Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie ostatnio wpadł aczik za zbieżność z producentem - szczęśliwcem stał się Lotus

 

to ja tego turysty chyba nie osiągnę - dziś sprawdzam statystyki - kariera 2,4%

 

1033 wyścigi online + ponad 15 tyś km :)

właśnie mi wpadł turysta, sprawdź w rankingach na jakich trasach masz czas, te trasy w których nie masz wypisz sobie na kartce i zrób w nich wyścig online, 1 okrążenie i max liczba SI. Jeśli po zrobieniu wyścigów nie wpadnie achiv to zrób wszystkie inne trasy bo w rankingach możesz mieć czasy za time trail/rivials a achiv jest za ukończenie wyścigu na każdej trasie (normalne, owalne, drag i z punktu A do B). Jeśli komuś się nie chce sprawdzać tras i rankingów to najlepiej niech leci od początku z trasami w online, zrobienie wszystkich tym sposobem to 3-4godziny a kasa i XP również leci za to.

 

Jeszcze 3 achivy do calaka mi zostały :) złoto w całej karierze, 50level producenta i save z fm3 ;/

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

efektów pogodowych nikt nie zrobił w fm3, niech ktoś zarzuci filmikami do autovisty w innych showroomach.

 

 

 

Oprocz tego model garazowy w wyscigu i aax4 (czyli w duzej mierze ustawienia time trial w wyscigach).

 

No i zmiana oswietlenia czy mgly...na przyklad taki Nurb:

http://www.youtube.com/watch?v=g3h4EIWNPdQ

Edytowane przez Magik
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

A ja nigdy nawet multi nie próbowałem w Forzie :( W obawie przed idiotami bijącymi w dupę i jeżdżącymi pod prąd.

 

Czy słusznie?

Twórcy coś kombinowali i wydaje mi się, że nieco zmienili fizykę dzwonów, ciężko zostać zupełnie wypchniętym. Pod prąd jak ktoś jedzie albo stoi, to domyślnie się robi przezroczysty.

Trochę pograłem na multi i jak przetrwa destruction derby na pierwszym zakręcie to już idzie. A ogarniający przeciwnicy, którzy się ostaną w pobliżu zachowują zwykle minimum kultury.

Odnośnik do komentarza

Ten Nurb to FM4 a nie FM3.

Na filmiku od Michala od trzeciej minuty tez jest inne oswietlenie na torze TG.

Ogolnie mozliwosci jest od groma. Szkoda ze T10 ich nie wykorzystalo.

Nie bardzo idzie znaleźć coś więcej na ten temat. Na yt znalazłem jedynie filmiki ze zmienionaym dymem itp. Swoją drogą ciekawy jestem jak (i czy w ogóle) wpływa to na framerate. W końcu raczej nie bez powodu T10 podjęło takie, a nie inne decyzję. Ktoś widział taką zmodowaną Forzę w akcji na własne oczy? Pytam bo interesują mnie tego rodzaju ciekawostki. Jakbym miał X'a z jtagiem to z pewnością bym się tym pobawił.

Tak poza tym jest to trochę niezrozumiałe, że nie ma dostępu do neiktórych gotowych rzeczy, jak np. zachód na Nurbie itp.. (podobnie jest z GT5 gdzie jest zrobionych trochę rzeczy, których nie da się użyć normalnie w grze, np. studio TG oraz sporo materiałów, które były uzywane w różnych trailerach itp a nie ma ich w grze).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Magik się tym bawi.

 

A w F4 nie ma pewnie wszystkiego dlatego, że wiedzieli iż gra będzie sprawdzana pod kątem framerateu na wszelkie możliwe sposoby i konfiguracje, a gra musi mieć betonowe 60FPS w każdej sekundzie gry, na obojętnie jakim torze w dowolnych warunkach.

Odnośnik do komentarza

ja dziś otrzymałem unicorna :) ferrari challenge stradale + malowanie dla pagani huayra (ale autko z dlc tak że nie ucieszę z prezentu)

 

najtrudniejszy dla mnie aczik zdobyty :)

Jednorozca tez dostalem, ale Huayry juz nie moge pobrac, bo wyswietla mi informacje, ze musze miec pakiet styczniowy wykupiony...

Wy tez tak macie ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czy da się jakoś... pogorszyć rating auta?

 

Chce sobie pojeździć Aventadorem w karierze, ale on ma bodajże rating 709 i jest w klasie R3, da się go zmniejszyć do 700? Wolę nim jeździć w S-klasie niż tuningować do 800.

 

Aha i niech mi ktoś powie o co chodzi z tymi jednorożcami :>

Odnośnik do komentarza

Być może da się założyć zwężkę na dolocie, ewentualnie spróbuj dać cięższe felgi... jednak same fele dużo indeksu nie zabiorą.

Pobaw się jeszcze stabilizatorami, spoilerami, wielkością i szerokością opon... ogólnie wszystkim co ma wpływ na wagę.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Czy da się jakoś... pogorszyć rating auta?

 

Chce sobie pojeździć Aventadorem w karierze, ale on ma bodajże rating 709 i jest w klasie R3, da się go zmniejszyć do 700? Wolę nim jeździć w S-klasie niż tuningować do 800.

 

Aha i niech mi ktoś powie o co chodzi z tymi jednorożcami :>

Jedyny sposób na pogorszenie IW Aventadora to zainstalowanie mu napędu na tył - to obniża mu indeks do S 762 resztę stuninguj wedle uznania ^_^

A jednorożce to takie koniki z yyy.. rzadkie samochody które Turn 10 daje w prezencie jak im się zechce (dla posiadaczy VIP'a już kilka wysłali) , można je też wygrać w uczestnicząc w trybie rywali > King of the track, co miesiąc jakaś legenda samochodów turystycznych (czy inna "gwiazda") zamieszcza swój marny czas a ty za pobicie go, z palcem w doopie dostajesz Unicorna. Za styczniowe wyzwanie można było dostać Ferrari 360 Challenge stradale w unikatowym - czyt. kiepskim malowaniu. No i jak już ci się uda go zdobyć dostajesz Achivka ;)

Jest jeszcze jedna metoda na Lambo tylko trzeba go popsuć wizualnie :nea:

Felgi Lexani albo DUB +6kg

Spojler wyścigowy forzy

Wyścigowy dyferencjał

Pełny Rollcage = S700 z AWD

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...