Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

To niech mi ktoś teraz powie - czemu do jasnej cholery nie było marki Porsche w FM4 od początku ?

 

To całe DLC to już powoli kpina. W kolejnej odsłonie FM powinni wyrzucić Mercedesy, Audi i jeszcze kilka innych, by potem zrobić wielka łaskę i dać je w postaci DLC.

 

Kpina Panowie, kpina.

 

Przecież EA nie chciało licencji odstąpić, to jak mieli dać Porshe. Teraz jakoś się licencja miała kończyć, więc to albo się dogadali.

Odnośnik do komentarza

W sumie masz rację, ale ja zawsze byłem wielkim przeciwnikiem DLC. Odnoszę wrażenie, że coraz więcej contentu jest z gier wycinane, by potem trzepać na tym kasę. Porsche było w FM od zawsze, dlatego teraz mnie gryzie, że właśnie Porsche jest w płatnej paczce. Co innego jakaś nowa marka z modelami których do tej pory nie widzieliśmy, ale płacić dodatkowo za coś co w poprzedniej odsłonie mieliśmy w standardzie ? Mi się to po prostu nie podoba :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mnie też, dlatego nie kupuję DLC :) Przez ponad 3 lata kupiłem tylko Undead Nightmare, Season Pass do Gears of War 3 i map pack do Reach. Ale to dodatki do gier, których podstawowa wersja warta była swojej ceny.

Odnośnik do komentarza

W sumie masz rację, ale ja zawsze byłem wielkim przeciwnikiem DLC. Odnoszę wrażenie, że coraz więcej contentu jest z gier wycinane, by potem trzepać na tym kasę. Porsche było w FM od zawsze, dlatego teraz mnie gryzie, że właśnie Porsche jest w płatnej paczce. Co innego jakaś nowa marka z modelami których do tej pory nie widzieliśmy, ale płacić dodatkowo za coś co w poprzedniej odsłonie mieliśmy w standardzie ? Mi się to po prostu nie podoba :(

Po czesci masz racje. Coraz wiecej gotowych rzeczy w grach jest po prostu wycinana by potem mozna bylo zarobic na DLC.

Pierwszy z przegu przyklad to Gear of War i mapki (np. Azura) ktore byly juz we wczesnym buildzie.

Z FM sprawa jest o tyle inna ze na wiecej nie bylo juz nawet miejsca na plytach :D

Inna sprawa ze T10/M$ nie dostali Porsche za darmo. Musieli za to wybulic solidna kwote, wiec ciezko by teraz dawali je za darmo.

Zreszta dla mnie regularne kupowanie car packow w grze w ktorej jest pol tysiaca pojazdow jest troche dziwne. Wiekszosc z nas pewnie nie ograla wiecej niz polowy wozow:D

Odnośnik do komentarza

wczoraj nic nie było. z fejsa - "Also a quick update on the Rampage Jackson gift car from last month's King of the Track event. We are still working to get the prize car and hope to have it wrapped and sent out next week"

 

mam nadzieję że jutro będzie już update do gry i gift carsy.

 

czekając na aktualizację nie chciałem ruszać kariery i marnować levelu kierowcy. wkręciłem się za to w rywali i walkę na czasy ze znajomymi. nie sądziłem że tak to może wciągnąć a i zacne pieniądze można zarobić.

 

edit:

 

pamiętajcie o nowym evencie: http://forzamotorspo..._track_Montoya/

czas to chyba 1:32.117. wkurzające to trochę że dają wyzwanie, dają szczegóły ale czasu do pobicia to już nie łaska. wprowadza to wiele zamieszania. za to dobre auta w nagrodę rozdadzą, w tym milusi unicorn.

 

 

edit świeży - czas to faktycznie 1:32:117 (czysty). dość konkretny ale do pobicia. nawet na automacie udało mi się wycisnąć :106. grunt to opanować 3 strategiczne zakręty i rozwinąć dobrą prędkość na prostej. trzeba też uważać na 2 ostatnich prawych zakrętach. jak auto nie pójdzie bokiem to można nawet minimalną stratę odrobić.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

sęk w tym że już zrobił czysty czas, i to lepszy :) ten który podałem wyżej jest aktualny.

 

ja dałem radę to i Ty dasz :P włączyłem pełny TCS i tryb z symulacji zmieniłem na normalny. o wiele lepiej się jechało, tył nie wyprzedał, stabilniej. weź mnie jako ducha i próbuj. u siebie widziałem że miałem jeszcze minimalny zapas i gdybym pojechał lepiej końcówkę to zszedłbym do 1.31.xxx (i to na automacie :D )

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A gdzie samochody z GTP i WSC? Gdzie molochy z Grupy C? Gdzie XJR-14, Sauber C9, Nissan R92CP? To byly najbardziej spektakularne wyscigowki. Ten, kto wybiera samochody do tych paczek, to jakis idiota.

 

O szarpnieciu sie na jakis zestaw 20 najbardziej kultowych bolidow F1 nie wspominam. Mega doladowanie, aktywne zawieszenia i efekty przyziemne, to by bylo cos... a nie jakies wiejace nuda wolwo, kolejna odmiana wyscigowego merca czy jakistam z kolei hemi cuda. ... W tej grze sie trzeba scigac, a nie jezdzic po bulki we wschodniej angli w 89 roku czy na ranczo, arizona 71. Jak juz, to mogli chociaz dodac cos ciekawego, jakiegos garbusa, model T, Auto Union, albo jakies egzotyki tybu Orca czy LeBlanc... juz w starusienkim GT2, byla meka smakowa Renówka F1, a tutaj serwuja nam nude nude i jeszcze raz nude...

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawa linia nadwozia.

 

Auto wyjdzie razem z modelem Autovista.

 

PS. Forza 4 jest w sieci chyba popularniejsza niż Forza 3 - od chyba 3 tygodni jest 12 pozycją gier na X360, a patrząc jakie tytuły są wyżej, to ma szansę nawet na 10 miejsce.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...