie 3 masz calaka widzę. Mnie tam już się nie chce powtarzać tego wyczynu w 4, za dużo czasu to zajmuje.

Odnośnik do komentarza

Na najdroższe auta to najlepiej znajdź grupę chętnych graczy, ustalcie kto co kupuje i potem po kolei przesyłajcie sobie cały zestaw.

 

50 level zajmuje bardzo długo, ale można go zboostować znacznie szybciej jeśli nie ma się ochoty tyle jeździć w karierze. Na trueachievements.com są szczegóły, ogólnie chodzi o jeżdżenie 50 kółek na Test Track Layout A, na prywatnym multi z pełnym AI, samochodem klasy R1.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pograłem trochę w Forza 4 online i ... chyba nie trafiłem na to czego szukałem . Niestety grałem na zdrapce 24h i to tylko ze 2 godziny bo większość czasu FIFA 13 . Pytanie : gdzie znajdę wyścigi z powyłączanymi wszystkimi ułatwieniami bo offline na takich jeżdżę ? Grałem z wyłączonymi ale zero szans bo wszyscy po trawie szybciej jechali w zakrętach ;)

 

No i co to było za cudo jak jakiś gość skakał po wszystkich powodując karambole i potem wygrał z mega przewagą ? Skill z Tekkena ?

Odnośnik do komentarza

skaczące auta to zazwyczaj efekt lagu albo kiepskiego połączenia. czasami też tak się dzieje...bo po prostu tak się dzieje. wielokrotnie doświadczaliśmy tego ze znajomymi jak jeździliśmy dla zabawy.

 

popatrz w opcjach wyszukiwania. można chyba włączyć zaawansowane filtry i poszukać tego, czego się chce. ewentualnie załóż własne lobby z własnymi ustawieniami.

Odnośnik do komentarza

No te skaczące auto było tylko jedno . Coś jak Ninja ;) Rozwalił kilka samochodów i uciekł wszystkim do przodu . Dwóch chłopków go jednak jakoś dogoniło :) Po tym biegu w głosowaniu został wykopany z lobby .

 

Co do wyścigów z powyłączanymi ułatwieniami to poszukam następnym razem .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...