Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

podobno szykuje się DLC z trasami:

Well there is an add-on in the works that might actually bring even more excitement with it then the previous ones. ATM a possible release is at 50%. Several parties are involved and if everything workes out as planned and all give the green light a release might not be that far away. It is possible but not guaranteed that you might hear something at E3.

 

For BM T10 has reasons not to return it.

 

forza442x3may.jpg

ktoś wyłapał to w Alpach

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam mały problem z Forzą 4. A mianowicie wcześniej miałem zwykłą edycję FM4 i na niej grałem dość długi czas ale ostatnio będąc na wyjeździe udało mi się dorwać edycję kolekcjonerską lecz niestety po wsadzeniu płytki gra nie wykrywa, że mam VIP'a mimo tego, że taka zawartość jest zainstalowana na dysku. Co dziwne, na nowo stworzonym profilu wszystko działa i wszystkie dodatki są dostępne :/ Ktoś wie co na to poradzić? Może przez to, że na swoim proflu uruchamiałem ''zwykłą'' Forzę to konsola myśli, że wciąż taką urchamiam?

Odnośnik do komentarza

to nic nie da - zrób kopię sejwa na pendrajw a następnie go usuń z konsoli

 

odpal kolekcjonerkę i stwórz nowy zapis gry - powinno zaskoczyć (oczywiście wszystkie postępy w grze, autka, malowania stracisz - chyba że da się to wrzucić na witrynę i później pobrać)

 

jeśli to nie wypali usuń nowo stworzony zapis gry i przywróć starego sejwa

 

tak, nadal można wygrać unicorna - co trochę są jakieś eventy - nie wiem co teraz jest aktualnie ale chyba Vip JUN Rivals

Odnośnik do komentarza

to nic nie da - zrób kopię sejwa na pendrajw a następnie go usuń z konsoli

 

odpal kolekcjonerkę i stwórz nowy zapis gry - powinno zaskoczyć (oczywiście wszystkie postępy w grze, autka, malowania stracisz - chyba że da się to wrzucić na witrynę i później pobrać)

 

jeśli to nie wypali usuń nowo stworzony zapis gry i przywróć starego sejwa

 

tak, nadal można wygrać unicorna - co trochę są jakieś eventy - nie wiem co teraz jest aktualnie ale chyba Vip JUN Rivals

 

Dzięki za odpowiedź, sprawdzę czy taki sposób działa ale i tak nie mam zamiaru grać od nowa i odrabiać setek godzin tylko dla tych samochodów dlatego będę musiał zostawić to tak jak jest :| Gdybym wiedział, że to będzie tak wyglądało to bym nawet nie inwestował w tą kolekcjonerkę ale była okazja to wolałem wykorzystać :) Pozdrawiam!

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

należy pokonać MightyMrDigital w wyzwaniu Once Bitten - aktualny czas do pobicia 1.19.621

 

aktualny czas 01:18.787

 

dla zainteresowanych trzeba jechać nowym Viperem, do pobrania za darmo, seryjnym, na torze Top Gear.

zawsze na automacie jeździłem, dzisiaj spróbowałem manuala i na dzień dobry zrobiłem 1.20 więc przy treningu czas do pobicia.

 

co do dodatku:

 

2011 McLaren 59 GT MP4-12C GT3

 

2011_McLaren_GT_MP412C_DLC_art.jpg

 

1973 AMC Gremlin X

 

1973_AMC_Gremlin_X_DLC_art.jpg

 

2012 Ascari KZ1R

 

2012_Ascari_KZ1R_DLC_art.jpg

 

1998 Aston Martin V8 Vantage V600

 

1998_Aston_Martin_Vantage_V600_DLC_art.jpg

 

1952 Hudson Hornet

 

1952_Hudson_Hornet_DLC_art.jpg

 

1954 Jaguar XK120

 

1954_Jaguar_XK120_DLC_art.jpg

 

1956 Lotus Eleven

 

1956_Lotus_Eleven_DLC_art.jpg

 

2012 Mercedes-Benz SLK55 AMG

 

2012_Mercedes-Benz_SLK55_DLC_art.jpg

 

1995 RUF CTR2

 

1995_RUF_CTR2_DLC_art.jpg

 

2012 Spyker C8 Aileron

 

2012_Spyker_C8_Aileron_DLC_art.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...