Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie zanim zrzucę się na Plusa z kumplem. Rozumiem, że jak kupię go z kumplem na spółę z naszego konta do zakupów to będę mógł grać w te gry z Plusa za free tylko na tym koncie? Czy na głównym koncie też będe mógł grać w te gry do końca abonamentu plusa (system to zapamiętuje czy jak?)? Ważne pytanie bo tak to nie pogramy razem w Borderlandsa jak będziemy go mieć na wspólnym koncie. Pozdrawiam

 

Ograniczenia występują w automatycznych aktualizacjach, no i nie będziesz mógł skorzystać z miejsca na zapisy gier w chmurze. A tak jak poprzednicy mówili, możesz grać z każdego konta.

 

No i nie zdziwię się, jak na listopad dostaniemy jakiegoś Assasina, choć bardziej by pasowało jednak na październik, bo premiera tuż tuż.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Polecam założyć drugie konto "kontonaspole" (zajęte:) i używać na spółę z kumplem tylko do zakupu gier. A nie, że jeden będzie miał plusa na swoim głównym koncie, a drugi będzie pokrzywdzony :). Pamiętajcie tylko że wg regulaminu Sony, przy rejestracji nie można podawać fałszywych danych :)

Najlepiej jakby jeden (ten bardziej rozgarnięty) pobierał ze sklepu, a drugi tytuły tylko z listy pobierania. Co by nie robił się syf, że nagle na liście wylądują demka. Zawsze to łatwiej wrócić do listy i pobrać skasowany wieki temu tytuł.

No i tego chyba nie ma w FAQach, ale przepustki sieciowe działają (na dwa konta), za to awatary nie :(.

Edit: tylko nie Asasyn

Edit2:. Ok, poprawiłem

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No i tego chyba nie ma w FAQach, ale przepustki sieciowe działają (na dwa konta), za to awatary i motywy nie :(.

Tylko avatary nie działają na dwa konta - co więcej działają tylko na koncie na którym był kupiony Plus / avatar. Motywy działają na wszystkich profilach na konsoli i można je aktywować na 2 konsolach.

 

Tylko nie Hot Pursuit :P Kolejna gra którą mam....

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim updatcie firmware czy tam sklepiku wyszlo male zamieszanie. osoby bez plusa mogly pobrac stare gry ktore byly w ramach abonamentu. zauwazylem cos jeszcze. deus ex ma waznosc dozywotnia, za to inne gry wygasaja po czasie abonamentu. sprawdzcie na innych no i ciekawe czy faktycznie po wygasnieciu, beda dzialac na stale.

Odnośnik do komentarza

chce ktoś PS+ 30dni free?

 

znalazłem holenderska promocje na PS+ i w przeciwienstwie do tej niemieckiej 30dniowej ta dziala z pl cc

 

sprawdzilem swoj kodzik, dziala :] takze polecam

 

 

A miałeś wcześniej Plusa? Bo mi na moim głównym koncie z PS+ nie działało, za to jak wpisałem na zupełnie nowym to przyjęło (ale przedłużyć o kolejne 30 dni się już nie dało). Więc chyba co 30 dni będzie trzeba sobie ręcznie odnawiać Plusa (o ile kody nie mają jakiegoś krótkiego terminu ważności :P ).

Odnośnik do komentarza

To co - jesli mam ten kod, a nie dodawalem nigdy karty platniczej po rejestracji na PSN to nie bedzie mi dzialal ?

nie bedzie. musisz miec dodana karte do konta bo to jest na takiej zasadzie ze ten kod to trial na 30 dni a po tym okresie ma Ci sie "zakupic" plus na 90 dni dlatego potrzeba danych karty.

PS. zeby mam sie sam plus po 30 dniach (no chyba ze ktos chce) nie kupil to musismy wejsc w zarzadzanie kontem i tam odhaczyc automatyczne odnawianie subskrypcji

Odnośnik do komentarza

Szkoda, wiec nie skorzystam bo nie mam dodanej zadnej karty i nie mam zamiaru jej dodawac.

Widac, ze ta "promocja" ma swoj konkretny cel - polowanie na osoby, ktore nie odznacza opcji automatycznego przedluzania subskrybcji.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Szkoda, wiec nie skorzystam bo nie mam dodanej zadnej karty i nie mam zamiaru jej dodawac.

Widac, ze ta "promocja" ma swoj konkretny cel - polowanie na osoby, ktore nie odznacza opcji automatycznego przedluzania subskrybcji.

 

W życiu nie ma nic za darmo ;)

 

Wszystkie promocje na jakiekolwiek abonamenty działają na tej samej zasadzie - zapłać tylko 1$ za 3 dni dostępu, a po tym okresie ściągniemy Ci 100$ z karty za abonament roczny :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

jak sie czyta cos zanim sie kliknie to nikomu sie krzywda nie stanie. zreszta to nie pierwszy raz tak dziala, kody wysylane kiedys na maila z psn us czy ostatnio te niemieckie dzialaly na takiej samej zasadzie

btw. ostanio zakladalem kablowke i dostalem hbo na miesiac gratis ale jak sam nie zrezygnuje w ciagu miesiaca to tez mi sie automatycznie przedluzy i trzeba bedzie juz za to placic. wszystkie firmy stosuja te gowniane sposoby zlapania jeleni

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...