Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Ale SR2? Albo mi sie pokielbasilo albo SR2 juz kiedys byl w Plusie... ?

 

Było ale w Hamerykanskim Plusie. Teraz dali do Eu Plusa

 

W następnych miesiacach będą nowości, a nie takie starocie jak SR2

 

 

I can confirm that over the next couple of months there’s at least 3 brand new titles that are going to be available in Plus, so don’t lose heart.

Odnośnik do komentarza

grałem w demo tej Lary i podobało mnie się, więc na pewno przykatuje. z SR2 kiepsko, trójką bym nie pogardził

ale wybaczam im za tego Deusa, gra jest MEGA

 

I can confirm that over the next couple of months there’s at least 3 brand new titles that are going to be available in Plus, so don’t lose heart.

ej, ale to mówił jakiś John Smith czy jakaś szycha z Sony ? i ciekawe co znaczy to "brand new"? rok 2012 ?. w przyszłym miesiacu zamawiam Dead Space 2

Odnośnik do komentarza

Ross McGrath na blogu tak pisał czyli raczej sprawdzone, a co oznacza "brand new" to kto ich tam wie :)

 

Edit: Dalej w komentarzach Ross pisze: "It’s highly unlikely that you’ll ever see a brand new retail game in Plus (at no cost)." i , że "brand new titles" będą to gry które są "downloadable only"

Edytowane przez karmaster
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzięki za odpowiedzi, znalazłem czas i udało mi się doczytać o tym, że te co wymieniłem sa na rok więc luz. Lare troszkę ograłem a SR2 mnie nie kręci, ale Deus Ex mnie swego czasu kręcił i chyba się skuszę. Szkoda, że przespałem Darksiders, ale pewnie jeszcze nieraz miło mnie Sony zaskoczy :i_am_so_happy: Do tego widzę, że Outland jest jeszcze aktywny a demo swego czasu mi się spodobało więc będzie w co grać, gorzej z wolnym czasem, ale tu chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem bo przy takiej ilości tytułów wiele osób będzie miało problem z czasem :yes:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może i nie jesteś, bo to zależy od indywidualnych preferencji, ale ja jednak ogólnie czuję niedosyt chyba jednak związany z "przegraniem się" przez ostatnie kilkanaście lat. Outland? Fajne, ale za dużo łażenia tam i z powrotem. SR2 polecam 15-sto latkom, Lara niezła ale płytkie to takie, Chime - WTF? Deus - niby jest głębia itd, ale jakoś przekombinowane, a i tematyka mnie osobiście nie rusza. Co tam mamy dalej, gry a'la Darksiders męczyłem na Szaraku z wypiekami, teraz nieco mi przeszło. Hamster Ball i Mushroom Wars męczy moja kobietka.

 

I co dalej? Lipa. Problem większy jednak w tym, że mam podobnie z pudełkowymi grami, ale tak jak napisałem - punkt widzenia zależy wiadomo od czego. I na to chciałem zwrócić uwagę, amen.

Odnośnik do komentarza

Jasne, jasne zgadzam się. Chodziło o pokazanie wbrew powszechnie panującemu tutaj hurra-optymizmowi, że nie wszyscy skaczą ze szczęścia i nie mają w co grać.

 

Wiadomo coś o Tonym na PSS? Zapewne trzeba czekać miesiąc na skończenie się Summer of Arcade na XO, right?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...